ترس از عفونت در اندونزی حاضر در نزدیکی دفن COVID-19 قربانیان

بزرگنمایی این تصویر یک بخش جدید از شهرداری گورستان در جاکارتا گسترش یافته است برای قبور و کسانی که م

توسط MINERALNEWS در 12 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک بخش جدید از شهرداری گورستان در جاکارتا گسترش یافته است برای قبور و کسانی که مشکوک به مرگ از COVID-19. اد Wray/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اد Wray/گتی ایماژ

در اندونزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا سخت ترین ضربه از coronavirus برخی از ساکنان در حال حاضر اجازه می دهد تا COVID-19 مرده به خاک سپرده شود در جوامع خود را با وجود دولت اطمینان داد که انجام این کار امن است.

در پایتخت جاکارتا واحدهای ویژه پلیس تشکیل شده اند برای محافظت از دفن کروبی برای COVID-19 قربانیان پس از معترضان مسدود کردن خیابان ها در شهرهای مختلف در بزرگترین کشور با اکثریت مسلمان برای جلوگیری از مرده از حمل و نقل به گورستان.

دو هفته پیش در مرکز جزیره جاوه خانواده از 38 ساله پرستار که پس از درمان COVID-19 بيمار اقدام به دفن او در کنار پدر در خانواده ایجاد کرد. ده ها تن از روستاییان مسدود شده و آنها را از انجام این کار. خانواده مجبور شد به دفن او در گورستان عمومی در سمارانگ مرکز استان.

بازداشت سه نفر در ارتباط با حادثه است. محله سر عذرخواهی کرد بعد گفت که او "تنها ابراز اراده ساکنان." والی همچنین ارائه عذرخواهی در یک ویدیو ارسال شده به خود را Instagram account.

"پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی هرگز رد یک بیمار است. چگونه می تواند ما آنها را رد می کنند که زندگی خود را قربانی برای نجات ما؟" Central Java فرماندار Ganjar Pranowo گفت.

او همچنین گفت که ساکنان نمی شود ترس: "من می خواهم برای گفتن یک بار دیگر که بدن COVID-19 بیماران به کار گرفته شده مطابق با استانداردهای ایمنی."

مسلمان تدفین به طور کلی را ظرف 24 ساعت پس از مرگ یک فرد پس از بدن شسته شده و پیچیده شده در کفن.

با ورود coronavirus این روند تا تبدیل شدن به پیچیده تر است. در کشور همسایه مالزی دیگر با اکثریت مسلمان کشور, مقامات تصمیم گرفته اند که اجساد COVID-19 بيمار بعد از اینکه پیچیده شده در پارچه کتانی باید قرار داده شده در کیسه های بدن توسط پزشکی شخصی با پوشیدن کامل دنده محافظ قبل از دفن. شستن بدن می تواند جایگزین نمادین پاکسازی با خالص شن یا گرد و غبار بر بدن کیسه.

در اندونزی خامنه بدن باید غرق شود اما نیازی به برهنه شود. سپس آن را باید پیچیده شده در کفن قرار داده و در یک بدن ضد آب کیسه قرار داده و در هوا تنگ تابوت.

Ganjar می گوید او هماهنگی با سازمان های مختلف برای ساخت آنچه که او خواستار "قهرمان گورستان" برای پرسنل پزشکی که مرده ام از COVID-19. حداقل 25 پزشکان بیش از یک دوجین پرستاران و حداقل شش دندانپزشکان روز پس از شیوع بیماری همه گیر با توجه به اندونزی انجمن پزشکی.

اندونزی ثبت کرده است 10,551 موارد COVID-19 عفونت با حداقل 800 مرده — بیشترین تعداد تلفات در جنوب شرقی آسیا.

بسیاری از پزشکان مستقل و تحلیلگران نشان می دهد این ارقام کم است. The Jakarta Globe گزارش هفته گذشته که یک گورستان عمومی در شرق جاکارتا است که به سرعت در حال اجرا از فضا برای دفن COVID-19 قربانیان با یک کارگر گفتن این مقاله که او و همکارانش بودند دفن تا 20 نفر در هر روز است.

در میان ترس و misapprehension, نیز وجود دارد درک و شفقت است.

در جاوه مرکزی روستای وونوزوبو یک کشاورز به نام Badaruddin به تازگی ارائه شده در یک ویدیو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی -- 3000-حیاط مربع قطعه زمین برای دفن COVID-19 قربانیان گفت که او "بسیار غم انگیز" به شنیدن این که برخی از مردم حتی پرسنل پزشکی بودند محروم بود....

"هر کسی که تاج قربانی که رد شد توسط ساکنان می تواند به خاک سپرده شد در زمین به صورت رایگان" گفت: Badaruddin. "این راه من است که از من قدردانی و احترام من و من احترام به شخص انسان است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب