مرگ رابرت فولر بود که آويزان از درخت حکومت خودکشی

بزرگنمایی این تصویر موقت یادبود تصویر پس از یک Juneteenth تظاهرات در پالم دیل واقع در کالیفرنیا است

توسط MINERALNEWS در 20 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

موقت یادبود تصویر پس از یک Juneteenth تظاهرات در پالم دیل واقع در کالیفرنیا است در این درخت که در آن رابرت فولر مرده پیدا شد. کایل Grillot/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کایل Grillot/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:08 p. m. ET

24-سال-پیرمرد که داشت حلق آویز از یک درخت در یک پارک در جنوب کالیفرنیا در ماه گذشته درگذشت خودکشی لس آنجلس شهرستان کلانتر دفتر خبر داد.

رابرت فولر مرگ در ابتدا حکم یک خودکشی اما این نتیجه گیری خشم خانواده او اصرار داشت که او نمی خواهد به زندگی خود را. مردم محلی هم شد و شک و تردید با استناد به این منطقه مشکل تاریخ نژادی. هزاران نفر از مردم در پالم دیل در روز فولر پس از مرگ به تقاضای تحقیقات مستقل توسط کالیفرنیا دادستان کل به چه بسیاری بر این باور بود که یک مجازات.

یک وکیل برای خانواده گفت: او را به ایجاد یک بیانیه و یا برگزاری یک کنفرانس خبری بعد با توجه به آسوشیتد پرس.

فولر مرگ رخ داده است در برابر پس زمینه از پلیس با قتل جورج فلوید و به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات یافت. این وضعیت بیشتر ملتهب روز فولر پس از مرگ هنگامی که او نیمی برادر Terron جمال Boone, کشته شد, در طول تعامل با LA County sheriff نمایندگان.

روز پنجشنبه مقامات گفت که آنها تا به حال pored بیش از شواهد و مشخص است که فولر مرگ شد سازگار با خودکشی و این که تعدادی از عوامل منجر شده بود آنها برای رد کردن سایر امکانات.

فولر به حال سابقه بیماری روانی وجود دارد و قبل از گزارش به خودکشی است که او تا به حال فاش "یک طرح خود را به کشتن" قبل از مرگ کلانتر فرمانده کریس علائم گفت: در یک کنفرانس خبری.

او گفت: محققان نیز به این نتیجه رسیدند که کاملتر به نظر میرسد که خریداری طناب او آويزان از. "کارآگاهان با شناسایی یک خرید از محلی دلار درخت ذخیره شده در مارس 14, 2020, که در آن یک طناب قرمز سازگار با یک مورد استفاده در دار خریداری شده با کارت ثبت نام به آقای فولر" مارکس گفت.

فولر بدن داشت در Poncitlán مربع در پالم دیل واقع در کالیفرنیا است توسط یک رهگذر در 10 ژوئن در حدود 3:30 صبح LA County Fire Chief Daryl اسبی گفت: دو امدادگران به صحنه نامیده می شدند و کاملتر شد و به زودی پس از اعلام مرده است.

طناب و پارچه در اطراف گردن خود را "گره خورده بود به طور مستقیم به شاخه های درخت در بیش از یک نقطه در دسترس از تنها درخت نشان می دهد که قربانی شد برافراشتند به آن موقعیت" مارکس گفت.

او گفت: هیچ شواهدی از یک نردبان یا صندلی و درخت "بود به راحتی climbable توسط کسی که از آقای فولر سن جسمی و قد و قامت."

"وجود دارد هیچ نشانه ای از مبارزه هیچ دفاعی زخم مشاهده شد و دیگر هیچ نشانه ای از تروما قابل مشاهده به آقای فولر" او گفت:. "آقای فولر را از دست نمی شد و هیچ نشانه ای که او اقدام به حذف شریان بند را از گردن خود را."

"محققان مشاهده چند برجسته خطی زخم بر آقای فولر مچ دست چپ سازگار با قصد خودکشی" او گفت:, و اضافه کرد که فولر داشت حلق آویز "در دسترس از تنه و کلاه بردار از درخت."

با وجود این نتیجه کلانتر الکس بیانوبا اذعان کرد "نه عجیب و غریب راه که در آن این مرگ رخ داده است."

فولر مرگ آمد و تنها چند هفته پس از بدن مالکوم Harsch, 38, داشت حلق آویز از یک درخت در شهر ویکتورویل کالیفرنیا حدود 50 مایل از گراش. مرگ او نیز در حکم خودکشی است.

در مورد Harsch مقامات به دست آمده نظارت تصویری از یک ساختمان خالی در نزدیکی که در آن بدن خود را داشت و تایید عدم وجود foul play با توجه به سن برناردینو شهرستان کلانتر بخش.

اگر شما در حال تجربه افکار خودکشی تماس 1-800-273-TALK (8255) و یا متن شروع به 741-741 به در تماس گرفتن با کسی که می تواند کمک کند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب