COVID-19 همچنان به گسترش به عنوان داخلی محدودیت های مسافرتی را به اثر می آیند

اتاوا - COVID-19 ادامه آن بی رحم مارس به مناطق جدید این کشور در روز دوشنبه فراگیر از طریق دراز مدت مراقبت از خ

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

اتاوا - COVID-19 ادامه آن بی رحم مارس به مناطق جدید این کشور در روز دوشنبه فراگیر از طریق دراز مدت مراقبت از خانه و جوامع مذهبی و به مناطق آسیب پذیر به عنوان دولت فدرال در آورده جدید داخلی محدودیت های مسافرتی.

انتاریو گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش یابد در حالی که سخت ضربه کبک افزایش یافت و گذشته از 3000 مورد علامت و نیوفاندلند و لابرادور گزارش منطقه آتلانتیک اول مرگ است.

تراژدی یک خانه سالمندان در انتاریو که در آن هفت نفر کشته شده اند از COVID-19 و حداقل 24 نفر در حال آلوده با توجه به محلی واحد بهداشت.

این Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت گفت: شیوع این بیماری در پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon اعتقاد بر این است که بزرگترین در استان است.

دکتر ترزا Tam کانادا بالا بهداشت عمومی گفت: "وجود داشته است بیشتر موارد گزارش شده در مناطق در معرض خطر "شدید نتایج."

که شامل مورد اول در Nunavik, در شمال کبک بیش از آخر هفته و شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و منجر به آنچه که تام به عنوان "پیامد های ویرانگری."

"این بسیار مهم است برای جلوگیری از شتاب گسترش در محیط های محصور که در آن افراد با زمینه های پزشکی, شرایط اقامت," او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

در کبک درجا ارتدوکس یهودی در شمال مونترال قرار داده شد تحت مستند پس از حدود 15 نفر آزمایش مثبت برای ویروس.

رهبری از 4000 نفر Tosh جامعه یهودی از Boisbriand, Que., در خواست پلیس کمک در اجرای یک 14 روز در قرنطینه پس از برخی از اعضای آزمایش مثبت ظاهرا پس از سفر به نیویورک دو هفته پیش.

منطقه ای بهداشت و درمان مدیر گفت: تعداد موارد مثبت است و انتظار می رود در جامعه ای که در آن خانواده بزرگ با هم زندگی می کنند و بسیاری از زوج ها باید بین شش و هشت فرزند بود.

دو زندانی نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 در Port-Cartier حداکثر امنیت زندان در کبک برای اولین بار تایید موارد مربوط به زندانیان فدرال نهاد.

محدودیت های جدید در هوایی داخلی و بین شهرستان های مسافری راه آهن ترافیک تعیین شد برای رفتن به اثر نیاز به کارکنان در خطوط هوایی و راه آهن به صفحه نمایش مسافر و بار کسانی که در برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم COVID-19 از شبانه روزی.

Tam تصریح کرد: نیاز به احترام فیزیکی فاصله اقدامات و تاکید کرد که تمام مسافران بازگشت از خارج از کشور باید خود را جدا از دیگران برای 14 روز.

"سر به طور مستقیم در خانه متوقف نمی شود برای مواد غذایی و یا دیگر لوازم ضروری" او گفت:. "انتخاب کنید تا گوشی دریافت آنلاین و سفارش آنچه شما نیاز دارید و نه از بیرون رفتن در فضاهای عمومی."

نخست وزیر جاستین ترودو روز دوشنبه اعلام کرد که یارانه دستمزد رونمایی در هفته گذشته را پوشش همه کسب و کار غیر انتفاعی و خیریه که درآمد کاهش یافته است و حداقل 30 درصد به دلیل COVID-19.

او گفت که دولت را پوشش 75 درصد از حقوق و دستمزد در اولین $58,700 یک فرد را بدست آورده و یا در مورد $847 یک هفته.

همانطور که از 2 p. m. ET وجود دارد 7,288 تایید و presumptive موارد در کانادا از جمله 71 مورد مرگ و میر و 918 حل و فصل شود. با این حال مقامات بهداشتی در برخی از استانها مانند کبک باید گفت: تعدادی از حل و فصل موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

مقامات دولتی در کبک و B. C. گفت: در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد نشانه های اجتماعی فاصله تلاش پرداخت ممکن است در کند کردن روند گسترش ویروس اما Tam هشدار داد هنوز خیلی زود به آن تماس بگیرید. او گفت: در این هفته خواهد بود "بسیار بسیار مهم" نظر به دنبال آن روند.

روز دوشنبه آخر هفته خوش بینی بود خو کمی به عنوان تعدادی از استان های ضبط شده خود را به بالاترین مورد افزایش می یابد.

جدید در مجموع از موارد در انتاریو افزایش به 1,706 که مقامات بهداشت نسبت حداقل در بخشی به پاکسازی و جمع شدن در انتظار نتایج آزمون. نیز وجود دارد 431 حل و فصل موارد است. در حالی که این استان گزارش شده مرگ و میر 23 در آن روز صبح به روز رسانی مقامات بهداشت عمومی بعد از اضافه شدن 10 بیشتر است.

در استان کبک تعداد موارد مشخصی به 3,430 در حالی که سه مرگ به ارمغان آورد و در مجموع به 25. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: یکی تشویق آمار تعداد COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه که فقط شش تا 78 و باقی می ماند و زیر ظرفیت سیستم.

در ضمن نیوفاندلند و لابرادور که دارای یکی از بالاترین سرانه میزان عفونت گزارش 78 ساله با شرایط بهداشتی اساسی فوت کرده است. او اولین COVID-19 مربوط به مرگ و میر در استان است.

این Manitoba دولت به دنبال دیگر استانهای سرب و بسته های غیر ضروری کسب و کار روز دوشنبه پس از استان گزارش شده 24 مورد جدید از COVID-19 مجموع 96 احتمالی و تایید موارد است.

تام گفت: 220,000 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 در کانادا تا کنون با سه درصد تایید مثبت و 93 درصد تایید منفی است.

او می گوید: از بیش از 6000 موارد تا کنون هفت درصد مورد نیاز بستری سه درصد حیاتی هستند و یک درصد منجر به مرگ شده است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 30 سال 2020 است.

توجه داشته باشید به خوانندگان: این تصحیح داستان. نسخه های قبلی اعلام شده نادرست رقم برای تعداد بیماران جدید در بخش مراقبت های ویژه در کبک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن