سابق مبارزه با تروریسم رئیس: کاهش افزایش می دهد خطر ابتلا به حملات جدید

بزرگنمایی این تصویر راسل Travers بود که این اقدام مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم نشان داده شده است

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

راسل Travers بود که این اقدام مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم نشان داده شده است که در ظاهر یک کمیته مجلس سنا در سال 2018 است. Travers که سرنگون شد از موقعیت خود در ماه مارس این سال می گوید در مصاحبه با NPR که مرکز است که با توجه به منابع مورد نیاز برای انجام ماموریت خود از نظارت و تجزیه و تحلیل تهدیدات تروریستی در سراسر جهان است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

به تازگی رییس مبارزه با تروریسم رئیس جمهوری این کشور به خطر می اندازند سود ساخته شده در برابر تهدیدات تروریستی قطع منابع با کمی و یا بدون بحث های عمومی. در مصاحبه با NPR, Russ Travers همچنین با بیان نا امیدی در کشور فقیر روابط بین جامعه اطلاعاتی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

"اگر مردم بر این باورند که شرایط را طوری تغییر کرده و این تهدید بسیار کاهش یافته است که ما می توانیم به بازگشت به راه همه چیز بود [قبل از 9/11 حملات] پس از آن می شود" گفت: Russ Travers, که در خدمت به عنوان سرپرست و مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم.

"من فقط شخصا اعتقاد ندارم که پاسخ درست است. و من دوست ندارم با کیفیت از بحث است که بدست ما را به این نقطه" Travers گفت: NPR, Mary Louise کلی شرکت میزبان از همه چیز در نظر گرفته, در پخش مصاحبه پس از ترک دولت خود را ارسال.

Travers, که, پیوست, جامعه اطلاعاتی در اواخر 1970s گفت: او هرگز دیده می شود از جمله بد روابط بین هوش حرفه ای و ریاست جمهوری.

"من شده است به انجام این کار برای 42 سال. من را دیده اند هرگز دیرین کارمندان دولت برداشته شود چرا که آنها تا به حال نظرات که متفاوت از دولت," او گفت:.

ملی مبارزه با تروریسم در مرکز و یا NCTC شد راه اندازی در سال 2001 القاعده حملات. چرا که سازمان های دولتی موفق به اندازه کافی به اشتراک گذاری اطلاعات قبل از کسانی که در حملات مرکز طراحی شده بود برای هماهنگ کردن تلاش های دولت. بسیاری از مقامات کار وجود دارد به طور موقت در انتساب از سازمانهای دیگر مانند سازمان سیا و آژانس امنیت ملی.

Travers گفت: آن را به طور فزاینده دشوار به درستی کارکنان NCTC به عنوان سازمان به دنبال حفظ خود و کارکنان خود را برای گسترش ماموریت های مانند رشد تهدیدات سایبری.

"من احساس کردم که ما نمی باید منابع کافی برای انجام ماموریت هایی که به ما داده شده است که" از طریق گفت.

او به دنبال طرح نگرانی های خود را در مارس 18 جلسه درخواست او با ریچارد Grenell که اخیرا نام اقدام مدیر اطلاعات ملی.

"ما رد و بدل تعارفات و او به من می گوید که من معاون پیتر هال و من ما هر دو از" Travers گفت. "من در رفت و به عنوان سرپرست مرکز و اومدم بیرون نیست که چنین کنم."

این NCTC گفت که از طریق ارائه شد مشاغل دیگر اما تصمیم به بازنشسته. Travers می گوید که چنین نیست. در طول مدت کوتاهی خود را به عنوان مدیر ملی هوش Grenell اعلام کرد قصد دارد به مقیاس NCTC, بنا به گزارش برش نیروی کار حدود 15 درصد است.

منتقدان رئیس جمهور تهمت می گویند این قسمت منعکس کننده خود را در حال انجام اصطکاک با جامعه اطلاعاتی که یافته های رئیس جمهور است و گاهی اوقات به چالش کشیده و یا رد کرد. رئيس جمهور در تصدی مشخص شده است یک گردش سریع از مقامات بالا و با توجه به منتقدان تمایل به حمایت سیاسی وفاداران بیش از هوش حرفه ای.

در اینجا برخی از گزیده ای از مصاحبه:

شما گفت که شما نمی باید منابع کافی برای انجام این کار است که شما می خواهم داده شده است. چه شما ندارد ؟

این قانون گفت که NCTC (مرکز ملی مبارزه با تروریسم) خواهد بود اولیه سازمان در دولت به انجام تجزیه و تحلیل از تروریسم بین المللی. آن را نیز یک استراتژیک, عملیاتی, برنامه ریزی, عملکرد, که در اصل به معنای نوع یکپارچه کل از دولت ، بنابراین ما در انجام این کار به عنوان یک نگرانی مشترک برای دولت و ما به سادگی نمی شد منابع برای انجام این کار به عنوان ادارات و سازمان ها شروع به نقاشی کردن تعهدات خود به NCTC زیرا این کشور که قرار بود از طریق این نوع از ارزیابی مجدد از تهدید.

بازی مدافع شیطان, القاعده نیست و این سازمان آن را یک بار بود. داعش است نه سازمان آن را فقط چند سال پیش. چرا نباید کمتر منابع اختصاص داده شده به مبارزه با تروریسم است ؟

من در واقع معتقدم که درست است. به عنوان به شما می گویند تهدید است نه آنچه در آن یک بار بود. وجود دارد نیاز به انطباق با اصول عقلانی از منابع در برابر تروریسم است. من فکر می کنم ما می تواند انجام دهد. اما آن را نشانی از نیاز به تغییر در طرز فکر که در هر اداره و سازمان نیاز به انجام همه چیز.

می تواند به شما من یک نمونه از چیزی که می دیدم نمی انجام می شود چرا که شما نمی باید منابع ؟

هر روز ما را دریافت کنید بیش از 15,000 نام. ما تا به حال مرتب کردن بر اساس از طریق کسانی که تصمیم می گیرید که از نگرانی. که در نهایت تراوش کردن به یک سازمان که به تصمیم گیری در مورد که در یک هواپیما. چه اتفاقی می افتد اگر یک افسر پلیس آنها را متوقف می کند? آیا آنها دریافت ویزا ؟ این است که ارزان نیست. و بنابراین سوال این است که در نهایت یکی از خطر است. من خواهد بود به طور کامل در هیئت مدیره اگر اگر ما تا به حال که آگاهانه و هوشمندانه بحث در مورد چقدر در معرض خطر هستند ما یا ما حاضر به قبول. ترس من این است که ما نوع سکندری به "اجازه دهید فقط قطع منابع و چیزهایی که نمی خواهید به انجام."

شما در حال بالا بردن این سوال که آیا آمریکا آماده است برای یک حمله بزرگ تروریستی. ما نداشته اند یکی پس از 9/11. اما اگر وجود دارد یکی از این آثار است که ایالات متحده را به جایی که بودیم قبل از 9/11?

مردم آمریکا باید بدانند که مبارزه با تروریسم شرکت به نظر من بهترین مثال ما تا به حال از فکر کردن در کل از دولت است. ما در زمان جنگ در خارج از کشور. ما تحت فشار قرار دادند مرزها ، ما ساخته شده میهن امن تر است. من نگران هستم که مردم نوع می خواهید به حرکت می کند از تروریسم است. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن یک حمله فردا. من احتمالا بیشتر نگران چند سال پایین جاده.

چند روز بعد از شما بودند سرنگون نه ارشد سابق رهبران جامعه اطلاعاتی نوشت: نامه سرگشاده ای در واشنگتن پست و صحبت در مورد "عمیقا مخرب مسیر كودكان ونوجوانان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است." به عنوان کسی که تا به حال یک صندلی ردیف جلو چه چیزی شما فکر می کنم که عواقب ناشی از این تنش ها?

همیشه وجود دارد تنش است. من فکر می کنم که آن را به مراتب بدتر در دولت فعلی است. این سالم نیست. جامعه اطلاعاتی, در بیشتر قسمت است پشت صحنه بازیکن. آنها را اغلب حامل یک پیام است که سیاستگذاران نمی خواهید به شنیدن. اما من هرگز آن را دیده بود. آنها گفتن ارشد مقامات اطلاعاتی که آنها نیاز به "رفتن به مدرسه." من فقط فکر نمی کنم که مفید است. من قطعا فکر نمی کنم آن را مناسب است.

در آن نامه ارشد سابق اطلاعاتی رهبران همچنین نوشت که خود را حذف ارسال یک پیام است که "هر زمان افسر را می بیند که با صحبت کردن حقیقت به قدرت در این دولت است فوری قاتل حرفه ای." آیا شما فکر می کنم که پیام فرستاده ؟

من انجام دهد. من انجام شده است این برای 42 سال است. من را دیده اند هرگز دیرین کارمندان دولت برداشته شود چرا که آنها تا به حال نظرات که متفاوت از دولت.

فقط برای روشن شدن شما نمی گویند "هی من فرار از مرکز ملی مبارزه با تروریسم بودجه قطع کردم. من دیوانه در مورد آن. ما نیاز به پول بیشتری پرتاب این مشکل است." شما می گویید بیایید عمدی در مورد بدانند امنیت ملی تهدید.

که دقیقا درست است. من می خواهم یک تصمیم آگاهانه. من می خواهم چشمان باز. اگر مردم بر این باورند که شرایط را طوری تغییر کرده و این تهدید بسیار کاهش یافته است که ما می توانیم به بازگشت به راه همه چیز بود [قبل از 9/11] پس از آن می شود. من فقط شخصا اعتقاد ندارم که پاسخ درست است. و من دوست ندارم با کیفیت از بحث است که بدست ما را به این نقطه است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de