سگ در بر داشت 4 ماه پس از سرقت از سان فرانسیسکو

سان فرانسیسکو - چهار ماه پس از پریشان سان فرانسیسکو زن استخدام یک هواپیما برای پرواز یک جستجوی بنر برای او به

توسط MINERALNEWS در 3 اردیبهشت 1399

سان فرانسیسکو - چهار ماه پس از پریشان سان فرانسیسکو زن استخدام یک هواپیما برای پرواز یک جستجوی بنر برای او به سرقت رفته سگ چشم آبی مینی چوپان استرالیا پیدا شده است و دو پیوست شد شنبه.

امیلی Talermo, 31, گفت که او موفق به دریافت یک تماس پنج شنبه از یک پناهگاه حیوانات در گراش است که حدود 370 مایل (600 کیلومتر) دور در جنوب کالیفرنیا گفتن او کسی تا به حال فقط کاهش یافته است یک سگ با یک ریزتراشه به او متصل شماره تلفن.

به مطمئن شوید که او بود 6-سال سگ, Jackson, Talermo خواسته پناهگاه برای ارسال عکس های خود را.

"به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم آنها را پشت سر هم به اشک. این او بود!" Talermo گفت.

Talermo راه اندازی یک جستجو در Dec. 14 زمانی که سگ با سفید و سیاه و سفید و خاکستری, خز و آبی روشن و چشم به سرقت رفته بود از در بیرون یک فروشگاه مواد غذایی در سان فرانسیسکو برنل ارتفاعات محله است.

او راه اندازی یک وب سایت www.bringjacksonhome.com جایی که او ارائه 7000 دلار پاداش "هیچ سوالات پرسیده شده" و حتی افتتاح حساب برای شیرین رو سگ در آتش زنه. او همچنین استخدام یک هواپیما برای پرواز یک بنر با جستجو در سایت بیش از سان فرانسیسکو و اوکلند.

دوستان و غریبه ها کمک به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی او درخواست برای پیدا کردن سگ خود را توزیع هزاران نفر از آگهی با سگ عکس و ارسال ایمیل به دامپزشکان در سراسر کشور درخواست آنها را به در مواظب.

روز دوشنبه در سانتا مونیکا سوار به گراش را انتخاب کنید تا Jackson. Talermo قادر به رانندگی خودش به جنوب کالیفرنیا اما اداره پلیس سان فرانسیسکو کارآگاه اختصاص یافته به پرونده های ارائه شده به درایو به سانتا مونیکا و جکسون را در بازگشت به خانه.

افسر وارد در سان فرانسیسکو با جکسون در اوایل سه شنبه و اجازه دهید سگ را از یک جعبه برای تجدید دیدار با Talermo پر از خنده و سر و صدای wiggles یک تصویری از برخورد خود را پس از چهار ماه از هم جدا نشان داد.

پناهگاه نمی گویند که کاهش یافته است Jackson کردن اما هر کس تا به حال او را تغذیه او و به خاطر او به خانه بازگشت و کمی chunkier و به نظر نمی رسد "بیش از حد دچار آسیب های روانی," Talermo گفت.

مراسم خود را در زمان مناسب: Talermo در حال حرکت از San Francisco در این آخر هفته و رفتن به خانه به جکسون هول وایومینگ. هنگامی که آن را امن برای سفر دوباره او قصد دارد به زندگی در پرتغال, او گفت:.

در حال حاضر او در حال لذت بردن از داشتن جکسون صفحه اصلی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

"او بزرگ شد او خروپف. او شده است basking در آفتاب در حیاط خلوت" Talermo گفت.

"من خواب نیست و در همه, من با من, چشم بسته, خندان. من فقط خیلی خوشحالم که او را در زندگی من," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im