DC قاضی می پرسد برای درخواست تجدید نظر بررسی فلین اخراج

واشنگتن - ایالات متحده در منطقه قاضی دادگاه که نظارت پرونده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مش

توسط MINERALNEWS در 20 تیر 1399

واشنگتن - ایالات متحده در منطقه قاضی دادگاه که نظارت پرونده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین است درخواست کامل دادگاه تجدید نظر پس از سه قاضی پنل دستور داد او را به اخراج از آن.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان ساخته شده بسیار غیر معمول درخواست پنج شنبه. سه قاضی پانل ماه گذشته دستور داد سالیوان به رد پرونده فلین پس از وزارت دادگستری تصمیم فوق العاده ای برای رها دادستان است.

ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا گفت: در یک 2-1 حاکم است که وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده فلین حل و فصل این موضوع حتی اگر فلین به حال مجرم به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی به دروغ گفتن به اف بی آی است.

درخواست سیگنال های سالیوان نارضایتی حاکم. اگر آن را خواهد طولانی دادگاه مبارزه با بیش فلین سرنوشت و نمایندگی دیگری چشمگیر توسعه در یک مورد که تاب غیر منتظره و تبدیل بیش از سال گذشته و تبدیل فلین به چیزی از یک علت حامله, vintag برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.

سالیوان به حال کاهش یافته است بلافاصله پس از اخراج در مورد به دنبال به جای بررسی خود را در بخش درخواست. او منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین برگزار می شود در جنایی تحقیر برای دروغ. او تا به حال مجموعه جولای 16 شنوایی به طور رسمی شنیدن درخواست برای رد این مورد.

سالیوان گفت: در مدارک دادگاه روز شنبه که استیناف تصمیم "در واقع علائم چشمگیر شکستن از سابقه که تهدید دولت منظم از عدالت است."

او گفت: این حکم مانع از دادگاه از انجام آن کار است.

"پانل تصمیم را تهدید می کند به نوبه خود عادی روند قضایی وارونه," او نوشت. "این است که دادگاه منطقه کار را در نظر بگیرید و حکومت در انتظار حرکات حتی آنهایی که ساده به نظر می رسد."

او درخواست کامل دادگاه تجدید نظر به دوباره شنیدن در این مورد. اگر دادگاه موافقت 11 تمام وقت قضات در سی مدار خواهد گوش دادن به استدلال, به جای فقط سه هنجار برای بسیاری از موارد است.

"تصمیمات قضایی قرار دارد بر اساس این رکورد قبل از دادگاه و نه حدس و گمان در مورد آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید" دادگاه مقالات گفت.

قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بود که پیوست توسط قاضی کارن LeCraft هندرسون نوشت: در نظر رد مورد که سالیوان به حال تجاوز دوم-حدس زدن وزارت دادگستری تصمیم. این مورد او نوشت: "این است و نه غیر معمول در مورد که در آن یک جستجو از پرس و جو توجیه است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر در واشنگتن و لری Neumeister در نیویورک کمک کرده است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن