کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر است CDC هشدار می دهد. آن را "یک سوال از زمانی که'

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه شده است جوامع به اقدامات احتیاطی در صورتی که coronavirus

توسط MINERALNEWS در 7 اسفند 1398

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه شده است جوامع به اقدامات احتیاطی در صورتی که coronavirus گسترش می یابد — چیزی است که مقامات بر این باورند به اجتناب ناپذیر است.

"در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید coronavirus گسترش در این کشور گفت:" CDC مدیر نانسی r. schultze،. "این بسیار یک سوال از اگر اما یک سوال از زمانی که."

R. schultze ، توصیه پدر و مادر به صحبت کردن مدارس در مورد امکان اینترنت مبتنی بر یادگیری در صورتی که COVID-19 گسترش می یابد و دانش آموزان نیاز به خودداری از حضور در کلاس درس در مدرسه ای ساخت و برای کسب و کار به فکر می کنم در مورد چگونه به استفاده از نهفته جلسات در صورتی که کارکنان نیاز به کار از خانه. R. schultze ، گفت: مسئولان امر نیز نیاز به در نظر گرفتن که آیا جامعه بزرگ مبتنی بر وقایع نیاز به لغو در چنین رویداد.

هنوز هم وجود دارد هیچ واکسنی برای این ویروس است که از کشته شدن بیش از 2700 نفر — عمدتا در سرزمین اصلی چین است. هر چند CDC اجباری قرنطینه درخواست مقامات بهداشت به تقلا و هم زده رو به رشد ترس در درون جوامع آن است که یکی از چند ابزار مقامات معتقدند می تواند به کاهش گسترش این بیماری است.

تبلیغات

R. schultze ، خاطر نشان کرد مردم به اقدامات پیشگیرانه در شستن دست های خود را و تمیز کردن سطوح در معرض. او همچنین تصریح کرد که با وجود ترس بیش از coronavirus آنفولانزا هنوز هم شمار در معرض خطر بیشتری به مردم است.

وجود دارد در حال حاضر 53 مورد تایید coronavirus در ایالات متحده — 40 از کسانی که در حال عودت افراد از الماس شاهزاده کشتی کروز.

قیمت سهام کاهش یافت برای دومین روز متوالی به عنوان سرمایه گذاران بزرگ به طور فزاینده ای شک و تردید است که این ویروس به زودی, موجود, در نتیجه بالا بردن چشم انداز است که شیوع بیماری می تواند انجام آسیب بیشتری به اقتصاد جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز که تا به حال skidded 1,032 نقاط دوشنبه کاهش یافته است اضافی 879.44 نقاط شنبه به 27,081.36 برای کاهش 3.2%. آبی تراشه به طور متوسط در حال حاضر شیرجه 8.4% پس از تنظیم یک رکورد Feb. 12.

تبلیغات

S&P 500 با کاهش 3 درصدی در روز سه شنبه و شاخص Nasdaq composite با از دست 2.8% در بدترین فروش در وال استریت پس از سقوط 2018. سهام شرکت های درگیر در سفر انرژی و کالاهای مصرفی در ادامه به بدترین آمار در میان ترس از کاهش در هزینه های مصرف کننده و تقاضا برای نفت خام و بنزین است.

قیمت نفت خام در بازارهای آمریکا کاهش یافته است 3 درصد به کمتر از 50 دلار در هر بشکه رسید. خطوط هوایی آمریکا گروه کاهش یافت و 9.2% ماریوت بین المللی از دست داد 8 درصد American Express Co. کاهش 5.7 درصد و اکسون موبیل Corp. کاهش یافته است 3.8%. به عنوان آنها فرار سهام بسیاری از سرمایه گذاران همچنان به خرید اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده بیشتر از ارسال اوراق قرضه بازده پایین تر است.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به رکورد پایین 1.34%. همچنین حدس و گمان است که فدرال رزرو ممکن است مجبور به کاهش نرخ بهره در پاسخ به هر گونه ویروس-موجب کاهش سرعت در رشد اقتصادی است. ریچارد Clarida معاون رئیس بانک مرکزی گفت: در سخنرانی روز شنبه در حالی که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر "است که در یک جای خوب" و "تورم آمریکا همچنان خاموش" تغذیه "نزدیک نظارت بر ظهور coronavirus."

او گفت که "هنوز هم بیش از حد به زودی حتی به حدس و گمان در مورد هر دو اندازه و یا تداوم" یک ویروس مرتبط با اقتصادی اخلال اما "اگر تحولات ظهور است که در آینده باعث ارزیابی مجدد مواد از ما چشم انداز ما را در پاسخ درآمده است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن