اتحادیه اروپا به دنبال عمل متحد در برابر ویروس به عنوان مورد تعداد مانت

بروکسل - اتحادیه اروپا داخلی وزرای روز جمعه در تلاش بودند تا هماهنگی خود را در پاسخ به این رمان coronavirus به

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

بروکسل - اتحادیه اروپا داخلی وزرای روز جمعه در تلاش بودند تا هماهنگی خود را در پاسخ به این رمان coronavirus به عنوان موارد در سراسر 27-ملت بلوک و کشورهای در زمان فرد اقدامات لازم برای کاهش این بیماری پایین است.

با ایتالیا در مرکز اروپا شیوع برخی از همسایگان خود مانند اتریش و اسلوونی را آغاز کرده اند گام برای محدود کردن ترافیک در مرزهای خود را بالا بردن سوال در مورد حرکت مواد غذایی و تجهیزات پزشکی. اما کشورهای دیگر مانند جمهوری چک و لهستان اقدام هستند بیش از حد.

"مشکل این است که در سطوح مختلف در کشورهای مختلف" سوئدی وزیر کشور Mikael Damberg به خبرنگاران در بروکسل اما او گفت: "ما امیدواریم که همه کشورهای که اقدامات جدید نیز به اطلاع دیگر کشورهای اروپایی است."

"سیستم حمل و نقل باید کار وقتی که می آید به مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی با مواد و این نوع از چیزهایی که مهم هستند برای تمام کشورهای اروپایی به طوری که ما نمی ایجاد مشکلات برای هر یک از دیگر دست زدن به بحران" Damberg گفت.

Coronavirus است که در حال حاضر در حال حاضر در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا. بیش از 22,000 موارد COVID-19 تایید شده اند در سراسر اروپا و بیش از 1000 نفر کشته شده اند در این قاره.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسئول سلامت و امنیت عمومی و بلوک موسسات بسیار محدود نقشی در متوقف کردن گسترش این بیماری است.

کرواتی وزیر کشور Davor Bozinovic که ریاست مذاکرات چرا که کشور در حال حاضر دارای اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری گفت: "این بحران نشان می دهد که به عنوان یک اتحادیه اروپا, ما نیاز به مدل های به عمل بیشتر هماهنگ راه است."

"اگر ما اقدام در یکی از راه های این امر می تواند بسیار بهتر برای همه ما," او گفت:.

بسیاری از اتحادیه اروپا جلسات لغو شده اند, با توجه به این ویروس با این مذاکرات که در میان نادر و استثنا.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب