وزیر دارایی لایحه Morneau مجموعه به شهادت در مقابله با ما موسسه خیریه

اتاوا—وزیر دارایی لایحه Morneau ظاهر خواهد شد امروز قبل از مجلس عوام کمیته است که کاوش را لغو توافقنامه برای م

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

اتاوا—وزیر دارایی لایحه Morneau ظاهر خواهد شد امروز قبل از مجلس عوام کمیته است که کاوش را لغو توافقنامه برای ما خیریه برای اجرای یک دانشجو-برنامه داوطلبانه.

Morneau است عذرخواهی برای recusing خود را از کابینه بحث و رای گیری در این توافق نامه داده و دختران خود را به روابط ما — از جمله یکی که با این نسخهها کار در یک اداری بازوی سازمان است.

او خواهد بود که آخرین وزیر کابینه به کبابی بیش از این سقط معامله است که دیده اند ما دریافت بیش از $43.5 میلیون نفر برای نظارت بر یک برنامه با بودجه تا $912 میلیون.

Morneau مانند نخست وزیر جاستین ترودو در حال بررسی پرونده فدرال اخلاق ناظر برای نقض احتمالی تضاد منافع قوانین.

در روز سه شنبه, کانادا بالا بوروکرات گفت که او نمی تواند ببینید نداشتن وزیر دارایی و نخست وزیر درگیر در بحث در مورد یک برنامه به عنوان بزرگ در دامنه و قیمت به عنوان دانشجویی در کانادا خدمات کمک مالی برنامه.

برنامه پیشنهادی دانش آموزان پرداخت تا $5,000 نسبت به آموزش و پرورش هزینه بر اساس تعداد ساعت آنها داوطلب.

لیبرالها باید گفت که غیر حزبی خدمات عمومی توصیه می شود با ما آن را به عنوان تنها سازمان در کشور به اداره یک برنامه به سرعت و به طور گسترده به عنوان آنچه که دولت می خواست.

در اوایل ماه جولای سازمان دست به عقب و کنترل برنامه به دولت در میان بحث در مورد اتصالات آن به ترودو. سازمان اتحاد صحبت پرداخت هزینه به مادرش و برادرش.

کمیته امور مالی نیز شنیده شنبه از رئیس خدمات عمومی داد از کانادا که خدمتگزاران مردم می تواند تحویل داده اند این برنامه در حالی که وکیل جاشوا Mandryk نگرانی در مورد به طور موثر به دانش آموزان پرداخت کمتر از حداقل دستمزد و خواستار آن داوطلبانه.

کانادا فدراسیون دانشجویان خواستار دولت به کنار گذاشتن برنامه و فشار همه پول به اورژانس بهره مند شوند برای از کار دانش آموزان.

این گروه هشدار می دهد دانش آموزان ممکن است قادر به جمع آوری ساعت به اندازه کافی برای دریافت کمک های مالی به دلیل آن را تقریبا اوت و وجود شفافیت در زمانی که برنامه راه اندازی خواهد شد.

"دانش آموزان باید منتظر این برنامه به رول از ماه آوریل و در حال حاضر آنها گفت: آنها باید صبر کنید حتی دیگر" ملی صندلی صوفیه Descalzi در بیانیه ای گفت.

"این غیر قابل قبول است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن