DC شهردار اعلام وضعیت اضطراری به عنوان ویروس موارد افزایش

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه به عنوان تعدادی از شناسایی coronavirus موارد در پ

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه به عنوان تعدادی از شناسایی coronavirus موارد در پایتخت کشور به 10 و مقامات توصیه می شود گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم شود به تعویق افتاده و یا لغو.

اعلام سیگنال اصلی تشدید تنش در منطقه کلمبیا در پاسخ به گسترش ویروس.

"ما نه در خلاء است. کشور ما در حال تجربه این جهان ما در حال تجربه این" Bowser خود در یک کنفرانس خبری گفت. "ما در حال درخواست از ساکنان و کسب و کار و بازدید کنندگان به ما کمک می کند صاف منحنی" از این ویروس گسترش یافته است.

Bowser خود اعلام کرد هر دو وضعیت فوق العاده و اضطراری برای بهداشت عمومی. اظهارات او قدرت به منظور پزشکی قرنطينه درخواست کمک های فدرال و گام به بنیادی قیمت درآوردن در شرایط بحرانی منابع. این شهرستان دارای اجاره یک ساختمان به عنوان یک پتانسیل قرنطینه مرکز. مقامات کاهش یافته است به فاش کردن محل سکونت و گفت: این تسهیلات که قادر خواهد بود به یک خانه در حدود 50 نفر است در حال استفاده نشده است.

سازمان دهندگان از محبوب گیلاس شکوفه جشنواره بود که برنامه ریزی برای شروع مارس 20 و به طور سنتی جذب کثیری از بازدید کنندگان به پایتخت کشور اعلام کرد که چندین رویداد خواهد بود به تعویق افتاد.

"این یک تصمیم دشوار است و یکی است که ما به آرامی گفت: Mayhew, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی گیلاس شکوفه جشنواره است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

اوایل روز چهارشنبه مقامات توصیه می شود که همه "غیر ضروری تجمع جمعی از جمله کنفرانس ها و کنوانسیون" بود به تعویق افتاده و یا لغو طریق پایان ماه مارس. آنها تعریف تجمع جرم به عنوان "حوادث که در آن 1000 یا بیشتر جمع مردم در یک مکان خاص است."

اطلاعیه عظیم مفاهیم برای واشنگتن بسیاری از موزه ها, حوادث و سالن های عملکرد. گردشگران هنوز وارد کنگره اما یک مقام غیر مجاز به بحث در مورد وضعیت و صحبت خواست نامش فاش نشود تایید کرد که تورهای خواهد به زودی تعطیل شود.

این شهر رژه سنت پاتریک به تعویق افتاده است و آیلین اندروز سخنگوی مرکز کندی برای هنرهای نمایشی گفت: آنها ارزیابی این شهر را توصیه.

محبوب 9:30 باشگاه محل برگزاری کنسرت اعلام کرد که لغو همه کنسرت از طریق پایان ماه. لورن لیون سخنگوی اسمیتسونیان شبکه از موزه ها گفت: در یک ایمیل "را به عنوان در حال حاضر اسمیتسونیان در ادامه به استقبال مهمانان ما به موزه ها و برنامه ریزی برنامه های عمومی به صورت عادی."

واشنگتن ویزاردز تیم بسکتبال برنامه ریزی شده بود به بازی یک بازی خانگی روز یکشنبه اما NBA به حالت تعلیق در کل فصل در اواخر شنبه شب.

به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی گفت: بعد از ظهر چهارشنبه که واشنگتن پایتخت هاکی بازی می توان به عنوان برنامه ریزی شده قبل از تماشاگر است و دیگر حوادث در پایتخت یک عرصه را بر "در جهت مربوطه خود را مروج است." عرصه میزبان پایتخت در مقابل Detroit Red Wings on پنج شنبه شب.

حوادث DC که در عمل والتر E. مرکز کنوانسیون واشنگتن است تعلیق عملیات وجود دارد از 13 مارس تا 31 مارس است. آن را فاش کرد که پنج نفر که با حضور اخیر آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus تا از این دو که از غروب تا به حال عموم گزارش شده است.

حوادث DC جمهور گرگ اودل گفت: او مشغول به کار بود با پایتخت شهر برو G-لیگ سهامداران از جادوگران به آمده تا با جایگزین برای سه بازی برنامه ریزی شده در طول ماه مارس ، حوادث DC نیز صاحب اتباع پارک خانه حاکم بیس بال قهرمان جهان است. با باز کردن بازی برنامه ریزی شده در مارس 2, اودل گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای برگزاری آن را به دروغ با این تیم و سی دولت است.

"در حال حاضر ما فقط می خواهم به حرکت به جلو با اقدامات پیشگیرانه و اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارکنان و مهمانان ما," او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

همچنین چهار شنبه, دانشگاه جورج تاون پیوست لیست در حال رشد از بالاتر موسسات آموزش به لغو کلاس های حضوری

اعلام این خبر یک روز پس از دانشگاه آمریکایی در واشنگتن ساخته شده مشابه حرکت می کند. همانطور که با طلا جورج تاون خوابگاه باز باقی خواهد ماند اما دانش آموزان را تشویق به بازگشت به خانه به جای ماندن در محوطه دانشگاه.

جورج تاون گزارش کرده است هیچ مورد مشکوک به عفونت کروناویروس در محوطه دانشگاه. اما دانشگاه بیمارستان درمان واشنگتن را برای اولین بار شناسایی قربانی.

Rev. تیم کول کشیش کلیسای مسیح جورج تاون کلیسای اسقفی شناسایی خود را بیش از آخر هفته به عنوان شهر اولین بیمار است. مسئولان شهرستان خواست چند صد نفر که وارد کلیسا در روز زمانی که کول در حال حاضر و علامتی به قرنطینه خود را. دو مثبت پس از عفونت موارد یک زندگی در واشنگتن و دیگر در ویرجینیا بوده است مسیح, کلیسا, محله های کشیش نشین. کلیسای لغو همه خدمات و فعالیت ها به طور نامحدود.

کول منتشر شد نامه سرگشاده ای به محله های کشیش نشین خود روز شنبه گفت او به آرامی بهبود. "به عنوان اولین نقطه از شیوع بیماری در واشنگتن بدیهی است که مورد نیاز اقدامات قوی اما من به طور کامل درک ناراحتی و من عمیقا عذر خواهی" کول نوشت.

منطقه کلمبیا شمارش مثبت عفونت موارد را شامل نمی شود افرادی که ممکن است آلوده شده اند در واشنگتن زندگی می کنند در نزدیکی ویرجینیای شمالی یا جنوب مریلند. برای مثال Loudoun County Virginia, گزارش یک مورد مثبت در یک ساکن محلی که یک کلیسای مسیح congregant.

برخی از واشنگتن مدارس بسته اند برای یک روز برای فعال کردن عمیق تمیز کردن. منطقه عمومی سیستم مدرسه در روز چهارشنبه اعلام کرد این امر یک حرکت برنامه ریزی شده و حرفه ای توسعه روز برای معلمان و کارکنان از 20 مارس تا شنبه به تمرکز این روز بر روی ویروس های مرتبط با آموزش و آماده سازی است.

حدود یک و نیم دوجین از اعضای کنگره هستند در 14 روز خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با به طور بالقوه افراد آلوده. در روز سه شنبه ویرجینیا دموکراتیک تشکر. همین Beyer اعلام کرد او را به خود قرنطینه بعد از ناهار خوری 10 روز پیش با یک نفر که تست مثبت برای ویروس.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن