وزیران دارایی اتحادیه اروپا در رسیدن به $590 میلیارد Coronavirus نجات مقابله

بزرگنمایی این تصویر ماموران پلیس با بررسی اسناد و مدارک آنها به عنوان اعمال ضد coronavirus قرنطینه ق

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

ماموران پلیس با بررسی اسناد و مدارک آنها به عنوان اعمال ضد coronavirus قرنطینه قوانین در Sceaux فرانسه در روز چهارشنبه. سران اتحادیه اروپا توافق کردند در یک بسته از اقدامات شنبه به سعی کنید برای مقابله با آسیب های اقتصادی از مستند. Thibault کامو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Thibault کامو/AP

رهبران اتحادیه اروپا در نشست وزیران دارایی رسیده اند یک معامله در یک 540 میلیارد یورو طرح نجات (حدود 590 میلیارد دلار) برای حمایت از قاره coronavirus زده اقتصاد.

دارایی منطقه یورو که متشکل از 19 وزیران دارایی به نمایندگی از اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه یورو تصویب بسته نجات در روز پنج شنبه پس از هلند عقب نشینی در آن تقاضا برای اصلاحات اقتصادی و نظارت.

"امروز ما توافق سه ایمنی شبکه و یک برنامه برای بازیابی, برای اطمینان از رشد ما با هم نه جدا از هم هنگامی که این ویروس این است که پشت سر ما" رییس Mário Centeno گفت: در بیانیه ای پس از توافق. "این طرح ساخت در جمعی ما قدرت مالی و همبستگی اروپایی."

قابلیت های کلیدی بسته نجات شامل مکانیسم ثبات اروپا یک صندوق کمک مالی که ایجاد شد در طول اتحادیه اروپا منطقه یورو از بحران بدهی. این ESM را 240 میلیارد یورو ($261 میلیارد دلار) در دسترس برای مرهون کشور است.

تنها نیاز به دسترسی به این خط اعتباری یک تعهد به استفاده از این بودجه برای تامین مالی مستقیم یا غیر مستقیم بهداشت درمان و پیشگیری-هزینه های مربوط در ارتباط با COVID-19, Centeno گفت.

هلندی وزیر دارایی Wopke Hoekstra نام آن را "یک توافق معقول" برای اروپا است. "این ESM می تواند به ارائه کمک مالی به کشورهای بدون شرایط برای هزینه های پزشکی او گفت:" در توییتر. "این نیز خواهد شد (بود) در دسترس برای حمایت اقتصادی اما با شرایط. که عادلانه و منطقی است."

هلند اولیه تقاضا از اصلاحات اقتصادی و خارجی نظارت در ازای کمک های مالی منجر به شکست مذاکرات در روز چهارشنبه. یک گروه از کشورهای جنوب به رهبری ایتالیا با انتقاد از تقاضا و خواست برای همبستگی بیشتر برای کمک به کسانی که سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس.

"اگر ما این فرصت را برای قرار دادن زندگی جدید به پروژه اروپایی خطر شکست واقعی است" نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به بی بی سی گفت پیش از دوشنبه وزیر مالیه نشست.

در بازگشت به هلند شل شدن آن تقاضا ایتالیا و اسپانیا در میان دیگران پذیرفته تاخیر در به اصطلاح coronabonds. در علاوه بر این به ESM اعتبار وزیران اتحادیه اروپا در تصویب 200 میلیارد یورو ($219 میلیارد دلار) وام از بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) اتحادیه اروپا برای کسب و کار و 100 میلیارد یورو ($110 میلیارد دلار) شغل برنامه پشتیبانی است که پیشنهاد شد در هفته گذشته توسط کمیسیون اروپا.

رهبران اتحادیه اروپا انتظار می رود برای برگزاری تلفنی هفته آینده برای ثبت نام در توصیه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب