مقامات اتحادیه اروپا فشار برای بلوک برای به اجرا درآوردن تحریم تسلیحاتی لیبی

برلین - مقامات رسمی اتحادیه اروپا به دنبال حمایت از کشورهای عضو به نیروی دریایی کشتی های اجرای ملل تحریم تسلیح

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398

برلین - مقامات رسمی اتحادیه اروپا به دنبال حمایت از کشورهای عضو به نیروی دریایی کشتی های اجرای ملل تحریم تسلیحاتی علیه لیبی بر اساس یک سند به دست آمده توسط آسوشیتدپرس روز جمعه.

محرمانه پیشنهاد از اروپا سرویس سیاسی نشان می دهد این بلوک خفته ضد مهاجر قاچاق ماموریت شناخته شده به عنوان عملیات سوفیا باید تغییر نام "عملیات اتحادیه اروپا فعال نظارت است."

پیشنهاد گردش پیش از نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا دوشنبه آینده خواستار کشورهای عضو به توافق برسند که آیا جمع آوری اطلاعات و حفظ U. N. تحریم باید تبدیل به نیروی دریایی ماموریت هسته ای "وظیفه" در حالی که نظارت مردم قاچاق را تبدیل به یک "حمایت از کار" انجام شده از هوا.

آن را فراتر از توافق کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ماه گذشته به تمرکز ماموریت در لیبی با تاکید بر نیاز به "استقرار نیروی دریایی در دارایی های مربوط به منطقه" از منطقه خود را از عملیات.

در حال حاضر اتحادیه اروپا نیروی دریایی ماموریت عملیات سوفیا نیست استقرار کشتی در میان اختلاف نظر میان کشورهای عضو بیش از چگونه به درمان مهاجران برداشت از unseaworthy کشتی.

قدرت های جهانی توافق کردند که در یک کنفرانس در برلین در ماه گذشته به احترام تحریم تسلیحاتی علیه لیبی اما در عمل سلاح همچنان به جریان به دو جناح متخاصم در این کشور است.

پس از سال 2011 بیمارستانها در حال تمام شدن و متعاقب آن مرگ دیکتاتور Moammar Gadhafi, لیبی غرق شده بیشتر به هرج و مرج و آشفتگی. آن است که در حال حاضر تقسیم بین الملل-پشتیبانی از دولت مستقر در پایتخت طرابلس به رهبری نخست وزیر Fayez Sarraj و پشتیبانی توسط آرایه ای از شبه نظامیان و دولت مستقر در این کشور از شرق با حمایت ژنرال خلیفه Hifter.

Hifter و خودخوانده ارتش لیبی شده اند به راه انداختن یک حمله برای تصرف طرابلس پس از ماه آوریل گذشته. در روز پنج شنبه Hifter نیروهای یکسره پوسته محلات مسکونی در اطراف طرابلس, کشته شدن یک زن و زخمی شدن دست کم چهار غیر نظامی.

تجدید درگیری آمد تنها چند ساعت پس از شورای امنیت سازمان ملل متحد تایید 55 نقطه نقشه راه برای پایان دادن به جنگ که خواستار خارجی حامیان ارتش لیبی در طرف متخاصم حمایت گسترده مسخره تحریم تسلیحاتی.

ترکیه و ایتالیا و قطر به دولت طرابلس در حالی که امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه, بازگشت Hifter طرف در این درگیری

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب