داو قطره 1900 امتیاز در 2 روز گذشته به بازار فروش در ترس از Coronavirus گسترش

بزرگنمایی این تصویر متخصص Meric Greenbaum با این نسخهها کار در پست خود در کف بازار بورس نیویورک در ف

توسط MINERALNEWS در 7 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

متخصص Meric Greenbaum با این نسخهها کار در پست خود در کف بازار بورس نیویورک در فوریه. 25, سال 2020 است. ریچارد درو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ریچارد درو/AP

سهام به شدت کاهش یافت و برای دومین روز در یک ردیف. داو کاهش یافته است 879 امتیاز در روز سه شنبه پس از غلت بیش از 1000 امتیاز در روز دوشنبه.

در حالی که شیوع کروناویروس در چین به نظر می رسد به اوج خود رسید و سرمایه گذاران نگران هستند که توسط تعداد فزاینده ای از موارد در کشورهای دیگر و همچنین به عنوان یک هشدار از سوی مقامات بهداشتی است که این ویروس می تواند آمار نزدیک به خانه.

فقط در هفته گذشته شاخص S&P 500 شاخص سهام بود هدف قرار دادن رکورد. در حال حاضر از آن کاهش یافته است بیش از 6 درصد فقط در دو روز گذشته.

تحلیلگر مالی گرگ مک براید از نرخ بانک می گوید مینی شیوع کروناویروس در ایتالیا, ایران و کره جنوبی را ترک کرده اند سرمایه گذاران تعجب که در آن ویروس اعتصاب بعدی.

"بازارهای نفرت قطعیت" مک براید گفت. "و در حال حاضر وجود دارد یک تن از عدم اطمینان در مورد کوروناویروس و چه تاثیر این کار را در رشد اقتصادی هر دو در سطح جهان و همچنین در اینجا در ایالات متحده"

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به نظر می رسید به تقویت این نگرانی روز سه شنبه هنگامی که مسئولان هشدار داد که آمریکایی ها باید آماده برای یک ممکن است گسترش از کروناویروس در آمریکا

به عنوان سرمایه گذاران ریخته سهام برخی به دنبال پناهگاه از اوراق قرضه دولتی. مک براید می گوید که تحت فشار قرار دادند بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید به پایین ترین سطح: سختی بالا 1.3%.

"کسانی که نرخ بهره پایین هستند و بازتابی از ترس است که بسیاری از سرمایه گذاران را در سطح جهانی در مورد رشد اقتصادی آهسته تر," مک براید گفت.

رئیس جمهور تهمت اغلب نقاط به پررونق بازار سهام به عنوان یک بارومتر خود را عملکرد است. با بازار تانک برای دومین روز متوالی, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow سعی در انجام برخی از آسیب های کنترل. Kudlow CNBC گفت که در حالی که coronavirus است تحمیل سنگین تلفات انسانی به ویژه در چین وجود دارد شواهد کمی که تا کنون آن را به صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده.

"رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: امروز ما اجازه نمی افتاد," Kudlow گفت. "در اقتصاد ... هیچ فاجعه ای در ایالات متحده است."

فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت: جمع اقتصاددانان این بعد از ظهر به بانک مرکزی است که نظارت بر این بیماری همه گیر از نزدیک. او گفت: آن را بیش از حد به زودی به حدس و گمان در مورد اثرات آن بر اقتصاد جهانی است.

وجود دارد برخی از صعودی به این بازار آشوب. مک براید می گوید: رکورد کم بازده اوراق قرضه دولتی خواهد شد به احتمال زیاد فشار نرخ وام مسکن و حتی پایین تر دادن یک آسانسور به بازار مسکن ایالات متحده.

"اگر شما یک خریدار اگر شما می توانید پیدا کردن یک خانه برای خرید از وام مسکن نظر شما رو کمی بیشتر قدرت خرید را در پشت خود را," او گفت:.

مک براید می گوید سرمایه گذاران بلند مدت نیز ممکن است پیدا کردن برخی از توافقات در مورد ضرب و شتم پایین بازار سهام است. اما او هشدار وحشی نوسانات بازار به احتمال زیاد با ما در حالی که برای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب