Coronavirus پخش از طریق زندانهای کالیفرنیا; 53 اصلاحات مقامات تست مثبت

تعداد کالیفرنیا مقامات زندان برای تست مثبت برای coronavirus شروع به پریدن کرد به 53.آخرین اصلاحات کارگران که آ

توسط MINERALNEWS در 19 فروردین 1399

تعداد کالیفرنیا مقامات زندان برای تست مثبت برای coronavirus شروع به پریدن کرد به 53.

آخرین اصلاحات کارگران که آزمایش مثبت برای COVID-19 دو پرستاران در دولت های پزشکی در زندان در نزدیکی استاکتون که در خانه های زندانیان نیاز به پزشکی یا بهداشت روان. شرایط بهداشتی اساسی و قرار دادن افراد در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید یا مرگ ناشی از ویروس است.

داخلی زندان سوابق ارائه شده به لس آنجلس تایمز نشان داد که پرستاران شاغل در بخش های جداگانه ای از کالیفرنیا مرکز مراقبت از سلامت آزمایش مثبت در روز یکشنبه. علاوه بر این یکی دیگر از کارکنان زندان عضو یک "مظنون پرونده است." به عنوان یک نتیجه, چهار بلوک از زندان قرار داده شده است در قرنطینه پزشکی — نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش در تمام زمانی که در آن واحد است.

گذشته از زندان یادداشت ها نشان داد پرستاران نمی شد و نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه نزدیک به یک تشخیص داده شد و گفته شد به برنامه ریزی برای استفاده مجدد از دنده محافظ در حالی که در دور خود را به صرفه جویی در لوازم کوتاه.

تبلیغات

زندانیان از کسانی که واحد مسکونی آنها تنها دستور داده شده است به پوشیدن ماسک محافظ در صورتی که علائم کروناویروس عفونت و ترک قرنطینه منطقه است. وعده های غذایی در حال تحویل به سلول و تنها انتقادی کارگران مجاز در.

وجود دارد هیچ تایید اهل بیت موارد COVID-19 در زندان هر چند 17 زندانیان در زندانهای دیگر باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک عجله به نام وضعیت کنفرانس در کالیفرنیا زندانها در میان همه گیر یک قاضی فدرال روز شنبه گفت وکلای دولت به ارائه اطلاعات در مورد اینکه آیا زمان قصد دارد به انتشار برخی 3,500 زندانیان تا 60 روز در اوایل می تواند سه برابر شده اجازه می دهد زندانیان به مرخصی زندان شش ماه اولیه. "من نمی بینم هر گونه تفاوت بین 180 روز و 60 روز" از لحاظ امنیت عمومی گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی جان Tigar. "من می بینم تقریبی تاریخ انتشار به پایین آویزان میوه."

Tigar بخشی از یک پانل از سه قاضی که در روز شنبه گفت: آن را فاقد قدرت به منظور جرم زندان منتشر شده و کارگردانی زندانيان وکلا به پرونده خود را به دادگاه های فردی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن