بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد صدها نفر از ایالات متحده بالینی به توقف

بزرگنمایی این تصویر یک فصاد تساوی خون از بیمار شرکت در یک کارآزمایی بالینی برای درمان سرطان است. با

توسط MINERALNEWS در 24 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک فصاد تساوی خون از بیمار شرکت در یک کارآزمایی بالینی برای درمان سرطان است. با بیمارستان ها متمرکز COVID-19 صدها نفر از مطالعات بودن را در خود نگه دارد. جیم غرب/علوم منبع پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم غرب/علوم منبع

رنه روچ اخراج کردن سریع ایمیل در اواخر ماه مارس برای به روز رسانی در سرطان کولورکتال کارآزمایی بالینی که او امیدوار است برای واجد شرایط.

نگران coronavirus او تقریبا به عنوان یک چاره اندیشی موقت است که آیا مطالعه شده را در خود نگه دارد چرا که این بیماری همه گیر.پاسخ خرد او: آن را به حال شده است.

"این زمانی است که COVID-19 تعطیل همه چیز را می گوید:" Roach, 50, Germantown, Md.

روچ فرض که وجود داشته باشد راه حل برای بیماران مبتلا به مانند او که در مرحله IV سرطان است. این بیماران اغلب بستگی بالینی به عنوان بهترین شانس خود را به دست کشیدن سرطان از زمانی که درمان های دیگر شکست خورده اند.

در حال حاضر او را تحت درمان با شیمی درمانی سنتی است, اما او را به شمارش در کوکتل مواد مخدر از کارآزمایی بالینی. او آمار و ارقام اگر شیمیدرمانی قرار بود برای پاکسازی بدن از سرطان به خوبی آن را انجام داده اند در حال حاضر.

"این خرید زمان است. اما چه مدت است ؟ من نمی دانم," او می گوید. "و اگر این کار متوقف می شود, چه چیز دیگری می توانم داشته باشم؟"

این COVID-19 pandemic مجبور است صدها نفر از آزمایش های بالینی به عمل خرد کردن یا اسیاب به توقف تاخیر انداختن تحقیقات به سرطان, سکته مغزی, زوال عقل, و بیشتر یک NPR تحلیل فدرال بالینی اطلاعات پیدا کرده است.

به عنوان آمریکایی ها گفته شده است به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus افراد ثبت نام شده در آزمایش های بالینی در حال ابلاغ است که کسانی که محاکمه شده اند به حالت تعلیق و یا نمی خواهد شروع به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

NPR شناسایی کرده 440 مطالعات که متوقف شده پس از 1 مارس به دلیل شیوع. حدود یک چهارم از مطالعات در انتظار قرار داده بودند برای درمان سرطان است. این مطالعات شامل به عنوان بسیاری از مردم 200000 اگر آن را سخت به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از فعال بودند در مطالعات در آنها متوقف شده است.

"این آبشار از اثرات اتفاق می افتد در اینجا است که واقعا قطع توانایی بیماران برای به دست آوردن درمان در کارآزمایی های بالینی می گوید:" دکتر ریچارد Schilsky, افسر ارشد پزشکی از American Society of Clinical Oncology. "ما در حال شنیدن حداقل anecdotally که ثبت نام در حال سقوط است."

داروسازان دانشگاه مراکز درمانی و بیمارستان ها و جامعه مراکز پژوهشی باید همه به حالت تعلیق در پژوهش های مختلف پروژه به دلیل شیوع, می گوید دکتر لیندسی McNair, افسر ارشد پزشکی برای WIRB-کوپرنیک یک شرکت است که ارائه می دهد و اخلاقی و قانونی بررسی بالینی.

بسیاری از موسسات سعی کنید به نگه داشتن مطالعات رفتن اگر آنها یک "سود مستقیم" برای بیماران, اما که در آن برای رسم این خط را می توان مشخص نیست او می گوید:. به عنوان یک نتیجه, سازمان, وزن, آیا برای تعطیل کردن مورد به مورد و بر اساس.

توجه مهم این است که آیا شرکت کنندگان در مطالعه' اضافی بازديد به امکانات مراقبت های بهداشتی به ارزش خطر ابتلا به کوروناویروس. عامل دیگر این است که آیا کارکنان درمانی در دسترس هستند برای ادامه در حال اجرا محاکمه با وجود بار اضافه COVID-19 قرار دادن در بیمارستان ها و درمانگاه ها.

آن را فوق العاده دشوار است برای بیماران McNair می گوید. "بسیاری از این افراد باید منتظر یک زمان طولانی برای رسیدن به یک کارآزمایی بالینی است."

Schilsky می گوید او در مورد مطالعات که نیاز به بیوپسی بودن مانع از آنجا که بیمارستان رادیولوژی سوئیت بسته اند, به عنوان مثال.

"ایجاد یک, معمای," او می گوید: به خصوص اگر بیوپسی لازم بود برای تعیین اینکه آیا درمان مشغول به کار برای بیماران. "داده ها از بسیاری از مطالعات است که مشتاقانه پیش بینی شده است که به بسیاری دیگر به منظور توسعه. آن را به فقط آهسته کل تحقیقات سرطان سازمانی."

انجماد این محاکمه خواهد شد که اثرات دراز مدت هم می گوید کن Kaitin که هدایت تافتز مرکز برای مطالعه توسعه مواد مخدر.

"اگر شما امید و دعا برای یک نام تجاری جدید مبارزه با مواد مخدر به احتمال زیاد شما را به صبر طولانی تر از انتظار می رود," Kaitin می گوید.

بیمار سرطانی روچ نمی دانم زمانی که محاکمه او امید برای شرکت در دوباره باز خواهد شد. آن می تواند ماه ها یا دیگر. این احتمال وجود دارد که زمانی که آن را نشانی از سرطان او می تواند پیشرفت کرده تا جایی که او دیگر واجد شرایط برای شرکت در.

"من می دانم که در حال حاضر ما در حال ... زندگی در این جهان از عدم قطعیت است. و بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از این بیماری و ویروس," او می گوید. "شما می دانید, ما اینجا در حال مرگ از سرطان است. و فقط به همه چیز متوقف شده است. من نمی دانم. این واقعا عادلانه است."

آزمایش های بالینی می تواند بسیار مهم برای بیماران مبتلا به سرطان و دیگر شرایط جدی. گاهی اوقات آن را تنها مراقبت از آنها می توانید دسترسی داشته باشید. بار دیگر آن بهترین شات خود را در نگه داشتن یک بیماری در خلیج.

"برای بسیاری از بیماران در حال ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی است که تفاوت بین زنده ماندن به به تولد بعدی و یا فرزند خود را بعد تولد می گوید:" رنا کونتی سلامت اقتصاد در دانشگاه بوستون. "و این واقعیت که ما در حال زندگی در این است که واقعا برخی از پیامدهای جدی برای سلامت مردم است اما همچنین توانایی خود را برای مراقبت از خانواده خود و در نهایت توانایی خود را به کار می کنند."

Conti است که محقق اصلی در یک مطالعه بر بار مالی سرطان است. این نظر سنجی بر اساس, که بدان معنی است که بیماران نیازی به رفتن به امکانات مراقبت های بهداشتی برای خون تساوی و تست های دیگر. اما به دلیل استخدام های درگیر دیدن بیماران در این کلینیک ثبت نام بیماران جدید آمده است به توقف.

و این نه فقط سرطان محاکمه که احساس اثرات COVID-19.

کریگ Leppert که زندگی در لس آنجلس به دنبال به جلو به یک کارآزمایی بالینی است که اجازه می دهد او را به صرف امتداد طولانی از زمان در خارج در خورشید برای اولین بار در زندگی خود. او erythropoietic protoporphyria نادر آنزیم اختلال است که باعث می شود یک ماده شیمیایی به ساخت تا در خون و پوست و باعث می شود افرادی که در آن حساس به نور خورشید.

درد است مانند "ترکیبی از داشتن یک استخوان شکسته, برش خود را با تصادف و سوختن خود را در یک اجاق داغ می گوید:" Leppert, 29. "اگر وجود دارد برخی از وحشتناک متصدی بار که مخلوط این سه چیز با هم این نوع احساس می کند کمی شبیه به آن است. وجود دارد هیچ چیز به زانو در آوردن درد."

او شرکت در دو کارآزمایی بالینی برای مبارزه با مواد مخدر است که جلوگیری از این واکنش اما او در گروه دارونما معنی او نیست و مواد مخدر است.

در آینده فاز سوم کارآزمایی بالینی هر کس می شود این دارو پس از شش ماه. او اذعان می کند او می خواهم شروع به این امید که او قادر خواهد بود به انجام همه چیز در این تابستان است که او می خواهم به طور معمول برای جلوگیری از, مانند رفتن به ساحل.

اما Leppert است استعفا داد و به انتظار. "هی این قواعد بازی" او می گوید. "یکی دیگر از تابستان ما فقط در حال رفتن به سوار شدن به آن را."

در حالی که او را نا امید او می داند که آن را حتی بیشتر خرد کردن برای کودکان مبتلا به این بیماری که نیاز به چهره یکی دیگر از تابستان در داخل خانه در حالی که دوستان خود را در خارج از بازی است. آنها نیز باید بیشتر در شب های پیش رو قادر به خواب درد به دلیل چند دقیقه در آفتاب او می گوید.

"مردم می تواند در انتظار یک عمر برای درمان خواهد شد که متوقف شده و یا با تاخیر می گوید:" پاملا گاوین مدیر ارشد استراتژی مسئول در سازمان ملی نادر اختلالات است. "اما جامعه پر از امید است."

نادر بیماری جامعه است مورد استفاده قرار گیرد به نورد با مشت او می گوید. "این واقعا انعطاف پذیر گروهی از مردم است."

برخی از مطالعات قادر به انطباق با این حال. غذا و دارو منتشر شده دستورالعمل اجازه می دهد برای انعطاف پذیری بیشتر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Cedron ویلیامز که با هدایت دفتر مطالعات بالینی برای دانشگاه کارولینای شرق در گرین ویل N. C و می گوید این سازمان حرکت می کند اجازه داده است او را به گفتگو با مطالعه حامیان مالی برای حفظ دادگاه رفتن برای بیمارانی که بر روی آنها بستگی دارد.

در برخی از مطالعات حتی کمی تاخیر در معاینه یک انحراف از پروتکل بنابراین او کار خود را برای او بریده است.

"من فکر می کنم که آن را واقعا مهم است که فدرال ارشاد اجازه داده است اتاق را برای تغییرات فوری," او می گوید. "اگر نه این بود که برای COVID-19 پاسخ من نمی فکر می کنم که ما تا به حال اتاق به عنوان انعطاف پذیر است."

برخی از مطالعات در حال تنظیم برای فرستادن بیماران به دارو در پست الکترونیکی و یا تکیه بر پزشکی از راه دور به جای فرد مشاوره McNair می گوید.

دیگران را ادامه داد و با تغییرات جزئی تر.

بث آناستازیا است که در مرحله IV غیر سلول کوچک, سرطان ریه و زندگی در کوه لورل, N. J., رفت و به اولین کارآزمایی بالینی تزریق بدون شوهرش هفته گذشته است. تسهیلات نهاد سیاست جدید برای جلوگیری از گسترش COVID-19: بیشتر یاران.

"من یک شوهر فوق العاده که می رود به هر stinkin تزریق با من نشسته در پیش فرض مهمان صندلی ... و سپس صرف شش ساعت هر پنج شنبه با من," او می گوید. "او نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست."

آنها به طور معمول نمی بحث های زیادی در طول تزریق, اما این شرکت تا به حال شده است یک منبع آرامش. "این فقط حمایت از کسی که وجود دارد — برای هر دوی ما — که مهم است," او می گوید. "و آن را عجیب و غریب داشتن او وجود دارد."

اما آناستازیا می داند سیاست در جایی است که برای یک دلیل خوب.

"من فوق العاده تیم مراقبت," او می گوید. "و من می خواهم به آنها را امن نگه دارید زیرا آنها من را امن است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب