واقعیت را بررسی کنید: تست باید هر کجا که موارد وجود دارد با وجود تهمت را مشاهده

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در مورد کوروناویروس در اتاق جلسه کاخ سفید سه شنبه.

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در مورد کوروناویروس در اتاق جلسه کاخ سفید سه شنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

در طول یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما لازم نیست برای تست کل دولت در وسط و غرب و یا در هر کجا که ممکن است. ما لازم نیست برای تست کل دولت است. من فکر می کنم این مسخره. بسیاری از این کشورها می تواند به [کار] در حال حاضر و آنها احتمالا خواهد شد."

او درست است که کل جمعیت یک دولت نیست و نیاز به آزمایش می شود در حال حاضر. تمام 50 ایالت آیا باید موارد و کسانی کوچک و متوسط شیوع بیماری ممکن است در حال رشد نمایی.

بنابراین وجود یک نیاز حیاتی برای تست به شدت هر جا که این بیماری در حال گسترش است. که شامل تست تماس نزدیک از کسانی که شناخته شده به بیمار و همچنین به عنوان گسترده ای تست در مناطقی که این بیماری در حال گسترش است از طریق جامعه و مقامات بهداشتی مطمئن نیستید از منبع.

رئیس جمهور ایران بارها در مورد اجازه دادن به بخش های خاصی از کشور به بازگشت به کار. اما در صورتی که مجاز است به اتفاق می افتد زمانی که تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال رشد این جوامع به خوبی می تواند خود را در همان وضعیت به نیویورک و واشنگتن و بخش هایی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو که این بیماری همچنان به گسترش است.

به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده است یک تعداد انگشت شماری از موارد می تواند قابل کنترل به نظر می رسد اما اگر این بیماری گسترش نامحدود بیماری به صورت تصاعدی رشد خواهد کرد. اگر هر فرد بیمار آن را می دهد به طور متوسط 2.5 دیگران پس از 10 چرخه گسترش یک واحد مورد می تواند منجر به 9,500 موارد است.

اجتماعی فاصله کاهش می دهد که 2.5 رقم به سرعت گسترش یافته است. اما تست ضروری و ابزار قدرتمند به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب