Coronavirus نگرانی شایعات نادرست roil الحمرا مدارس

به عنوان ترس در مورد رمان coronavirus است گریبانگیر جوامع در سراسر کشور الحمرا Unified School District دست و پ

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

به عنوان ترس در مورد رمان coronavirus است گریبانگیر جوامع در سراسر کشور الحمرا Unified School District دست و پنجه نرم کرده است با توجه به اطلاع دانش آموزان و والدین در مورد واقعیت های بیماری در حالی که مبارزه با اطلاعات غلط و ترس-بر اساس شایعات.

مضر در مورد حضور coronavirus در تاثیر پذیری مناطق دره سان Gabriel باید بیشتر موجب نگرانی در جامعه باعث برخی از دانش آموزان به پوشیدن محافظ ماسک صورت برای مدرسه — چیزی منطقه مدرسه دلسرد کرده است. در حال حاضر با استناد به ترس از این ویروس بیش از 14000 نفر امضا کرده اند Change.org طومار که راه اندازی در هفته گذشته درخواست این منطقه به لغو کلاس به طور نامحدود تا زمانی که شیوع جهانی شده است موجود است.

اما مقامات می گویند وجود دارد هیچ برنامه ای برای بستن هر گونه مدارس, تصمیم گیری مجاز تنها تحت شرایط اضطراری.

"اگر چه احتمال عفونت در آنها صفر نیست و ما باید آماده و محتاط برای آنچه که ممکن است آمده" درخواست متحده است.

تبلیغات

شده اند وجود دارد شش تایید موارد این ویروس در کالیفرنیا با اکثریت در شمال کالیفرنیا. یک مورد تایید شده است در لس آنجلس و اورنج کانتی. در Riverside County, 195 آمریکایی که تخلیه شدند در هفته گذشته از وقوع کانون ووهان چین تحت اجباری قرنطینه در مارس رزرو پایگاه هوایی.

به عنوان نگرانی در مورد ویروس رشد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن اعلام کرد که انتظار بیشتر موارد تایید شده. هنوز مقامات تاکید کرده اند که آنفولانزا همچنان یک تهدید بزرگتر از coronavirus.

"ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط چارچوب و دستورالعمل های که به ما داده شده است که در حال حاضر آنفولانزا یک تهدید بزرگتر. [10,000] به 15,000 نفر از آنفولانزا. وجود دارد هیچ کس در ایالات متحده آمریکا است که فوت کرده از coronavirus. هیچ کدام وجود دارد در San Gabriel Valley" الحمرا مدارس اطلاعات عمومی افسر توبی گیلبرت گفت. "در واقع به دنبال این است که همیشه بهترین راه برای سالم ماندن است."

بیش از 420 نفر در سرزمین اصلی چین و یکی در فیلیپین کشته شده اند از بیماری است. بیش از 20 ، 000 آلوده شده اند و در اکثر موارد در چین است. در ایالات متحده آمریکا CDC تایید کرده است 11 نفر در پنج ایالت کالیفرنیا و آریزونا, Washington, Illinois و ماساچوست است. در ضمن آنفولانزا کشته شدن حدود 10000 آمریکایی از اکتبر.

تبلیغات

در نامه ای مشترک با منطقه مدرسه جامعه الحمرا مقامات دلسرد استفاده از ماسک صورت و با تاکید بر اهمیت استفاده از سایر بهداشتی روش های مانند کسانی که مورد استفاده برای جلوگیری از آنفولانزا.

این درخواست نشان می دهد که مردم با پوشیدن ماسک صورت "برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس." در این منطقه ممنوع نشده ماسک صورت, اما آن را به طور فعال دلسرد استفاده از آنها در همراهی با توصیه هایی از CDC, مقامات گفت.

"ماسک کاذب بدهد حفاظت" گیلبرت گفت:, و اضافه کرد که هر گونه دانش آموزان با پوشیدن ماسک ارسال خواهد شد به یک پرستار مدرسه برای یادگیری در مورد جایگزین راه حل های حفاظتی برای مبارزه با هر گونه ویروس مانند شستن دست.

در حالی که چند دادخواهان ابراز ترس است که فرزندان خود را خواهد قرارداد پاتوژن و مرگ CDC تاکید کرد که کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند و افراد مسن و افراد در حال حاضر زندگی با بیماری زمینه ای.

گیلبرت فکر می کند وحشت اطراف coronavirus دو قسم است. گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس ایجاد وحشت منجر به انگشت اشاره در کسانی که از تبار آسیایی. در همان زمان خانواده هایی که تکیه چینی-بر اساس اخبار رسانه ها بر این باورند آنچه اتفاق می افتد در چین است که در ایالات متحده آمریکا

"آنچه ما باید انجام دهید این است که خانواده ها و دانش آموزان هستند که با تکیه بر شایعه و هیستریک رسانه های اجتماعی پست که نه واقعیت مبتنی بر" گیلبرت گفت.

در این منطقه یک منطقه در وب سایت خود را که هدایت کاربران به یک صفحه منابع که در آن حقایق در مورد کوروناویروس به اشتراک گذاشته شده در زبان های انگلیسی و چینی. الحمرا به نظر می رسد تنها مدرسه منطقه در منطقه با چنین برجسته قرار دادن اطلاعات در مورد ویروس.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
نظرات کاربرن