Coronavirus لغو و ممنوعیت سفر: گوگل در آخرین

بزرگنمایی این تصویر محدودیت های مسافرتی لغو رویدادها و کار از خانه سیاست در حال تبدیل شدن طبیعی جدید

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

محدودیت های مسافرتی لغو رویدادها و کار از خانه سیاست در حال تبدیل شدن طبیعی جدید در شرکت به عنوان coronavirus نگرانی کوه. Kenzo Tribouillard/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kenzo Tribouillard/خبرگزاری گتی ایماژ

گوگل آخرین شرکت به لغو یک رویداد بزرگ و محدود کردن سفر کارکنان به عنوان گسترش جهانی از شیوع کروناویروس زده ترس در سراسر جهان کسب و کار.

این شرکت با تکنولوژی به نام گل سرسبد آن در کنفرانس توسعه دهندگان به نام I/O بود که برنامه ریزی شده برای ماه مه در مانتین ویو کالیفرنیا. در سال گذشته این رویداد سه روزه خود جلب کرد 7,000 شرکت کنندگان.

گوگل گفت: این تصمیم بود "با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus (COVID-19) و مطابق با سلامت ارشاد از CDC که, و دیگر مقامات بهداشتی." افرادی که در حال حاضر خرید بلیط به I/O را دریافت کامل بازپرداخت.

این شرکت گفت: این امر به دنبال راه هایی برای "تکامل" این رویداد بالا بردن امکان پخش زنده و یا از راه دور جلسات. دیگر شرکت ها و سازمان ها از جمله بانک جهانی و صندوق بین المللی پول گفت: آنها را جایگزین فرد در تجمعات و جلسات مجازی ،

گوگل نیز متوقف تمام مسافرت های بین المللی برای کارکنان پس قبلا محدود کردن سفر به چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی. هفته گذشته این شرکت گفت: یک کارمند در آن زوریخ دفتر تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

شرکت در صنایع در حال بستن در سفر و اجتناب از حوادث و کنفرانس ها به عنوان نگرانی از گسترش شیوع بیماری تشدید می شود. برخی از شرکت های مانند توییتر در حال اصرار و یا حتی نیاز به کارکنان برای کار از خانه.

محدودیت انتظار می رود که اثرات در بخش سفر و همچنین گسترده تر اقتصاد محلی و شهرستانها و فروشندگان است که تکیه بر حوادث را در درآمد. سهام شرکت های هواپیمایی, هتل, گروه ها و خطوط کروز همه گرفته تیز آمار در هفته های اخیر.

ایالات متحده در انجمن سفر یک صنعت گروه تجارت انتظار مسافرت های بین المللی به ایالات متحده آمریکا به افت 6 درصد بیش از سه ماه آینده — شدیدترین سقوط پس از بحران مالی 2008.

"وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف کروناویروس گفت:" راجر Dow, ارتباط رییس جمهور, در بیانیه ای. "این بسیار روشن است که این است که با داشتن یک اثر در تقاضای سفر—نه فقط از چین و نه فقط در سطح بین المللی است اما برای کسب و کار داخلی و اوقات فراغت سفر نیز هست."

چند صنعت بزرگ حوادث شده اند اوراق از جمله کنگره جهانی موبایل در بارسلونا و توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو, پس از شرکت های بزرگ گفت: آنها حضور نداشت.

اما برخی از سازمان کنفرانس در حال پیش رفتن با برنامه های خود را.

مهمترین جنوبی توسط غرب, موسیقی, فیلم و tech جشنواره برنامه ریزی شده است برای شروع در 13 مارس با وجود تماس برای لغو. Facebook, Twitter, Intel و Vevo همه کشیده. یک طومار خواستار برگزارکنندگان به انصراف از SXSW واز بیش از 36,000 امضا.

شرکت های زیر در حال محدود کردن سفر و یا حوادث و یا تشویق مردم به کار از خانه:

Adobe لغو اجلاس سالانه خود را در لاس وگاس گفت: این امر تبدیل به یک "فقط آنلاین" تجربه کنید.

آمازون است که محدود کردن غیر ضروری کارمند سفر از جمله در ایالات متحده

اپل محدود کارمند سفر به چین و ایتالیا و کره جنوبی با توجه به خبری بلومبرگ.

Facebook به نام خود بزرگترین رویداد سال آن در کنفرانس توسعه دهندگان F8 مجموعه است. آن گفت: آن را به جای آن پیشنهاد "محلی به میزبانی رویدادهای ویدئوها و زندگی جریان محتوا." آن را نیز لغو آن بازاریابی جهانی اجلاس سران در سان فرانسیسکو.

گوگلعلاوه بر لغو I/O, اوراق آن اخبار جهانی ابتکار نشست و گفت: این امر به نوبه خود آن ابر کنفرانس بعدی به دیجیتال رویداد. هر دو رویدادی بودند که میله میله به محل در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در مه.

جی پی مورگان است پیشتر غیر ضروری کارمند سفر با توجه به خبری بلومبرگ.

مایکروسافت لغو آن MVP نشست و گفت: این امر به نوبه خود این شبکه را به یک آنلاین-تنها جمع آوری است.

Salesforce ممنوع مسافرت های بین المللی و محدود "اما مهم ترین" مسافرت داخلی و ساخت مشتری حوادث دیجیتال به جای در فرد است.

مربع, سان فرانسیسکو مبتنی بر پرداخت های شرکت است "به شدت" تشویق کارکنان به کار از خانه. آن را نیز متوقف غیر ضروری سفر کسب و کار در ایالات متحده و بین المللی است "دلسرد فرد حضور و غیاب در داخلی و خارجی کنفرانس ها و وقایع کسب و کار" به گفته یک سخنگوی.

توییتر تشویق همه کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها قادر است. کارگران در هنگ کنگ و ژاپن و کره جنوبی مورد نیاز برای کار از خانه. آن را نیز به حالت تعلیق "غیر بحرانی کسب و کار سفر و حوادث است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن