اولین زن از رنگ انتخاب به رهبری L. A. بزرگترین اتحادیه معلمان

L. A. صنفی معلمان انتخاب اولین زن از رنگ Cecily Myart-کروز به رهبری سازمان بخشی از یک آشنا و با تجربه تیم که ش

توسط MINERALNEWS در 10 اسفند 1398

L. A. صنفی معلمان انتخاب اولین زن از رنگ Cecily Myart-کروز به رهبری سازمان بخشی از یک آشنا و با تجربه تیم که شامل خروجی رئيس جمهور اتحادیه الکس Caputo-مروارید که انتخاب شد به عنوان معاون رئیس جمهور.

"من افتخار می کنم از راه ما کار کرده اند با اعضا برای ایجاد یک اتحادیه است که فراگیر است که یک مبارزه اتحادیه است که مراقبت نه تنها در مورد مربیان اما در مورد پدر و مادر و جامعه و دانش آموزان گفت: Myart-کروز, 46, که به عنوان رئيس جمهور اتحادیه فرض نقش نفوذ و قدرت خود را در لس آنجلس Unified School District دوم-بزرگترین در کشور است.

Myart-کروز دریافت نزدیک به 69 درصد آرا به نمایندگی از برخی از 31,000 لس آنجلس معلمان مدرسه پرستاران و مشاوران و کتابداران. بعدی نزدیک بود Marisa Crabtree با نزدیک به 11 درصد آرا در پنج نامزد زمینه است. Crabtree پیشنهاد کرده بود به نوبه خود این اتحادیه بیشتر نسبت به درس و آموزش مسائل حالی که deemphasizing سیاست است.

اما Myart-کروز گفت که او می بیند مبارزه برای نفوذ سیاسی به عنوان ضروری برای بهبود تدریس و یادگیری در کلاس درس شرایط.

تبلیغات

Cecily Myart-Cruz

Cecily Myart-کروز کلید مشاور در طول شش روز L. A. معلمان اعتصاب در 2019.

(جزوه)

کمی بیش از یک سال پیش ایالات معلمان لس آنجلس رفت و در اعتصاب به مدت شش روز در آوردن تمرکز به سر می برند کلاس های درس و کمبود نیروی انسانی. در حالی که Caputo-مروارید رهبری که تلاش Myart-کروز کلید مشاور. Caputo-مروارید محروم با محدودیت مدت از به دنبال یک سوم مدت سه سال.

"این کار انجام نشده است. ما مربیان باید منابع و بچه ها ما نیاز به این منابع به عنوان" Myart-کروز گفت.

"تقریبا هر اندازه Caputo, مروارید شده است قوی و موثر رهبر گفت:" چارلز Kerchner استاد بازنشسته از Claremont Graduate University دانشکده مطالعات آموزشی. "طرح تعویض دفاتر و با Cecily Myart-کروز که در اصل نگه داشتن رهبری رژیم در محل. که باعث ایجاد ثبات در ایده ها و دستور کار."

تبلیغات

همه همان Myart-کروز تاکید کرد که او خواهد بود به طور کامل مسئول هنگامی که او طول می کشد در ماه جولای.

این حرکت از سال گذشته اعتصاب انجام شده که ممکن است انتخابات جکی گلدبرگ یک اتحادیه-حمایت نامزد به هیئت مدیره مدرسه. اما به زودی پس از L. A. رای دهندگان را شکست داد و اندازه گیری, EE, یک بسته مالیاتی است که باید با افزایش منابع محلی برای مدارس.

این اتحادیه در حال حاضر درگیر در یک ریسک بزرگ-پول نبرد با حامیان منشور مدارس برای سه رقابت کرسی در هفت عضو هیئت مدیره آموزش و پرورش. اگر حتی یک اتحادیه و تایید نامزد از دست می دهد, جهت هیئت مدیره می تواند تغییر به دور از برخی از اولویت های اتحادیه. این شامل محدود کردن توسعه و گسترش nonunion بخش خصوصی موفق مدارس و فشار برای پرداخت بالاتر و افزایش مدرسه نیروی انسانی.

Myart-کروز ناحیه پدر و مادر تنها که شناسایی به عنوان سیاه و سفید, سیاه و لاتین دارای 25 سال تجربه تدریس در مدارس ابتدایی و, مدارس. او مدت طولانی است که بخشی از اتحادیه را فعال بال و کمک به رهبری یک کمپین برای حذف مدیران آنها احساس اتحادیه درمان معلمان ناعادلانه.

به عنوان یک منطقه صندلی او همچنین به سازماندهی یک yearlong تحریم علیه برخی از تست های استاندارد را در آنچه این اتحادیه به عنوان "overtesting" از دانش آموزان است. رهبران اتحادیه استدلال کرد که دانش آموزان در زمان بیش از حد بسیاری از آزمون های استاندارد و خواست تعداد کاهش می یابد چرا که آنها را به دور از یادگیری زمان.

رئیس جمهور جدید نیز فعال بوده است و در دولت و در سطح ملی در اتحادیه های معلمان.

انتخابات مشارکت کم بود اما شده است که سازگار اخیر الگوی اتحادیه انتخابات داخلی. نزدیک به 5,300 اعضای اتحادیه بازیگران برگه های رای از حدود 31,000 رای دهندگان واجد شرایط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن