پرواز تخلیه اتباع ایالات متحده از چین در میان شیوع کروناویروس منحرف به پایگاه هوایی رزرو مارس

پرواز حامل کارکنان دولت تخلیه از کنسولگری ایالات متحده در شهر ووهان در میان شیوع کروناویروس خواهد شد زمین در پ

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

پرواز حامل کارکنان دولت تخلیه از کنسولگری ایالات متحده در شهر ووهان در میان شیوع کروناویروس خواهد شد زمین در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان به جای انتاریو فرودگاه بین المللی, مقامات اعلام کرد سه شنبه شب.

کوتاه و مختصر Hagman رئیس San Bernardino County هیئت ناظران گفت: در انتشار اخبار است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته مقامات محلی که پرواز را منحرف شود به پایه "برای تدارکات است که آنها را."

درباره تلفن سهشنبه شب Hagman گفت: مقامات محلی داده بودند هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این که چرا پرواز منحرف شد.

"آن بوده است بسیار سیال در شرایط گذشته 36 تا 48 ساعت اطلاعات" Hagman گفت.

تبلیغات

انتاریو فرودگاه بین المللی یکی از دو فرودگاه بازگشت در سواحل غرب Hagman گفت: با در اوکلند.

از آنجا که فدرال تمایز فرودگاه مسئولیت — همراه با زیرساخت ها و قابلیت های برنامه ریزی — برای پاسخ در زمان بحران است که می تواند شامل دست زدن به بزرگ سربازان حرکات و یا در این مورد مسکن حدود 210 نفر از بین سه روز تا دو هفته است.

"ما آماده برای بدترین" Hagman گفت.

Ontario International Airport preparing for flight from Wuhan

چندین دولت و کارکنان فرودگاه با عجله برای آماده سازی انتاریو فرودگاه بین المللی به دریافت حدود 210 نفر پرواز از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان چین بودند که تخلیه به دلیل شیوع کروناویروس. پرواز را به جای زمین در پایگاه هوایی رزرو مارس.

(Curt Hagman, San Bernardino County هیئت ناظران )

تبلیغات

Hagman گفت: او از چند نفر در منطقه خود را که در مورد پرواز و فرود در انتاریو است.

با توجه به فقدان اطلاعات و اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته آنلاین وجود دارد یک سوء تفاهم با بعضی ها که پرواز یک هواپیما "پر از افراد بیمار" به جای دیپلمات ها و خانواده های آنان که می خواستند به خارج از راه آسیب است, او گفت:.

"مردم نگران هستند — آنها می خواستند مطمئن شوید این دولت است و حفاظت از آنها" Hagman گفت.

شیوع بیماری ناشی از کروناویروس جدید به نام 2019-nCoV برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در استان هوبئی در چین که در آن وجود داشته است بیش از 4500 مورد تأیید ویروس و 106 مرگ مرتبط با بیماری های آن, علل, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این ویروس در حال حاضر در هر جامعه در ایالات متحده است. تنها موارد تایید شده تا کنون در ایالات متحده از جمله یک نفر در لس آنجلس و اورنج کانتی درگیر افرادی که قرارداد این ویروس در خارج از کشور در درجه اول در ووهان با توجه به CDC.

la-mapmaker-march-air-reserve-base01-28-2020-33-31-52.png

پرواز تخلیه اتباع ایالات متحده از چین در شهر ووهان منحرف شد و به پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان در سه شنبه شب.

(Jaclyn Cosgrove/L. A. Times)

انتاریو فرودگاه بین المللی مقامات در بیانیه ای گفت که این تاسیسات ایستاده بود و آماده برای "امن و استقبال فرود برای دیپلمات های آمریکایی و شهروندان ایالات متحده از بازگشت از چین است."

"تمرکز شیفت به پایگاه هوایی رزرو مارس, ما ارائه می دهیم ما از صمیم آرزوهای خوب و قدردانی به آمریکایی ها, بازگشت به خانه" در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

تبلیغات

CDC مقامات در بیانیه ای گفت که آژانس های فدرال مشغول به کار بودند با هم برای اطمینان از بازگشت ایمن از آمریکایی ها در حالی که حفاظت از عمومی سلامت.

"این افراد خواهد شد به نمایش قبل از آنها را خاموش; نظارت در طول مدت پرواز توسط پرسنل پزشکی در هیئت مدیره; نمایش دوباره فرود برای سوخت گیری در انکوریج آلاسکا; نظارت در آخرین مرحله از پرواز توسط پرسنل پزشکی در هیئت مدیره; ارزیابی پس از ورود به پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا; و سپس نظارت علائم پس از ورود" آژانس در بیانیه ای گفت: سه شنبه شب.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن