قاضی فدرال دستور جلسه اضطراری بیش از coronavirus تهدید به L. A. را افراد بی خانمان

این قاضی فدرال که مجبور به باز کردن جدید پناهگاه بی خانمان در یک نقطه عطفی اورنج کانتی مورد نام برای یک جلسه ا

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398

این قاضی فدرال که مجبور به باز کردن جدید پناهگاه بی خانمان در یک نقطه عطفی اورنج کانتی مورد نام برای یک جلسه اضطراری در لس آنجلس در این هفته با استناد به خطر زندگی مردم در خیابان ها در طول شیوع کروناویروس.

در این جلسه مجموعه ای برای روز پنج شنبه است که در یک مورد ثبت شده در هفته گذشته وی از سوی مامورین که شهر و شهرستان از L. A. شکست خورده اند در وظیفه خود برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و به منظور فراهم کردن سرپناه برای زندگی مردم در خیابان.

با استناد به ویران کردن که COVID-19 بیماری ناشی از گسترش ویروس می تواند باعث بی خانمان در encampments منطقه قاضی David O. کارتر خواستار اضطراری وضعیت کنفرانس.

کارتر درخواست شده است که یک میزبان از شهر و مسئولان شهرستان حضور از جمله لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور لس آنجلس آتش رئیس رالف م تررزس لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer, Los Angeles, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر, Los Angeles, بهداشت عمومی افسر دکتر Muntu Davis, Los Angeles, رئیس شورای شهر Nury مارتینز و لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار موقت, مدیر اجرایی, هایدی Marston.

تبلیغات

لس آنجلس مورد ثبت شده از طرف یک گروه به نام L. A. اتحاد برای حقوق بشر که بر اساس آن وب سایت تشکیل شد در تابستان گذشته توسط مرکز شهر ساکنان و صاحبان اموال به مطبوعات راه حل برای آنها چه می گویند ناامن هستند و شرایط غیر انسانی در گسترش بی خانمان encampments.

رهبری دیرین مرکزی شهرستان شرق انجمن general counsel همین Steier گروه استخدام عضو از سراسر L. A. از جمله سازمان های غیر انتفاعی و ارائه دهندگان خدمات با توجه به وب سایت خود و افزایش بودجه برای هزینه های قانونی و تحقیقات به این مسئله است. این گروه می گوید: این برنامه از نظر قانونی قابل اجرا حق سرپناه و ارائه خدمات برای هر فرد در خیابان.

نتیجه رسید که ایدئولوژیک جنگ و چالش های قانونی شده است مسئول برای جلوگیری از پیشرفت L. A. داد شکایت کرد در مارس 10.

که فقط به عنوان موارد از رمان coronavirus شد و شروع به گسترش در کالیفرنیا است. از روز شنبه وجود دارد تقریبا 150 مورد تایید در L. A. شهرستان و بسیاری از بیشتر در منطقه خلیج است.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این هفته خواست دولت و مقامات محلی به افراد بی خانمان به یک اولویت در تلاش خود را برای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس که کارشناسان معتقدند می تواند به اثبات ویرانگر به در حال حاضر آسیب پذیر جامعه است. و در روز سه شنبه سه نفر از اعضای L. A. شورای شهر به نام این شهر به "فوری ارزیابی مجدد" سیاست های خود برای برخورد با بی خانمان encampments از جمله قرار دادن یک توقف موقت به برداشتن چادر در طول روز و به مصادره اموال بی خانمان Angelenos مگر اینکه کسانی که در مورد تلقی می شود خطرناک است.

92-صفحه دعوی از L. A. داد به نقل از دولت و قانون فدرال در 14 اتهامات میان آنها را متهم به شهر و شهرستان از نقض وظیفه خود را به آباته مزاحمت کاهش ارزش اموال بدون پرداخت غرامت به هدر رفتن بودجه و نقض دولت در محیط زیست عمل می کنند و دولت فدرال و اعمال حمایت از افراد معلول.

هشت شاکیان شامل مرکز شهر صاحبان اموال صاحبان کسب و کار و ساکنان و یکی Westside صاحب کسب و کار. کت و شلوار مدعی از دست دادن کسب و کار بدتر از ارزش ملک و عدم توانایی در استفاده از پیاده رو و یا با خیال راحت ترک خانه های خود. شاکیان به دنبال تاکیدی امداد و نحوه جبران خسارت.

"آنچه ما در حال ارائه است و در دراز مدت راه حل است که می تواند نورد در یک ماده از ماه" گفت: وکیل Elizabeth A. Mitchell از Spertus, Landes & Umhofer, قانون شرکت حفظ توسط L. A. داد. میچل سابق لس آنجلس معاون دادستان شهرستان اضافه شده است که ادعای خسارت در حال مذاکره است.

طرح دعوی در دادگاه نیست نشان می دهد چه قدرت ممکن است نیاز به تمیز کردن encampments اگر کافی تخت در دسترس بودند.

"من صحبت کردن در مورد وادار کردن کسی به رفتن به پناهگاه" میچل گفت: اما او معتقد است که بسیاری را در پناه خود اجازه می دهد بیشتر توجه معطوف به کسانی که مقاومت در برابر و یا نیاز به فشرده تر سلامت روانی یا مراقبت. "ما امیدوار به پوست پشت لایه اول," او گفت:.

یک سخنگوی Feuer گفت: این شهرستان می توانست بدون نظر. یک سخنگوی لس آنجلس نیز کاهش یافته است به نظر.

تصمیم به کارتر ریاست این مورد داده است این اقدام را یک شخصیت معمولا دیده می شود در كشور فدرال دادگاه در لس آنجلس. کارتر که نشسته در اورنج کانتی در آورده بود به عنوان یک جایگزین در مورد که در اصل اختصاص به لس آنجلس مبتنی بر قاضی استفان V. ویلسون پس از شاکیان پرونده یک حرکت شناسایی اورنج کانتی مورد به عنوان مرتبط است.

تبلیغات

کارتر شهرت به عنوان یک مراقبت فقیه که غوطه ور خود را در پیچیدگی قوانین حاکم بر افراد بی خانمان و ساخته شده است که شخصی بازدیدکننده داشته است به بی خانمان اردوگاه و خواستار آن شدند که مقامات محلی بیشتر انجام دهید.

تحت تلنگر خود را, مخالفت احزاب در اورنج کانتی مورد زده یک توافق است که مقامات مجاز برای تمیز کردن یک بی خانمان گاه در امتداد رودخانه سانتا آنا با شهرستان مورد نیاز است به طور موقت متل کوپن گسترش پناهگاه و مقاوم سازی خواص پرتقال و سانتا آنا به ارائه مسکن موقت است.

چند south Orange County شهرستانها خودداری کردند در طول رسیدگی است. در یک نقطه کارتر به آنها هشدار داد: "اگر شما نمی گام تا پس از آن شما با قرار دادن دادگاه در نوشتن یک موقعیت و من می تواند حل کند که به راحتی برای شما. شما نمی خواهید من برای انجام این کار است."

یک قاضی بررسی شهرستانها' شکایت داشت که معقول ناظر را پیدا کنید که "منطقه قاضی است و نه بی طرفانه."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن