کارگران ضروری نگه تعطیل و تظاهرات در ملی آمریکا برای زندگی'

بزرگنمایی این تصویر اعضای 32BJ اتحادیه شرکت در اعتصاب "برای زندگی" رالی در شهر نیویورک یکی از بسیاری

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

اعضای 32BJ اتحادیه شرکت در اعتصاب "برای زندگی" رالی در شهر نیویورک یکی از بسیاری از تظاهرات به صورت نژادی و عدالت اقتصادی که در زمان مکان در سراسر ایالات متحده در روز دوشنبه. Michael M. سانتیاگو/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Michael M. سانتیاگو/گتی ایماژ

از بوستون به سان فرانسیسکو ضروری کارگران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده راه می رفت خارج از شغل خود و به خیابان ها ریختند دوشنبه به تقاضا نژادی و عدالت اقتصادی به عنوان بخشی از یک کشور "اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند."

برنامه ریزی شده بعد از اعتصاب و تظاهرات سازمان یافته توسط 60 های مختلف کارگری و نژادی و عدالت اجتماعی سازمان بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters به جنبش برای زندگی به آمریکا Youth آب و هوا اعتصاب ائتلاف.

سازمان ذکر شده چهار اولیه خواسته های خود به سایت: "عدالت برای جوامع است که مقامات منتخب با استفاده از قدرت خود را به بازنویسی قوانین به طوری که مردم می تواند رشد است که شرکت های از بین بردن نژاد پرستی سفید برتری و بهره برداری اقتصادی از جمله در محل کار که هر کارگر این فرصت برای پیوستن به یک اتحادیه."

آنها همچنین تشویق کارگران قادر به شرکت برای تمام روز را به زانو نگه دارید یک لحظه سکوت و یا راه رفتن شغل خود را در ظهر به وقت محلی و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه در حافظه جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس.

"حتی اگر شما نمی توانید به اعتصاب و یا پیوستن به ما در خیابان های شما هنوز هم می تواند ایستادن برای زندگی" گفتند.

با توجه به سازمان دهها هزار نفر از مردم با خط مقدم شغل در بهداشت و درمان حمل و نقل, خدمات مواد غذایی و دیگر بخش های صحنه تعطیل و تظاهرات در طول روز است.

در شهر نیویورک ضروری راهپیمایی کارگران در آفتاب سوزان و 100 Teamsters Local 808 ساختمان خدمات کارگران در زمان زانو به افتخار فلوید. در واشنگتن کارگران نشانه برگزاری هجی کردن "قهرمانان" با تجمع در مقابل ساختمان کنگره آمریکا در حمایت از قهرمانان قانون پیشنهادی coronavirus امداد بسته است.

در شیکاگو فست فود راهپیمایی به کارگران مک دونالد محلی را که در آن چندین کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. فست فود کارگران در فلوریدا راه می رفت ، در دورهام, N. C., جمعیت مشاهده شده یک لحظه سکوت قبل از شکستن به شعارهای خواستار 15 دلار در ساعت است. آنها همچنین نقاشی "اعتصاب برای زندگی" در حروف در خیابان.

در دیترویت کارگران در پنج خانه های پرستاری شرکت در یک اعتصاب در اعتراض به دستمزد کم و ضعیف کار شرایط تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس. و در سان فرانسیسکو از 1500 janitors راه می رفت ،

"در سراسر ایالات متحده farmworkers پرستاران و مشاوران هتل خانهدار بارگذاری تحویل کامیون و رانندگان اتوبوس فرودگاه کابین پاک کننده آمازون انبار کارگران خارج همکاران و بیشتر راه می رفت کردن کار برای تقاضا برای پایان دادن به خشونت های پلیس علیه سیاه افراد و شرکت ها به حرکت فراتر از به tweeting که سیاه و سفید زندگی می کند توجه و اقدام واقعی برای بهبود سیاه زندگی" سازمان گفت: در یک نسخه.

تعدادی از سیاستمداران دموکرات پیوست و در ابراز پشتیبانی حضوری و از طریق بیانیه نوشته شده است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت کرد به جمعیت خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل های بین المللی در نیویورک جایی که او متعهد به مبارزه برای نژادی و برابری اقتصادی و عبور از قهرمانان عمل می کنند. سناتور. Ed Markey پارچه مبلی. جوزف کندی III و دولت تشکر. لیز میراندا همه صحبت در تظاهرات خارج از خانه ایالت ماساچوست در بوستون است.

سنسور. کامالا هریس برنی ساندرز و الیزابت وارن نیز توییتی اظهارات همبستگی.

"نابرابری نژادی لمس در هر جنبه ای از زندگی — از عدالت اقتصادی به محیط زیست و عدالت" هریس نوشت. "پیاده سازی سیستم های بسیار که منجر به این بی عدالتی آسان نخواهد بود اما ممکن است."

مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی — که نشان دهنده نزدیک به 2 میلیون عضو در بخش مراقبت های بهداشتی و خدمات املاک — گفت: در اینجا و در حال حاضر ضروری است که کارگران با الهام از جنبش برای زندگی در پاسخ به Floyd مرگ و به دنبال متحد کردن مبارزه برای نژادی و عدالت اقتصادی.

او گفت: آنها می خواهند شرکت ها نه فقط به می گویند که آنها ارزش سیاه و سفید زندگی می کند اما آن را نشان می دهد مانند پرداخت کارکنان دستمزد زندگی می کنند و اطمینان ضروری کارگران باید تمام تجهیزات حفاظتی آنها نیاز به با خیال راحت به انجام شغل خود را در طول یک بیماری همه گیر.

هنری استناد گزارش های او را شنیده است از SEIU اعضای مستقر در خط مقدم در برابر ویروس مورد شرایط نا امن کار.

"خانه سالمندان کارگران هنوز در تلاش برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی" او گفت:. "فست فود کارگران گفته بودن به پوشیدن doggie پوشک به جای اینکه ارائه ماسک توسط کارفرمایان خود را هنگامی که عفونت رخ می دهد."

بسیاری از روز دوشنبه تظاهرات صورت گرفت خارج از مک دونالد مکان. کارکنان در تعدادی از مکان را متهم به شرکت فاقد احتیاطی مناسب و سه سیاه کارکنان در فلوریدا به تازگی واصل فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر زنجیره ای ادعا تبعیض نژادی.

این شرکت در بیانیه ای گفت: این افزایش بیش از 50 رستوران در فرآیندهای توزیع بیش از 100 میلیون ماسک های صورت برای بهبود ایمنی کارگر.

"ما قصد داریم در اعتصاب به دلیل مک دونالد و دیگر مواد غذایی سریع شرکت های شکست خورده اند برای محافظت از ما در یک بیماری همه گیر است که ویران سیاه و قهوه ای و جوامع در سراسر کشور" گفت: Angely رودریگز Lambert, اوکلند مک دونالد کارگر و رهبر در مبارزه برای $15 و یک اتحادیه. "ما قصد داریم به نگه داشتن پیوستن به هم و صحبت کردن تا زمانی که مک دونالد و دیگر شرکت ها با پاسخ اقدامات نشان می دهد که آنها واقعا ارزش زندگی ما است."

نصب شواهد نشان می دهد coronavirus همه گیر است به طور نامتناسبی, سیاه, اسپانیایی و آمریکایی است.

هنری گفت: در اینجا و در حال حاضر که خطرات ناشی از بحران بهداشت و برجسته نیاز به یک متحد برای مبارزه با نژادی و اقتصادی تغییر که روز دوشنبه تظاهرات گسترده نمایندگی کند.

"من فکر می کنم این یک لحظه تاریخی یک سطح جدید از تقاطع بین ما دعوا" او گفت:. "جنبش کارگری است که داشتن آن تا زمانی که سیاه جوامع رشد می تواند هیچ یک از ما می تواند به رشد."

یادداشت سردبیر: مک دونالد است که در میان NPR حامیان مالی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن