تاریخ مانند عیسی خورد ؟ دانشمندان احیای درختان کهن از 2000 سال دانه

بزرگنمایی این تصویر انجمن دوست داران اولین تاریخ درخت خرما رشد از باستان دانه در یک عکس گرفته شده در

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

انجمن دوست داران اولین تاریخ درخت خرما رشد از باستان دانه در یک عکس گرفته شده در سال 2008. پسر Eisner پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پسر Eisner

ترین در جهان قابل توجه تاریخ درختان نخل ممکن است وجود داشته باشد اگر سارا Sallon تا به حال بدست بیمار در حالی که کار به عنوان یک دکتر در هند در سال 1986. آنتی بیوتیک ها کمک نمی کند. چه درمان در اینجا او فکر می کند که برخی سنتی و داروهای گیاهی.

"این فقط شگفت انگیز بود. پس از آن بود باور نکردنی," او می گوید. "و پس از آن من بسیار علاقه مند است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک دکتر درمان مشکل خود را به آنها را به چیزی علاقه مند."

وقتی که او رفت و برگشت به خانه به اسرائیل به کار در مرکز درمانی هداسا در قدس او رفت و به دنبال گیاهان دارویی وجود دارد. و او در بر داشت تعداد زیادی از آنها. اما او نیز شنیده می شود در مورد باستان گیاهان دارویی است که تا به حال ناپدید شده است.

"آنها فقط تاریخی ارواح," او می گوید. "مثل معروف تاریخ مزارع در امتداد دریای مرده 2000 سال پیش شرح داده شده توسط Pliny; شرح داده شده توسط Josephus اول قرن مورخ. آنها وجود ندارد دیگر. آنها فقط از بین رفت!"

Sallon متوجه شدم هر چند که از دانه های این درخت هنوز هم وجود داشته است. آنها می شده است که از سایت های باستان شناسی. بنابراین او رفت و به باستان شناسان و پیشنهاد کاشت برخی از این دانه برای دیدن اگر آنها می خواهم رشد دوباره. آن را نمی تواند به خوبی در. "آنها فکر می کردند من دیوانه!" او می گوید. "آنها فکر نمی کنم که این حتی قابل تصور."

اما او نگه داشته هل دادن و در نهایت متقاعد تعدادی از آنها را به ارائه برخی از دانه کنید سعی کنید این کار را با. بیش از یک دهه پیش او و ایلین Solowey یک محقق در Arava موسسه مطالعات زیست محیطی کاشته برخی از این کهن نخل دانه. "شش هفته بعد کمی شاخه های سبز به نظر می رسد!" او می گوید.

یک درخت بزرگ شد. آنها آن را به نام انجمن دوست داران. اما Methuselah تا به حال یک مشکل است.

تاریخ درختان کمی غیر معمول است. آنها هر مرد یا زن; هر درخت می سازد یا گرده یا بارور گل. اما در آن طول می کشد هر دو برای تولید میوه است. بنابراین دوست داران خود نمی تواند دوباره ایجاد کسانی باستان تاریخ.

اما پس از آن Sallon در بر داشت یکی دیگر از باستان شناس که در حال بهبود از یک کل گنجینه ای از تاریخ دانه از کومران که در آن متون کهن شناخته شده به عنوان طومارهای دریای مرده کشف شده بود.

این هفته در مجله علمی, پیشرفت, Sallon و همکاران او اعلام کرد که آنها می خواهم یکی دیگر از شش درختان از برخی از این باستان دانه. دو نفر از آنها زن هستند. "شما می توانید می گویند که ما در بر داشت Methuselah همسر," او می گوید خنده.

زن درختان نیست گلدار اما Sallon امیدوار است که این اتفاق می افتد ممکن است این سال است. اگر یکی از آنها را می کند محققان را به گرده از دوست داران بارور آن گل و منتظر میوه به شکل: خرما درست مثل آنهایی که مردم در کتاب مقدس خوردند.

زمانی که Sallon مذاکرات در مورد این امکان صدای او را پر می کند با تعجب و انتظار. با توجه به باستانی نویسندگان او می گوید: این تاریخ "شناخته شده بودند برای خود شیرینی فوق العاده خود را در اندازه بسیار بزرگ و توانایی خود را برای مدت طولانی ذخیره شده به طوری که آنها در واقع صادر شد در سراسر امپراتوری روم."

در حال حاضر آنها ممکن است زندگی دوباره که Sallon طول می کشد به عنوان نشانه ای از امید برای جهان است. او کودکان کتاب نوشته در مورد این داستان از تاریخ را از نقطه نظر و امیدوار به دریافت آن منتشر شده به زودی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن