کنگره جوایز خود را بالاترین افتخار برای USS Indianapolis خدمه

واشنگتن - کنگره اهدا کنگره مدال طلا بالاترین افتخار برای زنده ماندن خدمه اعضای USS Indianapolis کشتی که تحویل

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

واشنگتن - کنگره اهدا کنگره مدال طلا بالاترین افتخار برای زنده ماندن خدمه اعضای USS Indianapolis کشتی که تحویل مولفه های کلیدی از اولین بمب هسته ای شد و بعد غرق ژاپن در طول جنگ جهانی دوم است.

کشتی با 1,195 پرسنل سرنشین تحویل اورانیوم غنی شده و سایر نقاط بمب اتمی "پسر کوچک" بود که بعد از آن کاهش یافته است در هیروشیما ژاپن در اوت 1945.

چهار روز پس از ارائه آن بالا راز محموله کشتی غرق شد توسط اژدر در تاریخ 30 ژوئیه 1945. نزدیک به 900 مردانی که رفت به دریای فیلیپین فقط 316 جان سالم به در برد قبل از اینکه نجات نزدیک به پنج روز بعد. مرگ و میر از 879 شد و بزرگترین فاجعه در دریا در نیروی دریایی ایالات متحده تاریخچه.

بازماندگان بودند سرگردان در اقیانوس باز با چند قایق های نجات و تقریبا هیچ غذا یا آب پایدار سوختگی های شدید کم آبی و کوسه حملات.

"در یک لحظه خدمه او رفت و از مبارزه با جنگ بدون به مبارزه با جنگ درون" گفت: اکثریت سنا میچ مک کانل یکی از میزبان کنگره و رهبران نیروی دریایی سخن گفت که در روز پنجشنبه, مجازی, مراسم, بزرگداشت هشت بازمانده خدمه در سالگرد 75 از غرق شدن.

مدال طلا اهدا شد به کشتی تمام خدمه زنده و مرده و نمایش داده خواهد شد در ایندیانا جنگ موزه یادبود در ایندیاناپولیس.

پس از غرق شدن خدمه "مبارزه برای باقی ماندن هشدار به نگاه پس از هر یک از دیگر — به معنای واقعی کلمه به نگه دارید برای زندگی عزیز" گفت: McConnell, R-Ky. او و دیگر سخنرانان بودند نشان داده شده در فیلم به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

"کسانی که جان در آب به ملت ما قربانی نهایی ... اما واقعی میراث ایندیاناپولیس امن شد قبل از آن اژدر زده" مک کانل گفت. "خدمه او تبدیل جزر و مد از جنگ. پس به او از اعضای خدمه که هنوز ایستاده تماشا کنید: خود را به کنگره و ملت خود را به می گویند با تشکر از شما."

بازنشسته نیروی دریایی سروان. ویلیام Toti که رهبری یک زیر دریایی هسته ای به نام افتخار, Indianapolis گفت: مدال طلا افتخارات خدمه موفقیت — نه این واقعیت است که کشتی غرق شد.

مدال "را به رسمیت می شناسد مبارزه کشتی است که کمک کرد تا پایان وحشتناک ترین جنگ این جهان تا به حال شناخته شده" Toti گفت. او به نام خدمه "در میان بهترین نیروی دریایی ایالات متحده ارائه کرده است."

هیچ یک از اعضای خدمه خواهد خود را یک قهرمان Toti افزود: "اما آنها می گویند آنها در خدمت یک گروه از قهرمانان."

وزیر نیروی دریایی Kenneth Braithwaite خطاب خدمه بازمانده به طور مستقیم گفت: "همه آمریکایی ها را مدیون شما برای همیشه لطفا برای بدهی قدردانی است." Braithwaite به نام غرق شدن "یکی از تاریکترین فصل ما در نیروی دریایی تاریخ" و گفت: "ما هرگز فراموش حیرت انگیز شن و شجاعت نشان داده شده توسط کسانی که زندگی می کردند به گفتن داستان" یا "درس های مهم نیروی دریایی ما آموخته است که فاجعه است."

خدمه کاملی از نیروی دریایی اخلاق از خدمات فوق خود Braithwaite گفت. "شما خدمات خود را قربانی مندرج هسته اصول ما نیروی دریایی: افتخار و شجاعت و تعهد است. ما نیروی دریایی سلام به شما و با تشکر از شما برای خدمات خود را. براوو زولو shipmates."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب