عدم اطمینان اقتصادی درایوهای قیمت طلا به رکورد

بزرگنمایی این تصویر میله های طلا انباشته شده در یک طاق در ایالات متحده نعناع در وست پوینت, n. y., در

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

میله های طلا انباشته شده در یک طاق در ایالات متحده نعناع در وست پوینت, n. y., در 2014. حل و فصل قیمت آتی طلا به یک رکورد بالا از $1,931 در هر اونس دوشنبه — و بسیاری از تحلیلگران پیش بینی قیمت خواهد سر و حتی بالاتر. مایک Groll/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایک Groll/AP

در زمان اقتصادی نامشخص سرمایه گذاران تمایل به قرار دادن پول خود را در طلا. پس از آن شاید کمی تعجب است که قیمت طلا شروع به افزایش در آغاز سال به عنوان coronavirus شروع به گسترش در چین و اروپا و سرمایه گذاران جهانی رکود اقتصادی است.

قیمت طلا افزایش یافت نزدیک به 30% تا کنون این سال است. روز دوشنبه حل و فصل قیمت آتی طلا به یک رکورد بالا از $1,931 در هر اونس — و بسیاری از تحلیلگران پیش بینی طلا را بالای 2000 $در ماه سپتامبر.

طلا معمولا افزایش می یابد در کنار سرمایه گذاران و عدم اطمینان در اقتصاد است. آن را یک "پناهگاه امن" برای سرمایه گذاران که مایل به پرچین شرط خود را در برابر یک دلار در حال سقوط و بی ثباتی در بازارهای مالی گفت: Lindsey زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای متحد سرمایه گذاری.

و تا زمانی که سرمایه گذاران هنوز هم مطمئن نیستید در مورد سلامت بازار آنها در ادامه قرار دادن پول به طلا, او گفت:.

به عنوان همه گیر ناودان اقتصاد در ماه مارس فدرال رزرو کاهش نرخ بهره در ایالات متحده به پایین تاریخی برای حفظ اقتصاد شناور. "طلا در طول تاریخ منتقل شده است در جهت مخالف نرخ بهره و دلار" بل توضیح داد.

هر چند قیمت طلا می تواند نشانگر عدم اطمینان در اقتصاد بازارهای مالی به طور کلی انجام شده است به خوبی در بخش های بزرگ به لطف تهاجمی اقدامات انجام شده توسط بانک فدرال. S&P 500 شاخص سهام کاهش یافته است که 34 درصد از آن رکورد در ماه مارس در حال حاضر کمی برای سال.

"آنها انداخت مقدار زیادی از پول در بازار به مطمئن شوید که آن را عامل موثر در ماه مارس زمانی که همه چیز تمام آمد به سر" بل گفت. او اشاره کرد که بانک فدرال اقدامات همراه "دولت اقدامات محرک اقتصادی مانند $1,200 چک PPP وام و نرخ بیکاری امداد."

اما بل اشاره می کند که با قرار دادن همه این پول دولت در سیستم ایجاد می کند بیشتر بدهی های دولت. این درایو بیشتر مردم به خرید طلا به عنوان پرچین در برابر تورم بالقوه ناشی از نصب بدهی.

یکی دیگر از عوامل بل و دیگر تحلیلگران اشاره به افزایش تنش ها بین چین و ایالات متحده است. دو کشور قفل شده در یک جنگ تجاری پس از 2018 سیلی صدها میلیارد دلار' ارزش در تعرفه های هر یک از دیگر کالا. دو کشور امضا مقدماتی ایران در ماه ژانویه, اما تنش ها تشدید اخیرا پس از ایالات متحده مجبور چین کنسولگری در هوستون به نزدیک باعث متقابل بسته شدن کنسولگری های ایالات متحده در چنگدو.

"همانطور که در رابطه به عقب حرکت می کند شما می توانید ببینید رکود تجارت و فعالیت های اقتصادی بین دو کشور و پس از آن منجر به عدم اطمینان که منجر به سرمایه گذاران رفتن به پناهگاه امن دارایی مانند طلا" بل گفت. نگرانی مداوم جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر در حال یکی دیگر از دلایل اصلی برای عدم قطعیت است.

جاستین Waring یک استراتژیست در UBS Global مدیریت ثروت می گوید: ضعف اخیر ارزش دلار است که با توجه به وخامت توانایی آمریکا برای کنترل آن COVID-19 شیوع است.

"به عنوان اقتصادی-بازگشایی تلاش هستند با تاخیر و یا نورد در برخی از نقاط کشور بازار را شروع کرده اند به قیمت آهسته تر متحده بازیابی" Waring گفت.

او گفت: بازارهای مالی بعید است که برای ایجاد ثبات تا coronavirus واکسن به طور گسترده ای در دسترس است. بازار باقی خواهد ماند فرار "تا زمانی که ما یک درک واضح تر از زمانی که اقتصاد می تواند به 'normal', " او گفت:.

و تا زمانی که عدم قطعیت ادامه می دهد قیمت طلا می تواند در حفظ و افزایش تحلیلگران گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de