Confederate monument حذف شده از گرجستان مربع

Ga دانا. - یک Confederate monument در گرجستان برداشته شد شبانه در یکشنبه توسط کارگران که با استفاده از یک جرثق

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

Ga دانا. - یک Confederate monument در گرجستان برداشته شد شبانه در یکشنبه توسط کارگران که با استفاده از یک جرثقیل به جلو و شکل خود را پایه.

خدمه شروع به از بین بردن این بنای تاریخی بود که در دانا مربع سه شنبه شب به پایان رسید و آن را در اوایل صبح روز چهارشنبه WSB-TV گزارش شده است.

هنری شهرستان کمیسیون رای به حذف مجسمه است که ثابت در سایت برای بیش از 100 سال در اوایل این ماه در میان ملی تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

چندین سازمان های اجرای قانون در حال حاضر در طول حذف که در آن یک نفر دستگیر شد و معترضان در اطراف مجسمه بودند مجبور کردن پیاده رو WAGA-تلویزیون گزارش شده است.

"ما برگزار شد پشت ما آزادی بیان برگزار شد به دلیل این که آنها اجازه نمی دهد ما به محدود کردن بیش از اینجا," ساکن استنلی Layfield گفت: خروجی اخبار.

حذف می آید به عنوان مؤتلفه مجسمه ها و دیگر چهره های بسیاری را به عنوان نماد نژاد پرستی همچنان به پایین گرفته شده است در سراسر ایالات متحده است.

در گرجستان Confederate monument بود که در میدان شهر یک آتلانتا و حومه پایین گرفته شده است ماه گذشته و یادبود دیگری که ایستاده بود در خارج از دادگستری شهرستان در کنیرز برداشته شد در اوایل این ماه.

یک قانون تصویب شده توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در سال گذشته محافظت مؤتلفه نمادهای متوقف کردن آنها را از در حال تغییر و یا دور انداخته اما رهبران محلی به طور فزاینده ای اقدام به هر حال پس از ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر سیاه قربانیان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب