فنلاند در درد به عنوان مرز بسته شدن بلوک گردشگران روسی

هلسینکی - فنلاند در شمال اروپا, ملت, مرز شرقی منطقه می گویند آنها دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این از سال 1991

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399

هلسینکی - فنلاند در شمال اروپا, ملت, مرز شرقی منطقه می گویند آنها دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این از سال 1991 و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

بسته شدن فنلاند مرز با روسیه در میان coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف ناگهانی بازدید نزدیک به 2 میلیون گردشگران روسی که در سرپا نگه داشتن اقتصاد محلی در هر سال.

فنلاند است 1,340-کیلومتر (832-مایل) مرز مشترک با روسیه کامل با چندین نقطه عبور در یکی از اتحادیه اروپا طولانی ترین مرزهای خارجی. آن را تعطیل هر دو توسط هلسینکی و مسکو در اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر.

با توجه روسیه پایدار عفونت نرخ امید کمی وجود دارد که مرز باز خواهد شد برای فنلاند تابستان فصل گردشگری — و بسیاری بر این باورند مرز خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند بسته حتی طولانی تر است.

"آن را قطعا تا به حال یک اثر بزرگ. شما فقط نمی خواهد تصور کنید که چنین خطرات مربوط به مرز دیگر در سال 2020" گفت: Michael Terho سخنگوی Zsar خروجی روستای بزرگ و مجلل منطقه خرید غذا به هر دو فنلاندی ها و روس ها در نزدیکی Vaalimaa مرز ایستگاه شلوغ ترین نقطه تقاطع بین دو کشور است.

فنلاند همواره دارای رتبه در میان محبوب ترین مقصد سفر اروپایی توسط روس ها بیش از سال گذشته است.

بسته شدن باعث شده است که یک شبه سقوط مرزی گردشگری به جنوب منطقه کارلیا یک نقطه ورود به فنلاند منظره دریاچه در منطقه است که مورد علاقه مردم محلی و گردشگران به طور یکسان.

بالاتر از همه آن محروم کرده است کسب و کارهای محلی از حدود 25 میلیون یورو ($28 میلیون دلار) برای هر ماه از مرز باقی می ماند بسته شده است.

فنلاند دیده است 6,859 موارد COVID-19 و 320 مرگ اما بسیاری شده اند در داخل و اطراف پایتخت. اما در جنوب کارلیا منطقه 250 کیلومتر (155 مایل) شمال شرق هلسینکی تنها 24 موارد مثبت تشخیص داده شده اند با هیچ تلفات تا کنون.

روسیه بیش از 405,000 coronavirus عفونت سوم-بیشترین تعداد در جهان است. آن را گزارش کرده است 4,693 ویروس مرگ یک شکل کارشناسان قابل توجهی undercount از وضعیت واقعی.

"این است که یک کل جدید وضعیت برای همه ما" گفت: Katja Vehvilainen از Imatra و منطقه شرکت توسعه محلی فنلاندی ترویج کسب و کار آژانس و اضافه کرد که جنوب منطقه کارلیا برد 15 درصد افزایش گردشگری در سال گذشته است. "تاج وضعیت متاسفانه به طور کامل تغییر جهت است."

هنوز هم مردم محلی باقی می ماند unfazed داده فنلاند سابقه طولانی در برخورد با یو پی اس و فراز زندگی از روسیه و گردشگری در پی آن همسایه سیاسی و اقتصادی تحولات.

آخرین گردشگری بحران ضربه جنوبی کارلیا در محل 2014-2015 زمانی که ارزش روبل روسیه سقوط در برابر یورو فورا denting بازديد توسط روس ها.

"به نظر می رسد بسیار بد در حال حاضر" گفت: Markku Heinonen مدیر توسعه شهر لاپرانتا منطقه بزرگترین مرکز با 73,000 ساکنان. "اما بحران های قبلی (با گردشگری) باید آموخت شرکت ها برای آماده شدن برای چیزی شبیه به این."

این منطقه به میزبانی 1.9 میلیون گردشگر خارجی در سال گذشته بیشتر در آینده از روسیه برای خرید روز سفر و یا تعطیلات دیگر برای لذت بردن از چشمه های معدنی رستوران ها و دریاچه کلبه در منطقه شناخته شده برای زیبایی بکر آن.

لاپرانتا کلیدی مرکز محصولات از چوب بوده و در برخورد با روسیه پس از آن تاسیس شد در سال 1649. این فقط 20 کیلومتر (12 مایل) از مرز ایستگاه Nuijamaa. از وجود آن صرف 180 کیلومتر (112 مایل) به روسیه دومین شهر سنت پترزبورگ که از جمعیت نزدیک به 5.5 میلیون برابر کل جمعیت فنلاند.

"کسب و کار ما خشک شده است تقریبا به طور کامل. می توان گفت آن را ذوب دور در یک روز (پس از بسته شدن مرز)" گفت: Mohamad Darwich که اجرا می شود Laplandia بازار یک فروشگاه مواد غذایی غذا به گردشگران روسی در نزدیکی Nuijamaa پست مرزی.

Darwich که وارد فنلاند از روسیه در سال 1992 پس از تحصیل در سن پترزبورگ ذکر شده ماهی تازه و پنیر و مایع ظرفشویی در میان محبوب ترین اقلام خریداری شده توسط بازدید کنندگان. او به بازگشایی فروشگاه در حال حاضر برای مردم محلی و امیدوار مرز خواهد شد اکتبر "تحت یک سناریوی خوش بینانه است."

با استناد به یک مطالعه اخیر Heinonen گفت: اگر مرز بسته باقی می ماند تا پایان سال و یا حتی فراتر از آن — بدترین سناریو — جنوب کارلیا منطقه برآورد شده است به از دست دادن حداقل 225 میلیون یورو ($247 میلیون دلار) در درآمد گردشگری در این سال و در خطر از دست دادن حدود 900 شغل تعداد زیادی در این منطقه است.

مردم محلی در حال حاضر eyeing داخلی و یا بازدید کنندگان اروپایی که ممکن است جایگزین برای گم شده روس ها در این سال است.

شرکت هواپیمایی رایان ایر که به حالت تعلیق در اروپا راه از لاپرانتا تا اطلاع ثانوی با توجه به همه گیر داد که آن را آماده برای از سرگیری برخی از پروازها در ماه جولای که می تواند در اروپای غربی گردشگران است. اما حتی ایرلندی هواپیمایی تا حد زیادی catered به مشتریان روسیه زندگی در نزدیکی به مرز فنلاند که با استفاده از لاپرانتا فرودگاه.

"وجود دارد مقدار زیادی از کلبه تابستان در منطقه و برای تعطیلات فنلاندی طوری مسافرت داخلی کاملا حیاتی برای ما" گفت: Terho این Zsar خروجی ایجاد می شود.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

او گفت: محل بازگشایی شد شنبه با امید بالا زیر فنلاندی دولت تدریجی آرامش از coronavirus مستند محدودیت.

__

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب