اصلاح: AF--نیجریه-کمک های کارگران کشته شده داستان

مایدوگوری نیجریه - افراط گرایان اسلامی منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن slayings از پنج امدادگر بودند که ربوده شد

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

مایدوگوری نیجریه - افراط گرایان اسلامی منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن slayings از پنج امدادگر بودند که ربوده شده در ماه گذشته در شمال شرقی نیجریه است.

خود آدم ربایی آمد و در حدود همان زمان که بوکوحرام متلاشی شدن گروه گفت: این امر شروع به هدف قرار دادن نیجریه که برای کمک های بین المللی گروه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که کمک نظامی است.

رئیس جمهور نیجریه Muhammadu Buhari با صدور بیانیه ای شناسایی قربانیان به عنوان اعضای هیات از کشور وزارت امور خارجه سازمان مدیریت اضطراری و بین المللی سازمان های خیریه اقدام علیه گرسنگی رسیدن به بین المللی و کمیته بین المللی نجات.

او قول داد که دولت او همه چیز را می تواند به طوری که "عاملان این حملات را صورت قانون است."

سازمان ملل متحد گفت: کمک به کارگران شده بود سفر توسط جاده اصلی بین Monguno و سرمایه دولت از میدوگوری زمانی که آنها ربوده شدند.

"آنها متعهد شدند humanitarians اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای کمک به مردم آسیب پذیر و جوامع در منطقه به شدت متاثر از خشونت" گفت: ادوارد Kallon U. N. انساندوستانه هماهنگ در نیجریه.

امنیت شده است یک نگرانی برای کمک به گروه های عملیاتی در غرب که در آن انسانی کارگران ربوده شده و به قتل بوکوحرام دهه شورش علیه دولت نیجریه.

این نگرانی را عمیق تر هر چند از بوکوحرام فرار از جناح هشدار داد آن را هدف قرار دادن غیر نظامیان که کمک های انسان دوستانه شدند. متلاشی شدن گروه قبلا شناخته نشده بود به هدف قرار دادن شهروندان مسلمان اما در سمت چپ و تهدید جزوات در ماه ژوئن.

این slayings اعلام روز شنبه به عنوان شمال شرقی نیجریه نیازهای انسانی باقی می ماند وخیم. سازمان ملل و برنامه جهانی غذا هشدار داده است که 3 میلیون نفر در صورت گرسنگی در این منطقه در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر آواره شده اند در منطقه توسط جهادی خشونت است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Krista لارسون در داکار, سنگال کمک کرده است.

___

این داستان برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 22 ژوئیه سال 2020 است. آن را به روز شده در 23 ژوئیه سال 2020 به اصلاح نام سازمان که یکی از قربانیان کار کرده است. آن را در رسیدن به بین المللی نه غنی بین المللی است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب