Coronavirus خوشه در ایتالیا با 229 مورد تأیید و مرگ و میر 6

بزرگنمایی این تصویر

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت مذاکرات بر روی تلفن خود را به عنوان او راه می رود در Galleria Vittorio Emanuele خرید بازی در مرکز شهر میلان در روز دوشنبه. ایتالیا را وزارت بهداشت می گوید این کشور در حال حاضر 229 coronavirus موارد با شش مرگ و میر. کلودیو Furlan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کلودیو Furlan/AP

به روز شده در 8:20 p. m. ET

ایتالیا گزارش در مجموع 229 رمان coronavirus موارد در دوشنبه جهش جلوتر از ژاپن (156 نفر) در لیست کشور بدترین ضربه. شش نفر کشته شده اند از بیماری تنفسی COVID-19 در ایتالیا و 27 بیشتر در بخش مراقبت های ویژه.

ایتالیا بزرگترین خوشه ای از موارد در ناحیه لمباردی در شمال که دارای 172 موارد کشور را وزارت بهداشت گفت: بعد از ظهر دوشنبه. منطقه ونتو که شامل ونیز دارای 33 مورد و Emilia-Romagna است 18.

ایتالیایی بهداشت مقامات دستور داده اند یک قرنطینه برای ده ها هزار نفر از ساکنان در لومباردی. اما به عنوان NPR سیلویا Poggioli گزارش از رم ایتالیا به کارشناسان نتوانسته اند به قطعه با هم چگونه coronavirus کردم یک جای پا وجود دارد.

“آنجلو Borrelli سر ملی حفاظت عمران [بخش] ابراز نا امیدی گفتن خبرنگاران, ‘مقامات بهداشت نشده است قادر به دقت اشاره کردن بیمار صفر’ ” Poggioli گزارش NPR خبر واحد است.

به عنوان آنها به تماشای تعدادی از COVID-19 نفر در ایتالیا رشد از یک تعداد انگشت شماری به صدها و مقامات در لومباردی که شامل میلان ممنوع زیادی مجامع عمومی و تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها, موزه ها, سینما و دیگر تجمعات برای حداقل یک هفته است.

“فرماندار منطقه ونتو, لوکا Zaia اعلام کرد تعلیق از مهم توریستی رویداد در ونیز مشهور کارناوال بود که به اجرا از طریق پنج شنبه و می توانید در قرعه کشی بیش از 100 ، 000 نفر روزانه” Poggioli می گوید.

Coronavirus است “همه گیر بالقوه” اما هنوز وجود دارد که می گوید:

رئیس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که COVID-19 می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر — اما او می گوید آن را ندارد رسیده است که در مرحله. هنوز Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که مردم باید هوشیار حاوی یک ویروس تنفسی در حال حاضر تایید کرد در 32 کشور جهان است.

“آیا این ویروس همه گیر بالقوه؟” Tedros خواست که در جلسه مطبوعاتی در ژنو در روز دوشنبه ، “کاملا آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

این که مدیر کل گفت: سازمان معتقد است coronavirus بیماری COVID-19, “به اوج خود رسید و plateaued” در اوایل این ماه در چین که تا به حال گزارش شده 77,262 موارد از ظهر وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه ،

بزرگنمایی این تصویر

بروس Aylward سازمان بهداشت جهانی دارای یک نمودار در مورد COVID-19 شیوع در طول یک جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه در پکن. چه کسی می گوید این ویروس افزایش یافته است و نه به سطح یک بیماری همه گیر. توماس پیتر/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

توماس پیتر/ایسنا

Tedros صحبت کرد که نگرانی بیش رمان coronavirus رسیده ارتفاعات جدید زیر خوشه در تعدادی از موارد از کره جنوبی به ایران و ایتالیا.

کره جنوبی در حال حاضر دارای بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین با 893 مورد تأیید و هفت مرگ و میر. که تا به شدت از پنجشنبه گذشته زمانی که این کشور تا به حال فقط 51 مورد.

به عنوان NPR آنتونی کوهن گزارش coronavirus کانون در کره جنوبی است که در شهر دائگو و بسیاری از بیماران شده است مربوط به یک گروه مذهبی به نام Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

ترس است که این ویروس می تواند سرپیچی مهار و تلاش بیشتر چین چین چین بزرگ اقتصاد را تکان داد بازارهای مالی در سراسر جهان دوشنبه. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و بیش از 900 امتیاز زمانی که تجارت افتتاح شد. در روز دوشنبه نزدیک به شاخص های Dow و S&P 500 و Nasdaq تمام شد بیشتر از 3 درصد است.

Tedros اشاره کرد که که در حال حاضر اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی یک گام از آن زمان در اواخر ماه ژانویه به عنوان موارد شروع به افزایش در چین است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که یک بیماری همه گیر اعلام می شود بلندی با این بیماری نیاز به بسیاری از کشورهایی که آن را دیگر نمی توان به آن داشته باشد.

“ما نیاز به شروع به تغییر تفکر ما از مهار این ویروس در معرض خطر کاهش” خنجر فایفر که مطالعات در حال ظهور بیماری های عفونی در دانشگاه شهر هنگ کنگ گفت: NPR Jason Beaubien.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

جدید هدف فایفر گفت: باید برای به حداقل رساندن coronavirus’ خطر برای افرادی که بیشتر در معرض موارد شدید شبیه به آنفلوانزا است درمان شود.

نرخ مرگ و میر پایین باقی می ماند که می گوید:

اما در به روز رسانی در COVID-19 شیوع Tedros گفت که هنوز هم وجود دارد یک شانس برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر — و که در حال حاضر شیوع مناسب نیست رسمی تعریف یک بیماری همه گیر. برای مثال او گفت که کارشناسان نیست دیدن یک “uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد بزرگ مقیاس بیماری شدید یا مرگ.”

این نرخ مرگ و میر برای coronavirus است بین 2% و 4% در ووهان چین که در آن برای اولین بار شناسایی کرده اند با توجه به این که. در خارج از آن منطقه شکل قطره به کمتر از 1%. مردم با یک حالت خفیف coronavirus بازیابی در حدود دو هفته که گفت.

راه دقیق تر نگاه COVID-19 در حال حاضر با توجه به Tedros است که برای مشاهده آن را به عنوان باعث تعدادی از فردی شیوع در کشورهای مختلف است. هر یک از کسانی که شیوع متفاوت است و نیاز به منحصر به فرد خود پاسخ گفت. او تصریح کرد تماس خود را برای گسترش حقایق و نه ترس.

“با استفاده از کلمه ‘اپیدمی’ در حال حاضر مناسب نیست حقایق اما آن را قطعا ممکن است باعث ترس,” او گفت:.

Tedros خواست دولت و شهروندان به طور یکسان به تمرکز بیشتر جلوگیری از عفونت: “ما باید تمرکز بر مهار در حالی که انجام همه چیز ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>