Coronavirus: n. y. عفونت رای و 'دو برابر در مورد هر 3 روز کومو می گوید

بزرگنمایی این تصویر "ما نمی مسطح منحنی و منحنی است که در واقع افزایش" نیویورک رژیم صهیونیستی است. ان

توسط MINERALNEWS در 5 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

"ما نمی مسطح منحنی و منحنی است که در واقع افزایش" نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: از جدید کروناویروس موارد شنبه. کومو می گوید دولت در حال حاضر بیش از 25,0000 موارد دادن یک به روز رسانی در COVID-19 شیوع در یک کنفرانس خبری در Jacob Javits Center که خانه موقت بیمارستان در منهتن. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

نرخ جدید کروناویروس موارد در نیویورک "دو برابر در مورد هر سه روز" است و بالا بردن سرعت و حتی بیشتر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. "است که یک افزایش چشمگیر در میزان عفونت است."

جدید تخمین می زند "نگران و فصل اعداد" فرماندار گفت. او افزود که در راس منحنی افزایش coronavirus موارد در نیویورک است که هنوز هم 14-21 روز دور با توجه به آخرین پیش بینی. فرماندار همچنین گفت: نیویورک است و نیاز فوری به هواکش و دیگر منابع حیاتی است.

"ما نیاز فدرال کمک کند و ما نیاز فدرال کمک کن" کومو گفت.

از حدود ظهر سه شنبه در نیویورک به حال 25,665 coronavirus موارد – تقریبا نیمی از کل ایالات متحده. دولت می گوید حداقل 210 نفر فوت کرده اند از COVID-19.

تا کنون فرماندار گفت: نیویورک است نه مسطح منحنی – متریک بسیاری از مقامات به دنبال آنها به عنوان تلاش برای نگه داشتن مسری تنفسی ویروس از قریب به اتفاق بهداشت عمومی سیستم است.

"ما نمی مسطح منحنی" کومو گفت: "و منحنی است که در واقع در حال افزایش است."

YouTube

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر قرار دادن نیویورک ساکنان تحت محدودیت های سفت و سخت در زندگی روزانه خود را با کسب و کار به دستور تعطیل و مردم گفت: به منزوی کردن خود است. با استناد به آن محدودیت و نیویورک موفقیت در تبدیل شدن به یک رهبر را در آزمایش مردم برای coronavirus کومو گفت: "در بسیاری از زمینه ها ما خسته از هر گزینه در دسترس ما است."

نیویورک انجام شده حدود 13,000 coronavirus آزمون در روز دوشنبه آوردن مجموع آن به بیش از 91,000.

در طول راه دولت کارشناسان بهداشت و درمان باید به دنبال پاسخ به پرسش حیاتی از جمله در مورد چگونه به سرعت coronavirus گسترش می یابد و این که آیا می توان آن را آهسته. تا کنون نتایج دلگرم کننده است.

"ما نمی کند و آن را به شتاب خود را در" کومو گفت.

"ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور – ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله" فرماندار گفت: تکرار یک دیدگاه او گفت: در اصل آمد از یکی از دولت های بهداشتی پیش بینی.

آخرین افزایش موارد مجبور چشمگیر تجدید نظر دولت پیش بینی برای چه سخت COVID-19 خواهد رسید مردم و بیمارستان ها در دولت است. در روزهای اخیر کومو گفته نیویورک خواهد نیاز به در اطراف 110,000 تخت بیمارستان برای مقابله با بحران – بیش از دو برابر 53,000 آن در حال حاضر است.

"طرح جدید نشان می دهد که تعداد تخت های بیمارستانی مورد نیاز می تواند به عنوان بالا به عنوان 140,000," کومو گفت.

کومو با صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه که نیاز به همه بیمارستان ها در دولت برای افزایش ظرفیت خود را 50 درصد به دیدار با رود نیاز است. اگر آخرین پیش بینی اثبات دقیق و دولت را مجبور به پیدا کردن حتی بیشتر تخت بیمارستان در حال حاضر. آن را نیز نیاز بسیاری از بخش مراقبت ويژه نقاط: نیویورک در حال حاضر حدود 3000 اما جدید پیش بینی می گویند که در ارتفاع COVID-19 شیوع در نیویورک, دولت می تواند نیاز به فضا برای 40 ، 000 نفر بود در بخش مراقبت های ویژه در همان زمان.

دولت نیز به شدت نیاز به فن برای کمک به مردم تنفس از ریه ها شده اند در معرض خطر توسط COVID-19. نیویورک در حال حاضر تهیه حدود 7000 از آنها را تخمین می زند برای تماس های اضافی 30,000.

"شما نمی توانید آنها را خرید شما می توانید آنها را پیدا کنید" کومو گفت. "هر دولت در تلاش است تا آنها را از سایر کشورها در حال تلاش برای آنها را دریافت کنید."

سعی کنید به کشش زندگی-صرفه جویی در منابع به عنوان آنجا که ممکن است فرماندار گفت: دولت با تجربه راه برای تقسیم یک ونتیلاتور بین دو بيمار خواهد بود که در کنار تخت.

"این دشوار است به انجام آن تجربی" کومو گفت. "اما در این مرحله ما هیچ جایگزین."

فرماندار تصریح کرد تماس خود را برای دولت فدرال برای کمک به سهولت کمبود بحرانی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل وادار شرکت تولید تجهیزات. یکی دیگر از گزینه, گفت, خواهد بود برای دولت خود را به استفاده از ذخایر تقریبا 20,000 هواکش.

کومو گفت که او خواسته است بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به اجازه نیویورک با استفاده از هواکش – و او گفت: او همچنین یادآوری آذر که آژانس او در اولویت اول بهداشت و درمان از آمریکایی ها است.

"شما باید 20,000 هواکش در انبار," کومو گفت. "انتشار هواکش به نیویورک است. چگونه می تواند ما را در یک وضعیت که در آن شما می توانید به نیویورک احتمالا در حال مرگ چون آنها نمی توانند به یک ونتیلاتور اما یک آژانس فدرال گفت: "من قصد دارم به ترک هواکش در ذخایر. منظورم این است که آیا ما واقعا به آن نقطه؟"

این هواکش باید مستقر در سراسر کشور به عنوان آنها مورد نیاز است کومو گفت. و او تاکید کرد که با تعداد زیادی از موارد تایید شده در نیویورک دولت در حال حاضر برخورد با یک مشکل بسیار بزرگتر از کشورهای دیگر. فرماندار همچنین با اشاره به دولت خود را به عنوان یک آزمون مورد برای بقیه کشور هشدار داد که جوامع دیگر به زودی خود را در پیدا کردن مشابه گرفتاریها.

"نیویورک قناری در معدن زغال سنگ" کومو گفت. "نیویورک در جریان است ، ما بالاترین و سریعترین نرخ عفونت است."

فرماندار گفت: دولت نمی خواهد تنها با یک نیاز مبرم برای هواکش و کلیدی دیگر منابع است.

"چه اتفاق می افتد به نیویورک رفتن به باد اتفاق می افتد به کالیفرنیا و ایالت ایلینوی -- آن را تنها یک موضوع از زمان" او گفت:. "ما فقط گرفتن وجود دارد."

پس از coronavirus apex عبور در نیویورک فرماندار گفت: هواکش می تواند نقل مکان کرد و به کشورهای دیگر که در آن آنها نیز مورد نیاز است.

"من مسئولیت شخصی برای حمل و نقل 20,000 هواکش در هر نقطه از این کشور که آنها می خواهند" کومو گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب