مالی تیره و تار و کم در منابع درمانگاه جامعه کمک به مبارزه با کروناویروس

سه روز پیش گرانبها ویلیامز شروع به احساس بیمار. این جوان مادر باردار بود و آبریزش بینی و گلو درد و تنگی نفس —

توسط MINERALNEWS در 5 فروردین 1399

سه روز پیش گرانبها ویلیامز شروع به احساس بیمار. این جوان مادر باردار بود و آبریزش بینی و گلو درد و تنگی نفس — فقط برخی از علائم مرتبط با رمان coronavirus.

نگران برای فرزند متولد نشده خود را 22 ساله رفت و به وات مرکز بهداشت در جنوب L. A. مانند او همیشه برای او پزشکی نیاز دارد.

"من از آمدن به اینجا از آنجایی که من یک کودک بود," او گفت:. "از آن جایی که من بدست من تمام عکس های که من کردم تمام دندان انجام می شود — همه چیز."

509016_ME_0319_Clinics_Coronavirus_007.IK.jpg

Ada گومز, 59 مبتلا به کم تب و سرفه و گلو درد در COVID-19 غربالگری ایستگاه تنظیم در وات مرکز بهداشت لس آنجلس.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"این کلینیک بسیار مهم برای مردم در اطراف در اینجا," او اضافه شده است.

پس از وقوع COVID-19, جامعه, درمانگاه و مراکز بهداشتی و درمانی در لس آنجلس کمک کرده اند کاهش گسترش ویروس و مانع از بیمار قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان ها که نمی, تخت به اندازه کافی نیروی انسانی و یا دنده محافظ برای درمان یک سیل از بیماران.

درمانگاه جامعه است که به طور معمول رسیدگی به مراقبت های اولیه از جمله معاینات و تجویز انسولین برای بیماران دیابت یا دارو برای فشار خون بالا شده اند لغو خود را به طور منظم ملاقات و دیدن بیشتر بیماران با علائم است که مطابقت با کسانی که از coronavirus.

کلینیک رهبران می گویند که آنها می دانند که آنها نقش مهمی در کاهش تاثیر بر غیرمنتظره بیمارستان اما نگرانی در مورد که قادر به ارائه لازم است مراقبت های اولیه به جوامع خود.

تبلیغات

به علاوه درمانگاه بهداشت و درمان کارگران می گویند که آنها بیش از حد در حال اجرا کم, ماسک, لباس و دیگر تجهیزات آنها نیاز به حفاظت از کارکنان در برابر رمان coronavirus. حتی برای آنها یک ویروس افزایش می تواند در نهایت آنها را وادار به بستن درهای خود را.

تخت های مراقبت ويژه در لس آنجلس را به اتاق اورژانس بیمارستان ها در حال حاضر در نزدیکی یا ظرفیت حتی به عنوان کسانی که امکانات باید دو برابر تعداد موجود برای COVID-19 بيمار با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط این زمان.

است که چرا دولتی و مقامات بهداشت دستور داد کالیفرنیا به ماندن در خانه در تلاش برای ایجاد فاصله اجتماعی میان مردم برای کمک به "صاف منحنی" این بیماری را گسترش و ارائه کمک های مورد نیاز به بیمارستان.

"حتی اگر نیمی از کالیفرنیا تا پایان با coronavirus اگر آن را گسترش بیش از شش ماه و سپس آن را به احتمال بیشتری وجود خواهد داشت و قرار ملاقات و قدم زدن در درمانگاه ها و هواکش در بیمارستان برای درمان هر کسی که در این سطح از نیاز" گفت: استیون والاس استاد در بهداشت جامعه دانشکده علوم در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. "اگر آن همه اتفاق می افتد در شش هفته پس از آن خطوط در درمانگاه را نگاه مانند خطوط از Costco."

وات مرکز بهداشت باز شده بود تنها یک ساعت زمانی که ویلیامز و نه دیگران به دنبال فوری-خدمات مراقبت در اخیر بارانی دوشنبه صبح. همه آنها گزارش شده دچار علائم شبه آنفولانزا; بیشتر بیماران خواهد آمد بعد از آن در روز.

509016_ME_0319_Clinics_Coronavirus_002.IK.jpg

بهداشت و درمان کارگران بررسی بیمار Netia Jone در یک ایستگاه غربالگری برای COVID-19 در وات مرکز بهداشت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

https://twitter.com/MayorOfLA/status/1241908563590578177?s=20

جامعه درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی هستند و بخش مهمی از کشور را به سیستم بهداشت و درمان اما بحران کنونی ایجاد درآمد و منابع چالش است.

تبلیغات

"به روال عادی از جامعه مرکز بهداشت بسیار متفاوت از آنچه آنها خواسته به انجام در حال حاضر" والاس گفت. "آنها برای مراقبت های اولیه آنها برای یک کودک در آینده با گوش درد و یا یک فرد بالغ در آینده برای دیابت. آنها را به صورت یک بیماری همه گیر."

"آنها نمی یک انبار از ماسک برای ارائه دهندگان خود را می پوشند," او اضافه شده است.

در لس آنجلس بیش از 350 جامعه درمانگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی ارائه مراقبت های اولیه و خدمات پیشگیرانه به 1.7 میلیون نفر در سال در بسیاری از آنها در فقر زندگی می کنند و یا بیمه گفت: لوئیس مک کارتی رئیس جمهور از درمانگاه جامعه Assn. لس آنجلس ائتلافی از خصوصی و غیر خصوصی مراکز اجتماعی.

بر خلاف بیمارستان و درمانگاه ندارد مجهز به هواکش اما آنها فراموش کرده اند کیت های آزمایش. اما مک کارتی گفت: درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی روبرو هستند کمبود چنین کیت و لوازم دیگر.

509016_ME_0319_Clinics_Coronavirus_001.IK.jpg

دکتر الیور بروکس به نظر می رسد در بهداشت و درمان به عنوان کارگر لوسی آریاس چک های یک بیمار تب در یک coronavirus غربالگری مرکز در وات مرکز بهداشت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

"به اندازه کافی وجود ندارد ماسک به اندازه کافی وجود ندارد دستکش, لباس عینک و همه از آن" مک کارتی گفت. "این یک چالش است. هر روز ما در حال تلاش برای به دست آوردن یک تحویل از منابع."

او گفت: برخی از امکانات باید به نوبه خود به فروشندگان خصوصی مانند آمازون برای به دست آوردن منابع هزینه بیش از آنچه آنها به طور معمول خواهد بود. و با یک سهام از کیت های آزمایش پزشکان رزرو تست بر اساس معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دکتر Sion روی رئیس جمهور از لس آنجلس پزشکی Assn., گفت: پزشکان گروه به شنود گذاشته باشند حق عضویت برای خرید 100000 دلار از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی برای پزشکان و پرستاران.

تبلیغات

انجمن در حال همکاری با فروشندگان به مجموعه ای کارآمد تر زنجیره تامین و خواسته است هر یک از آن 7,000 به علاوه عضو پزشکان به درخواست برای کمک های مالی برای لوازم در وب سایت خود را.

"ما فقط در تلاش برای انجام هر کاری که ما می توانید انجام دهید برای کمک به, اما این یک چالش واقعی" Roy گفت. "در سراسر استان و در سراسر کشور آن را یک بحران است."

مک کارتی گفت: بسیاری از درمانگاه ها و مراکز بهداشت تا به حال به مقیاس و خدمات و به بیماران نمی آمد به درمانگاه یا مرکز مگر اینکه به آنها گفته شده است به توسط پزشک یا اگر آنها یک اورژانس است.

"اما این بدان معناست که آنها را دیده اند کاهش قابل توجهی در تعداد بازدید از آنها را در هر روز و پس از آن ما متصل به یک درآمد مشکل این است که کلینیک های پرداخت توسط بازدیدکننده داشته است," او گفت:. "اگر شما در حال ارائه بازديد شما پرداخت می شود و چگونه می توانم به شما پرداخت کارکنان خود را?"

مقامات بهداشت عمومی خواسته اند که پزشکان را به بازديد از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس. اما برای فدرال واجد شرایط درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی گرفتن بازپرداخت توسط پزشکی دولت نسخه پزشکی است که در حال حاضر در دسترس نیست. مک کارتی گفت: دولت و مقامات فدرال در حال کار به آن را ممکن است. او گفت که او نگران است که برخی از کلینیک ها ممکن است تا پایان بسته شدن در پایان اگر این وضعیت تغییر نمی کند.

"این واقعا ترسناک زمان برای ما در حال حاضر," او گفت:. "ما می خواهیم به باز کردن به مردم و ارائه خدمات و مطمئن شوید که بیماران دریافت همه چیز آنها نیاز دارید اما همچنین مطمئن شوید که کارکنان ما ماندن شاغل و دارای مزایای بهداشت و درمان ما ارائه و درآمد است که ما آنها را به طوری که آنها می توانید پرداخت اجاره خود را."

پزشکان و پرستاران در درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی گفت: آنها نگران تاثیر این بحران را باید در مراقبت های پیشگیرانه آنها را ساخته اند یک اولویت در جوامع کم درآمد که در آن ديابت و مسائل بهداشت روانی, بیماری های قلبی و دیگر مشکلات شایع است.

509016_ME_0319_Clinics_Coronavirus_004.IK.jpg

ارزش Williams, 22 باردار و مبتلا به سرفه و گلو درد در صورت ماسک در یک ایستگاه برای COVID-19 غربالگری در وات مرکز بهداشت.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

شیوع مجبور وات مرکز بهداشت یکی از هفت کلینیک عمل وات بهداشت و درمان Corp. را سازمانی شیفت در حالی که قرار دادن یک سویه در درمانگاه.

دکتر Roderick Seamster رئیس شرکت گفت: این درمانگاه هنوز هم دیدن بیماران مبتلا به HIV و دیابت و پدر و مادر که نیاز به WIC فدرال برنامه غذایی برای زنان و نوزادان و کودکان. آنها را اجرا کرده ایم سخت غربالگری بیماران و کارکنان در هر ورودی. بسیاری از بیماران می گفت به نشستن در خارج در صورتی که علائم آنفولانزا.

Seamster گفت: درمانگاه واقع در محله های کم درآمد از جمله پروژه های مسکن مانند نیکرسون باغ اردن فراز و امپریال دادگاه. وات مرکز بهداشت و درمان فراهم می کند مجموعه ای از خدمات از جمله دندانپزشکی ، چشم اطفال و سوء برنامه های این مرکز دارای دو واحد همراه است که ارائه رایگان تست HIV و ماموگرافی که هر دو قرار داده شده اند و در انتظار به دلیل coronavirus.

با وجود پریشانی این مرکز با آن مواجه Seamster گفت: این روشن نیست کسی دور است. کلینیک حدود 30 کیت تست برای coronavirus. تا کنون بر اساس ضوابط این است که زیر این درمانگاه انجام شده است تعداد بسیار کمی از آزمون — و هیچ کدام تبدیل شده تا مثبت برای ویروس.

"حتی اگر ما به اندازه کافی منابع ما به اشتراک گذاشتن توانایی مراجعه بیماران به یک ائتلاف درمانگاه," او گفت:. "ما با نگاه کردن به یکدیگر برای به دست آوردن آن انجام می شود."

به عنوان باران حلیم سفید تریاژ چادر خارج وات مرکز بهداشت ویلیامز جوان باردار مادر نشسته بر روی یک صندلی آبی پوشیدن فولاد ، نزدیک سه فرزند بودند سرفه در حالی که دو نوجوان نشسته خم شدن به جلو با سر خود را پایین هر مبتلا به گلو درد.

تلاش برای نفس کشیدن Netia جونز 58 گفت: او تا به حال به آسم و نیاز به یک نبولایزر که درمانگاه بود.

"من نمی خواهم در اینجا به دلیل ویروس," او گفت: تنفس به شدت. "من می ترسم از آن است."

نزدیک slouched روی صندلی و با پوشیدن یک ماسک بود ادا گومز, 59 که آمد به درمانگاه برای دریافت نظر دوم در مورد بیماری او. او تا به حال یک سرفه خشک و تب و گلو درد است. او رفت و به سنت فرانسیس مرکز پزشکی در لینوود نگران است که او مبتلا به کروناویروس اما پزشکان به او گفت که او نمی معیار برای تست و در خانه بمانند.

گومز گفت که او می خواست برای دریافت نظر دوم از پزشکان در درمانگاه.

"ما پزشکان بزرگ اینجا را," او گفت:. "من از آمدن به اینجا برای چهار سال است."

بار تحریریه بن Poston کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب