خشونت خانگی می تواند در تشدید بیماری همه گیر و در ادامه حتی اگر شما دور

بزرگنمایی این تصویر همه گیر و اقتصادی خود خرید اینترنتی را ساخته اند آن را سخت تر برای کسانی که تجرب

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

همه گیر و اقتصادی خود خرید اینترنتی را ساخته اند آن را سخت تر برای کسانی که تجربه خشونت خانگی را به فرار خود را آزار دهنده می گویند بحران تیم اما ملی خشونت خانگی و خط تلفن است که یک محل برای دریافت سریع کمک کند. متن LOVEIS به 1-866-331-9474 اگر صحبت کردن با گوشی احساس بیش از حد مخاطره آمیز است. Roos Koole/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Roos Koole/گتی ایماژ

در طول مستند Kiesha پرستون شنیده است از بسیاری از مردم در مواجهه فیزیکی و روانی و/یا سوء استفاده جنسی است که خشونت را افزایش بدون تاخیر.

استرس و انزوا ایجاد احتراق تنش است. عدم حفظ حریم خصوصی افراد بسیاری از قربانیان به نزدیک نظارت توسط خود مصرفکننده و آن را دشوار است به تماس با بحران خطوط تماس ویژه, به عنوان مثال. و پرستون نگران است که نرخ بیکاری بالا خواهد آن را سخت تر به استطاعت در حال حرکت — هر چند او امیدوار است که این متوقف نخواهد شد هر کسی که مورد آزار قرار گرفته از رسیدن. وجود دارد منابع در دسترس به شما کمک کند او می گوید.

"منابع مالی یک عامل بزرگ در قادر بودن به دور از آزار دهنده خود را و در حال حاضر ما در یک بحران اقتصادی" در علاوه بر این به لحاظ اجتماعی منزوی می گوید پرستون یک مدافع برای بازماندگان خشونت خانگی. "این صادقانه ایجاد یک وضعیت که در آن آن را آسان تر برای معتادان به استفاده از منابع مالی به عنوان یک ابزار سوء استفاده."

یکی از پیامد های COVID-19 یک پیش بینی جهانی از افزایش خشونت خانگی از جمله همسرآزاری. به عنوان بسیاری از مناطق ایالات متحده شل قرنطینه محدودیت هایی که ایجاد فرصت های بیشتر برای مردم را به ترک معتادان اما تکنولوژی و فقدان پول اغلب کسانی که فرار پیچیده تر است.

پرستون صحبت می کند از تجربه.

پس از همسرش نقل مکان کرد و از خود Va., صفحه اصلی پنج سال پیش او می گوید: تکنولوژی و پول خود شد سلاح های اولیه به ادامه سوء استفاده. او حمله کردند و او را در رسانه های اجتماعی ارسال تا 15 بار در روز و تحت نظارت او رفت و آمد از طریق سیستم های امنیتی.

"او در واقع در بوته پنهان شده و شنید یک مکالمه تلفنی که من با یک دوست دوست ندارم آنچه من گفتم و بیرون آمد و آن را تبدیل به یک درگیری فیزیکی," او می گوید.

او همچنین تخلیه حساب های خود را ترک پرستون بود که یک دانش آموز در آن زمان با هیچ پول برای تغذیه سه فرزند خود را و یا برای رفع شکسته نفت بخاری. او و بچه ها تا به حال به ازدحام در اطراف فضای بخاری و باز فر وقتی که سرد شدم. پرستون در نهایت مواجه دهنده سلب حق اقامه دعوی در خانه و تلاش برای پیدا کردن یک محل جدید برای اجاره.

"برای شش ماه تقریبا هر روز من بود و تقاضا برای مسکن و تبدیل دور" او می گوید.

بنابراین گروه های حمایت در حال حاضر در تلاش برای رسیدگی به نیازهای اقتصادی که بوجود می آیند زمانی که درگیری ها در خانه.

شما تنها نیستید

نجات ارتش در دالاس-فورت وورث در حال حاضر ارائه مواد غذایی به عنوان یک راه برای نگه داشتن در تماس با افرادی که سیگنال آنها مورد آزار قرار گرفته.

"ما باید یک مدیر مورد است که لغزش کوچک یادداشت به ... نان کیسه فقط به مطمئن شوید که ما در حال تلاش برای نگه داشتن مامان امن" و یا کمک به او را ترک اگر او بخواهد می گوید Beckie Wach های غیر انتفاعی را, مدیر اجرایی.

آن را اغلب می توانید پیدا کردن مکان برای رفتن ، پناهگاه باز هستند اما اغلب کامل و coronavirus همه گیر پیچیده ماندن با بستگان. بنابراین بسیاری از آنها در اتومبیل خود را در پارکینگ پشت Walmarts و مدارس Wach می گوید و اضافه می کند "ما street تیم توسعه است که رفتن به آن نقاط داغ."

در سراسر ایالات متحده وجود دارد تقاضا برای مسکن امن.

سلام بر خشونت ضد جنسی و خشونت خانگی در لس آنجلس پیوست و با گروه های دیگر برای ایجاد یک خط تلفن برای کمک به انتقال قربانیان. "ما قرار داده شده و 40 نفر در یک هفته می گوید:" Patti Giggans این گروه حمایت مدیر عامل شرکت. او می گوید: او انتظار دارد که برای دیدن نیاز به ادامه سنبله.

اما در حال فرار است فقط در ابتدا می گوید Giggans. هنگامی که قربانیان در حال نقل مکان کرد او می گوید: بسیاری از هستند و سپس ردیابی مجرمان از طریق تلفن های خود را.

"این بسیار نیست شما به دنبال بیش از شانه خود را برای کسی دیگر — آن را با شما. آن را در کیف پول خود را. آن را در جیب خود را," او می گوید.

فن آوری می تواند اساسا تبدیل به یک شکل از کنترل از راه دور. برخی از معتادان هک به صفحه اصلی سیستم مانند لانه به انفجار موسیقی از طریق صفحه اصلی سیستم های صوتی و یا جک ترموستات به غیرقابل سکونت دماهای می گوید اریکا اولسن مدیر امنیت شبکه پروژه شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی.

"است که می تواند چیزی سو استفاده کننده انجام شده است حتی زمانی که قربانی نه خانه" اولسن می گوید: "از آنجا که آنها در حال تلاش برای ظروف سرباز یا مسافر با صورتحساب — آن را که در آن تکنولوژی سوء استفاده و سوء استفاده های مالی را قطع."

در کوتاه مدت و پایدار بسیاری از اشکال سوء استفاده می تواند احساس بی پایان مصیبت.

ساختن یک زندگی جدید

اما بازمانده-تبدیل-مدافع Kiesha پرستون می گوید او در حال حاضر رایگان. سال از دادگاه جنگ در نهایت متوقف سوء استفاده های مالی و مزاحمت سایبری از شوهر سابق او. و او به تازگی کمک در نوشتن یک قانون دولت جدید در ویرجینیا که میله صاحبخانه از اعراض قربانیان سوء استفاده که فاقد سابقه اعتباری خوب. که قانون به تصویب رسید در ماه مارس است.

"من تعمیر اعتباری من و من به دنبال احتمالا تبدیل شدن به صاحب خانه دوباره در آینده نزدیک" پرستون می گوید. "من در حال تغییر قوانین ایالتی و من برای دفاع از قربانیان دیگر و من فقط هرگز تصور می کردند که هر یک از این امکان پذیر خواهد بود وقتی که من رفتن را از طریق آن."

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه داخلی سوء استفاده از یک کامپیوتر امن و تماس با راهنما. که می تواند شامل یک پناهگاه محلی یا 911 تماس بگیرید و یا ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن