فرماندار فلوریدا دفاع شلیک بالا داده دانشمند

بزرگنمایی این تصویر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (سمت چپ) مذاکرات به معاون رئیس جمهور پنس به

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (سمت چپ) مذاکرات به معاون رئیس جمهور پنس به عنوان آنها منتظر ناهار خود را در بث برگر بار در اورلاندو فلوریدا., در مارس 20. کریس o'meara/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کریس o'meara/AP

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفاع از شلیک از دولت را بالا داده دانشمند ردیابی coronavirus بیماری همه گیر. Rebekah جونز سرنگون شد از موقعیت خود را با وزارت بهداشت در روز دوشنبه. او می گوید: او اجازه رفتن برای امتناع از دستکاری داده ها برای حمایت از دولت را بازگشایی.

زمانی که برای اولین بار می خواست در مورد جونز' اخراج DeSantis در روز دوشنبه آن را به نام "nonissue." او گفت که او درک از یک ایمیل او فرستاده سرپرست او است که "او خسته شده بود و نیاز به یک استراحت."

در بیانیه بعد از آن روز به میامی هرالد DeSantis' مدیر ارتباطات هلن آگور Ferré گفت: "Rebekah جونز به نمایش گذاشته تکرار دوره از نافرمانی در طول زمان خود را با این بخش از جمله یک جانبه تصمیم گیری برای تغییر بخش COVID-19 داشبورد بدون ورودی و یا تایید از اپیدمیولوژیک تیم یا سرپرستان."

در اورلاندو در روز چهارشنبه که در آن او با معاون رئیس جمهور پنس DeSantis در زمان شارژ از نافرمانی و حمله جونز' ادعا می کند که او ایجاد دولت را بسیار ستایش COVID-19 پورتال. "او نه معمار اصلی پورتال وب سایت ما. که یکی دیگر از اظهارات نادرست و آنچه او انجام شد او با قرار دادن اطلاعات در پورتال که دانشمندان باور نمی شد مدرک معتبر داده است."

تا زمانی که او را اخراج جونز مدیر سیستم اطلاعات جغرافیایی تیم در فلوریدا وزارت بهداشت. او کمک کرد ایجاد داده های پورتال که برای سال ارائه شده است به راحتی در دسترس و اطلاعات دقیق در COVID-19 موارد شکسته توسط کد پستی. فلوریدا COVID-19 داشبورد ستایش شده است توسط محققان در دولت و توسط دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده.

هفته گذشته جونز اطلاع عامه محققان در یک ایمیل که او می خواهم حذف شده از این پروژه است. "به عنوان یک کلمه از احتیاط," او نوشت: "من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول. پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن است."

پس از او از کار اخراج شد دوشنبه جونز گفت CBS12 اخبار در وست پالم بیچ فلوریدا., که در آن بود چرا که او حاضر به "دستی تغییر داده تا بر طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است."

در اورلاندو در چهارشنبه DeSantis گفت: "اطلاعات ما در دسترس است. داده های ما شفاف است. در واقع دکتر Birx صحبت چندین بار در مورد چگونه فلوریدا بهترین مطلق داده. بنابراین هر گونه اشاره در غیر این صورت فقط معمولی حزبی روایت تلاش برای چرخید."

DeSantis می گوید او نیز آموخته و پس از او شلیک که جونز چهره وسیله جنایی به اتهام. با توجه به اسناد دادگاه اتهامات بنیادی از یک رابطه جونز بود با یکی دیگر از دانشجویان که تبدیل ستیز در حالی که او به دنبال یک دکترای خود را در دانشگاه ایالتی فلوریدا. "من خواسته ام بخش بهداشت و درمان به من توضیح دهد که چگونه کسی می تواند اجازه داده می شود با متهم که" DeSantis گفت: "و در ادامه به دلیل این بود که چند ماه پیش."

جونز' حذف از این پروژه و پس از آن اخراج را مطرح سوالات میان محققان در مورد بی طرفی و شفافیت فلوریدا COVID-19 داشبورد.

بن سایر مدیر LabX در دانشگاه مرکزی فلوریدا است که در حال بررسی است چگونه محلی سیستم های سلامت در حال مقابله با COVID-19 موارد گفت: بیمارستانها در حال تمام شدن است "بسیار نگران کننده برای من به عنوان یک دانشمند و به عنوان یک شهروند است."

"صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم در مورد بازگشایی فلوریدا شما می خواهم به دانستن چه خبر" ساویر گفت. "این داده ها این است که توانایی ما برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. من فکر می کنم وجود دارد enormous پرسش ها بوجود می آیند زمانی که شما نمی دانید که اگر چه شما ببینید [است] نمایشگاه و یا دقیق است."

جونز' اخراج نیز کشیده انتقاد از دموکرات ها. کنگره کتی کرچک که نشان دهنده تمپا منطقه است درخواست فرماندار به ارائه پاسخ فوری که چرا جونز از کار اخراج شد.

"در میان فشار به 'بازگشایی' دولت بدون در نظر گرفتن اطلاعات و علم" کرچک نوشت: "شفافیت حیاتی برای نگه داشتن همسایگان ما امن و اطمینان حاصل کرد که آنها اعتماد به نفس است که دولت ما گزارش صادقانه میگویم."

سناتور خوزه خاویر رودریگز از میامی خواستار تحقیقات توسط فلوریدا رئیس بازرس کل. "فلوریدا باید اعتماد به نفس که مهم بهداشت عمومی اطلاعات تولید شده و منتشر شده از طرف دولت است دقیق و کامل و قابل اعتماد است. این امر به ویژه مهم در این دوره از اقتصادی بازگشایی است که تصمیم گیران در بخش خصوصی و دولتی — که آیا آنها رهبران موسسات کارفرمایان و یا پدر و مادر — دسترسی به اطلاعات دقیق به آنها تصمیم گیری تأثیر زندگی و معیشت خانواده های ما و جوامع است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب