خانواده درمانگر Amie Harwick کشته در هالیوود هیلز, پلیس می گویند

Amie Harwick شناخته شده خانواده درمانگر کشته شد شنبه در هالیوود هیلز خانه توسط دوست پسر سابق, مقامات گفت.اداره

توسط MINERALNEWS در 28 بهمن 1398

Amie Harwick شناخته شده خانواده درمانگر کشته شد شنبه در هالیوود هیلز خانه توسط دوست پسر سابق, مقامات گفت.

اداره پلیس لس آنجلس بعد از ظهر روز شنبه بازداشت گرت Pursehouse, 41, پلایا دل ری برای قتل در ارتباط با Harwick مرگ, با توجه به آزادی از آژانس. او است که برگزار می شود در $2 میلیون وثیقه با توجه به زندان شهرستان سوابق.

افسران پلیس لس آنجلس در پاسخ حدود 1:16 صبح شنبه به یک تماس از یک زن جیغ در سال 2000 بلوک از تپه خیابان در هالیوود هیلز. وقتی ماموران وارد شدند ملاقات با او هم اتاقی در خیابان. او مطلع افسران که Harwick بود که حمله در داخل از محل اقامت خود. اتاقی به حال شروع به پریدن کرد یک دیوار و رفت به همسایه خوابگاه به برای کمک تماس بگیرید.

زمانی که ماموران به خانه آنها دریافتند قربانی بر روی زمین در زیر یک سوم داستان بالکن به شدت مجروح به شیوه ای سازگار با سقوط, پلیس گفت:. لس آنجلس آتش نشانی در زمان Harwick به یک بیمارستان محلی که در آن او بعد از درگذشت او, صدمات, پلیس گفت:.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس محققان شواهد ممکن است یک مبارزه و همچنین ورود مجبور به اقامت. یک کرباس منطقه واقع شواهد بیشتر از یک مزاحم ورود ملک و خروج پس از حادثه.

کارآگاهان متوجه شدند که Harwick به تازگی ابراز ترس در مورد دوست پسر سابق و قبلا ثبت سفارش محدود در برابر او. به سفارش ضابط تمام شده بود و قربانی دیده بود این دوست پسر سابق دو هفته پیش.

بعد از ظهر روز شنبه یک اف بی آی-پلیس لس آنجلس فراری وظیفه نیروی دستگیر Pursehouse در خارج از محل اقامت در 8100 جلوگیری از Cabora رانندگی در Playa del Rey.

Harwick قبلا مشغول به ستاره تلویزیون Drew Carey و به نظر می رسد در 2015 مستند "معتاد به Sexting."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب