فلوریدا تعیین طرفدار کشتی 'کسب و کار ضروری'

بزرگنمایی این تصویر Cesaro و کمانه رقابت در WWE Live توکیو در 29 ژوئن 2019. Etsuo حرا/گتی ایماژ پن

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

Cesaro و کمانه رقابت در WWE Live توکیو در 29 ژوئن 2019. Etsuo حرا/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Etsuo حرا/گتی ایماژ

کشتی سرگرمی جهانی از سر خود زنده تلویزیونی نشان می دهد که روز شنبه در مرکز آن در اورلاندو بدون طرفداران در حال حاضر. پس از چند هفته از پخش ضبط طرفدار کشتی, مسابقات, WWE دریافت مجوز هفته گذشته با امضای یک دستور از فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر. منظور می گوید: "کارمندان در یک ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان" معاف از اقامت در خانه سفارش به عنوان طولانی به عنوان "محل بسته است به عموم مردم است."

سفارش امضا شد مارس 9. در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه اورنج کانتی شهردار جری Demings گفت: زمانی که فرماندار فلوریدا ران DeSantis دستور ایالت مستند مارس 1 در WWE بود و نه معاف. "با برخی از گفتگو با فرمانداری در خصوص فرماندار سفارش آنها تلقی ضروری کسب و کار" Demings گفت. "و به طوری که آنها اجازه داده شد به باز باقی می ماند."

به منظور باز کردن راه برای UFC و دیگر ورزش های حرفه ای برای از سرگیری تولید و رویدادهای زندگی می کنند در فلوریدا به عنوان طولانی به عنوان آنها انجام می شود و بدون مخاطب.

WWE حوادث از سرگیری پس از آنلاین اخبار سایت طرفدار کشتی ورق گزارش یکی از کسانی که درگیر با تولید را در هوا به کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. در بیانیه ای به اخبار سایت WWE گفت: "ما معتقدیم این ماده کم خطر به WWE استعداد و کارکنان به عنوان فرد و هم اتاقی شد علامتی در روز پس از قرار گرفتن در معرض به دو نفر کارگر حاد مراقبت های بهداشتی در شب مارس 26 بعد از WWE را تولید تلویزیون در یک مجموعه بسته شد و در حال حاضر کامل است." WWE می گوید کارمند تا به حال هیچ تماسی با هر کسی که با این سازمان پس از آن و پس از بهبود.

در بیانیه منتشر شده به چندین, اخبار سازمان های, WWE گفت: "اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت. ما در حال تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب