خانواده درخواست پلیس برای بررسی دراز مدت مراقبت از خانه که در آن ساکنان درگذشت COVID-19

خانواده از یک Pickering دراز مدت مراقبت از خانه شهروندان است — که برخی از آنها در طول درگذشت COVID-19 شیوع — خ

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

خانواده از یک Pickering دراز مدت مراقبت از خانه شهروندان است — که برخی از آنها در طول درگذشت COVID-19 شیوع — خواستار تحقیقات جنایی را به مراقبت از عزیزان خود را در دریافت تسهیلات.

در نامه روز سه شنبه به پلیس منطقه دورهام رئیس Paul Martin, 41 خانواده ها می گویند که آنچه رخ داده است در باغ ویلا "به طور کامل نسبت به آنچه رخ داده است در دیگر امکانات در این استان است."

"ما مشاهدات خود و چه تماس با ما می تواند مدیریت با عزیزان ما نشان می دهد که آنها دچار سوء تغذیه خشک و دریافت مراقبت های اساسی برای روز و در برخی موارد هفته" می خواند یک پیوست به نامه ای که همچنین مدعی است که باغ ویلا ساکنان "دریافت نمی ضروریات زندگی است."

هفتاد و ساکنان در 233-تخت تسهیلات درگذشت COVID-19 بیشترین مرگ و میر ثبت شده در هر دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو است. یکی دیگر از 200 ساکنان و 99 کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

ماه گذشته یک ستاره تحقیقات نشان داد که این خانه مواجه شده است و مناجات استناد عدم رعایت قوانین و مقررات و وزارت سفارشات در پنج سال گذشته از جمله الزامات است که زندگی در مناطق در حال تمیز نگه داشته و بهداشتی و برای حفاظت از ساکنان از کارکنان ،

در یک ایمیل به ستاره, باغ ویلا, مدیر اجرایی, Jason گی گفت نه امکانات و نه مالک آن ساتبریج مراقبت از خانه ها دیده می شود این نامه از 41 خانواده اما ارائه "ما صمیمانه تسلیت به تمام خانواده هایی که عزیزان از دست رفته به COVID-19 در دراز مدت مراقبت است."

"مدیریت این ویروس شده است یک چالش بسیار زیاد برای هر کس در خانه ما و برای هر کسی که آنها را دوست دارد. مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که حفاظت از ساکنان و کارکنان و تلاش برای کاهش هر گونه خطر انتقال" گی نوشت.

"باغ ویلا بود سریع به تماس همکاران ما در دولت و بهداشت و درمان برای کمک به و ما بسیار سپاسگزار است که آنها در جواب ما تماس بگیرید.

"ما وظیفه مراقبت از مردم در خانه ما فوق العاده جدی است."

مارتین تایید در ایمیل فرستاده بیانیه ای به ستاره ای که دورهام پلیس دریافت کرده اند و خانواده ها حرف و که او تا به حال بررسی اتهامات.

"ما خواهد بود و رسیدن به سازمان های مناسب و بدن نظارت برای تعیین بهترین و مناسب ترین راه برای ادامه به منظور پرداختن به این نگرانی ها," او نوشت.

هفته گذشته خانواده های دو باغ ویلا ساکنان که درگذشت COVID-19 پل پرکس و جورج موریسون در زمینه پرونده های حقوقی علیه این خانه و صاحب آن است.

پرکس دختر کتی که او نیز امضا کرد این نامه به دورهام پلیس گفت: Star او اول شد نگران پدرش در اواسط ماه آوریل هنگامی که وی با اشاره به این که ساکنان خوردن وعده های غذایی با هم حتی در طول مستند. او گفت که او نمی پیدا کردن از خانه که پدر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 تا سه هفته پس از درگذشت او در 15 آوریل در سن 86.

"گریه کردم. من ناراحت شد. این تقریبا یک انتشار زیرا من می دانستم که او در آن بود و من فقط نیاز به آن را ببینید. من فقط نیاز به دانستن" او گفت:. "من خوشحالم که ما به همه گفته بود که آماده سازی بدن خود را که او به دلیل آنچه یک کابوس کرده است که اگر ما نداشته است."

پرکس اضافه شده است که او می خواهد پلیس به بررسی چیزهایی که او معتقد است "انجام شده است اشتباه — چیزهایی که خارج از مدت طولانی-مراقبت در منزل را به طور معمول در نظر گرفته شود جنایی و لذا داخل در دراز مدت مراقبت از خانه باید در نظر گرفته و همان راه است."

موریسون دختر, ژوئن موریسون نیز امضا کرد این نامه است. جورج موریسون درگذشت در سن 95 در مارس 3 در بیمارستان پس از ابتلا به کروناویروس در باغ ویلا.

او گفت: پدر او که زندگی با زوال عقل, آلزایمر و پارکینسون بیماری در بیمارستان بستری شد, با ظاهری بی اشتهایی و کم آبی بدن و عفونت ادراری. او از دست داده بود قابل توجه وزن, او گفت:, و نگاه لاغر و نحیف.

"او به نظر نمی آید مانند پدر من است. او مانند یک زندانی از جنگ است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

موریسون معتقد است پدر او جدا نیست از هم اتاقی بود که شما با COVID-19 و که وجود دارد کافی کارکنان در خانه به اندازه کافی برای مراقبت از او. "من می دانم که پدرم دچار" او گفت:.

موریسون خواسته است انتاریو رئیس پزشکی قانونی برای بررسی مرگ پدرش اما او همچنین معتقد است پلیس باید بررسی چگونگی تسهیلات اداره می شد.

"هر چه زودتر پلیس درگیر هر چه زودتر آنها می توانید مصاحبه (شخصی حمایت کارگران) پرستاران و کارکنان تمیز کردن و هر چه زودتر ما می توانید به پایین واقعا چه رفت در آن وجود دارد."

Kenyon Wallace
Brendan Kennedy


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب