خطر انقراض گرگ خاکستری مرده یافت در شمال کالیفرنیا

در معرض خطر گرگ خاکستری که سرگردان هزاران مایل از طریق شمال کالیفرنیا درگذشت, وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیا

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398

در معرض خطر گرگ خاکستری که سرگردان هزاران مایل از طریق شمال کالیفرنیا درگذشت, وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش گفت: پنج شنبه.

یا-54, 3 تا 4 ساله زن مرده پیدا شد دوشنبه در Shasta County, این سازمان در بیانیه ای گفت.

این روشن نیست که آیا هنوز حیوان مرده از یک حادثه طبیعی باعث می شود یا کشته شد.

یکی دیگر از طوقه گرگ یا-59 داشت به ضرب گلوله به مرگ در جنوب کالیفرنیا. که قتل حل نشده است.

تبلیغات

آن را غیر قانونی است به ساقه آسیب و یا کشتن گرگ خاکستری با فدرال مجازات تا یک سال حبس و 100.000 دلار خوب است.

کمتر از ده گرگ برای زندگی شناخته شده در کشور با توجه به غیر انتفاعی و مرکز تنوع زیستی.

این گونه بود که ریشه در کالیفرنیا در اوایل قرن گذشته به دلیل تهدید درک شده به دام می باشد. گرگ از اورگان دوبله یا-7 وارد شده در سال 2011 تبدیل شدن به اولین تایید در کالیفرنیا در سال 90.

یا-7 بعد از بازگشت به اورگان و آغاز آنچه شناخته شده به عنوان Rogue Pack. یا-54 به دنیا آمده بود که بسته است. او به دام افتاده بود و با توجه به یک رادیو یقه قبل از ساخت راه خود را به کالیفرنیا در سال 2018 است.

تبلیغات

اگر چه او ساخته شده دو سفر به اورگان و پس از یک سفر کوتاه به نوادا یا-54 صرف مقدار زیادی از وقت خود را در شمال شرقی کالیفرنیا. با توجه به وضعیت حیات وحش در گزارش سال گذشته یا-54 تحت پوشش حداقل 8,712 مایل در به طور متوسط از 13 مایل در روز عمدتا رومینگ از طریق Butte, Lassen, Modoc, نوادا, Plumas, شستا, Sierra, Siskiyou و Tehama شهرستانهای استان است.

ظهور گرگ در دولت riled دامداران که می گویند گرگ ها را صید در دام عمومی یا خصوصی بر زمین. یا 54 بود که مظنون به قتل چندین گوساله در سال گذشته در Plumas County است.

"این غم انگیز توسعه در مراحل اولیه از گرگ بازیابی در کالیفرنیا گفت:" Amaroq وایس, West Coast گرگ مدافع در مرکز تنوع زیستی. "مانند پدرش معروف گرگ یا-7 که به کالیفرنیا سال پیش یا-54 بود یک فانوس دریایی از امید است که نشان داد که گرگ می تواند بازگشت و شکوفا در اینجا. مرگ ویرانگر است, بدون توجه به علت است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب