Coronavirus: اسرائیل نیاز به قرنطینه برای هر کس وارد این کشور

بزرگنمایی این تصویر اسرائیل اعلام کرده است یک پتو قرنطینه سیاست برای هر کسی که وارد کشور; سیاست در ا

توسط MINERALNEWS در 20 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

اسرائیل اعلام کرده است یک پتو قرنطینه سیاست برای هر کسی که وارد کشور; سیاست در اثر برای دو هفته. در اینجا خالی, خطوط هوایی چک در شمارنده دیده در فرودگاه بن گوریون در نزدیکی تل آویو ، امیر کوهن/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
امیر کوهن/ایسنا

اسرائیل در نظر گرفتن فوق العاده مرحله از نیاز به 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که وارد کشور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه اعلام کرد. اسرائیل گزارش کرده است نزدیک به 40 نفر از کروناویروس که باعث COVID-19.

در یک ویدیو کوتاه اعلام سیاست جدید نتانیاهو گفت: تصمیم سخت را است. او افزود که این سیاست مردم را مجبور به پرواز به اسرائیل برای ورود به یک دو هفته خانه دوره قرنطینه و آن را در اثر به مدت دو هفته.

نیاز برای بازدید کنندگان به اسرائیل اجرا خواهد شد در روز پنج شنبه. پتو سیاست اعتقاد بر این است که برای اولین بار در جهان در واکنش به شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3,800 مردم در سراسر جهان است.

"اتباع خارجی که نمی تواند خود قرنطینه خواهد بود مطلب" NPR دانیل Shroff, گزارش از اورشلیم. او می افزاید: "تمام اسرائیلی ها از بازگشت از خارج از کشور باید خود شده است."

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman پیش بینی کرده بود این حرکت از اوایل روز دوشنبه خواستار آن را "مرحله لازم است." او همچنین با رد گزارش ها در رسانه های اسرائیل که به تصویر کشیده شده در این اعلامیه به عنوان یک امتیاز به ایالات متحده ساخت قرنطینه جهانی به طوری که به نظر می رسد به تنها یک متحد سرسخت اسرائیل است.

که اتهام شد "جعلی اخبار" Litzman گفت: با توجه به تایمز اسرائیل است.

یک روز قبل از اعلام سیاست های نتانیاهو صحبت تلفنی با معاون رئیس جمهور پنس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا coronavirus تلاش است. روز دوشنبه معاون اجرایی رئیس جمهور را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد سیاست های اسرائیل است.

وجود دارد بیش از 110,000 COVID-19 نفر در سراسر جهان با توجه به داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Whiting دانشکده فنی و مهندسی. انتقال محلی از کروناویروس که باعث می شود این بیماری در حال حاضر گزارش شده در حداقل 56 کشور سازمان بهداشت جهانی می گوید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب