Dr. Anthony Fauci به پرتاب اولین گام برای اتباع واشنگتن' بازکن فصل

بزرگنمایی این تصویر Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عینک اتباع واشنگتن ما

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عینک اتباع واشنگتن ماسک صورت قبل از شهادت در کنگره شنوایی در ژوئن 30. این تیم اعلام کرد که پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار در فصل خود را بازکن در روز پنج شنبه. کوین Dietsch/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کوین Dietsch/AP

زمانی که امریکا تفریح و سرگرمی رسما بازده در روز پنج شنبه از آن خواهد شد در طلیعه توسط هیچ یک دیگر از کشور های پیشرو در بیماری های عفونی متخصص.

اتباع واشنگتن روز دوشنبه اعلام کرد که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار در روز افتتاحیه.

حاکم جهان سری قهرمانان بازی خواهد کرد نیویورک یانکیز در خانه به پا زدن کردن فصل به طور منظم است کوتاه از 162 به 60 بازی توسط coronavirus بیماری همه گیر.

"دکتر Fauci شده است یک قهرمان واقعی برای کشور ما در طول Covid-19 همه گیر و او در طول زندگی حرفه ای پس از آن است که تنها اتصالات که ما افتخار او به ما لگد کردن 2020 فصل و دفاع از جهان ما سری عنوان قهرمانی" تیم در بیانیه ای گفت.

Fauci شده است یکی از کشور قابل رویت ترین کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. او همچنین آوازی است در مورد عشق خود را از Nats.

او عینک یک ماسک صورت با این تیم نام و آرم و به شهادت در کنار سایر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار در کنگره شنوایی در ماه گذشته.

و در ماه آوریل زمانی که لیگ اصلی بیس بال بود و هنوز هم در وقفه Fauci صحبت کرد که مایل به دیدن این تیم پشت در عمل حتی اگر آن را به معنای بازی سرگیری بدون در شخص تماشاگر.

"من فکر می کنم شما احتمالا به اندازه کافی دریافت کنید خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال به خصوص من" Fauci گفت. "من زندگی در واشنگتن ما قهرمان جهان اتباع واشنگتن. من می خواهم برای دیدن آنها را به بازی دوباره."

فصل به طور معمول شروع می شود در ماه آوریل به پایان می رسد و در ماه اکتبر اما MLB قرار داده و باز روز نگه دارید به دلیل بیماری همه گیر. این عمل با افزایش سلامت و ایمنی از جمله نیاز به بازیکنان به استفاده شخصی خود تجهیزات زمانی که ممکن است و عمل فیزیکی فاصله.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب