داو قطره 1,600 امتیاز سهام در بحران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus طرح

بزرگنمایی این تصویر پس از هفته ها از آشفتگی بیش از تلفات اقتصادی از coronavirus شاخص های سهام ایالات

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

پس از هفته ها از آشفتگی بیش از تلفات اقتصادی از coronavirus شاخص های سهام ایالات متحده وارد بازار سیگنالینگ پایان به 11 سال رگه برنده. Jeenah ماه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jeenah ماه/گتی ایماژ

به روز شده در 9:42 p. m. ET

بازار سهام همچنان بی امان خود رها پنج شنبه — حرکت عمیق تر به قلمرو خرس — ساعت رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز ممنوعیت سفر از کشورهای اروپایی به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشتند: تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus اما این حرکت باعث سردرگمی در هر دو طرف اقیانوس اطلس و درو شک و تردید از چند کارشناسان بهداشت و درمان.

میانگین صنعتی داو جونز باز کردن بیش از 1,600 امتیاز — 7% غوطه تحت فشار قرار دادند که آبی تراشه شاخص عمیق تر به بازار داشته باشد. S&P 500 نیز 7 درصد سقوط کرد راه اندازی موقت trading halt — دوم این هفته است.

است که به دنبال یک نزدیک به 6 درصد سقوط در داو در روز چهارشنبه زمانی که آبی تراشه شاخص وارد بازار پس از سقوط از 20 درصد از آن رکورد در ماه فوریه است. S&P 500 در حال حاضر نیز در بازار فروش پایان 11 سال رگه برنده.

تجارت نیز متوقف به طور خلاصه در روز دوشنبه پس از S&P 500 با کاهش 7% راه اندازی اتوماتیک قطع کننده مدار. داو از دست 2,013 امتیاز در آن روز.

علاوه بر ممنوعیت سفر تهمت همچنین اعلام کرد اقدامات لازم برای غلبه بر "موقت اختلالات اقتصادی" ناشی از این بیماری است. این طرح شامل 50 میلیارد دلار برنامه به ارائه وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus.

دموکرات کنگره نیز رونمایی قانونی بسته محرک اقتصادی با هدف کاهش آسیب های اقتصادی. طرح خود را شامل گسترش بیکاری بازپرداخت متحده پول اضافی برای امنیت غذایی برای کودکان کم درآمد و بودجه فدرال خانواده و مرخصی استعلاجی برای مردم آسیب دیده توسط ویروس.

Coronavirus همه گیر شده گسترده و به سرعت در حال توسعه اقتصادی اثرات.

پنج شنبه صبح و شاهزاده Cruises که تا به حال چندین کشتی برخورد با کروناویروس شیوع اعلام کرد که توقف عملیات از 18 کشتی های کروز در سطح جهانی برای 60 روز. این حرکت در پاسخ به "شرایط غیر قابل پیش بینی در حال تحول از گسترش جهانی COVID-19" این شرکت اعلام کرد.

صنعت هواپیمایی نیز ضربه سفر cancelations و محدودیت های مسافرتی. "من می خواهم بگویم ما در وسط یک تاثیر بسیار قابل توجهی برخی می گویند تاثیر مخربی به صنعت هواپیمایی" جت بلو مدیر عامل شرکت رابین هیز NPR گفت.

شنبه شب NBA به حالت تعلیق در بقیه فصل آن بعد از یک بازیکن در یوتا جاز مقدماتی آزمایش مثبت برای coronavirus.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب