پلیس هلند بازداشت 6 مردان کشف موقت اتاق شکنجه

THE HAGUE, Netherlands - پلیس هلند بازداشت شش نفر پس از کشف ظروف دریای که تا به حال تبدیل شده به یک زندان موقت

توسط MINERALNEWS در 17 تیر 1399

THE HAGUE, Netherlands - پلیس هلند بازداشت شش نفر پس از کشف ظروف دریای که تا به حال تبدیل شده به یک زندان موقت و صدا proofed "اتاق شکنجه" با صندلی دندانپزشک, ابزار, از جمله انبردست و جراحی و دستبند به دست یک افسر عالی رتبه اعلام کرد.

مقامات پلیس می گوید: انجام این حمله قبل از اتاق شکنجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هشدار قربانیان بالقوه که رفت به پنهان کردن.

این وحشتناک کشف شده بود در ماه گذشته توسط ماموران تحقیق منجر به تولید توسط داده ها از گوشی های رمزگذاری شده استفاده می شود توسط مجرمان که ترک خورده به تازگی توسط پلیس فرانسه. کارآگاهان در بریتانیا و هلند در حال حاضر در بازداشت صدها نفر از مظنونین بر اساس پیام های رمزگذاری شده.

روز سه شنبه اعلام به سرد بینش به طور فزاینده ای خشونت آمیز هلندی اموات جنایی است که در مقیاس بزرگ تولید و قاچاق مواد مخدر.

پلیس هلند هفته گذشته گفت که تحقیقات خود را با نام رمز 26Lemont بر اساس میلیون ها پیام از EncroChat همراه بود و منجر به دستگیری بیش از 100 مظنون و توقیف بیش از 8000 کیلوگرم (17,600 پوند) از کوکائین و 1200 کیلوگرم (از 2600 پوند) از کریستال مت و همچنین برچیدن 19 مخدر مصنوعی در آزمایشگاه و تشنج از ده ها تن از سلاح گرم است.

در ژوئن 22, هلندی, ملی پلیس, افسران بازداشت شش نفر به اتهام جرایم از جمله آماده سازی ربایی و جدی حمله. کارآگاهان همچنین از کشف هفت دریا تبدیل ظروف در یک انبار در Wouwse Plantage, یک روستای کوچک در جنوب غربی هلند نزدیک مرز بلژیک با توجه به بیانیه منتشر شده روز سه شنبه.

آنها مخفیگاه آنان را با پیام ها از یک EncroChat تلفن از جمله عکس ها از ظرف و دندانپزشک صندلی با کمربند متصل به دست و پا کند. پیام به نام انبار "اتاق درمان" و "ابی" یک مرجع به یک امنیت زندان هلندی. در این پیام همچنین reaveled هویت قربانیان بالقوه بودند هشدار داد و رفت به مخفی, پلیس گفت:.

ویدئو منتشر شده توسط پلیس را نشان داد به شدت مسلح, دستگیری تیم, انفجار باز کردن یک درب در انبار و کشف بداهه زندان است. یکی دیگر از مسلح تیم بازداشت یک مظنون در روتردام.

"شش نفر از این ظروف در نظر گرفته شده به عنوان سلول های که در آن مردم می تواند گره خورده است تا و یک ظرف در نظر گرفته شده بود به عنوان یک اتاق شکنجه" اندی Kraag رئیس پلیس ملی خدمات تحقیقات گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط پلیس افزود که عملیات "مانع تعدادی از جرایم خشونت آمیز."

جستجوی ظروف کشف کیسه های حاوی ابزار از جمله پرچین برش جراحی و انبردست. ابزار "شد و به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای قربانیان شکنجه و یا حداقل آنها را تحت فشار" پلیس در بیانیه ای گفت:.

در جستجوهای از خواص دیگر از جمله آنچه پلیس به عنوان یک پایه برای مجرمان در نزدیکی شهر بندری روتردام افسران یافت پلیس لباس و زره بدن, سرقت وسایل نقلیه از 25 سلاح گرم و مواد مخدر.

یک دادگاه در شهر آمستردام دستور داد شش مظنون برگزار شد به مدت 90 روز به تحقیقات ادامه دارد.

"این یک نتیجه بزرگ از 26Lemont بررسی" Kraag گفت. "و آن را از بسیاری از نتایج را به دنبال خواهد داشت."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب