ستون: Newsom کمک به مهاجران در میان coronavirus بیماری همه گیر. هیچ چیز وجود دارد تهمت می توانید در مورد آن انجام

سه سال پیش رئیس جمهور تهمت شکایت به فاکس نیوز که در کالیفرنیا بود "خارج از کنترل است." آنچه که او به معنای این

توسط MINERALNEWS در 1 اردیبهشت 1399

سه سال پیش رئیس جمهور تهمت شکایت به فاکس نیوز که در کالیفرنیا بود "خارج از کنترل است." آنچه که او به معنای این بود که دولت از خود را کنترل کنید. آن را هنوز هم است.

و ایالات متحده همیشه خواهد بود مهم نیست که اشغال دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند باید خواب خود را در دبیرستان تعلیمات مدنی کلاس وقتی که معلم سخنرانی در مورد متحده' حقوق و 10th اصلاح قانون اساسی ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است زدم توسط دادگاه فدرال چند بار زمانی که او سعی کردم به زور خود را در کالیفرنیا.

تبلیغات

"خارج از کنترل" گله شد و یک مرجع قانونی در حال بررسی در ساکرامنتو به اعلام کالیفرنیا یک "پناهگاه دولت" برای مهاجران زندگی در اینجا به طور غیر قانونی. رئیس جمهور تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر قوه مقننه و رژیم صهیونیستی است. جری براون تصویب این لایحه است. آنها انجام داد. اما تهمت نیست مجاز به بلوک در حال حاضر بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره است.

دوشنبه گذشته تهمت اعلام کرد او تا به حال "کل" اقتدار برای بازگشایی متحده که فرمانداران به حال تعطیل به سرعت گسترش coronavirus حتی اگر آنها مخالف است. فرمانداران او را نادیده گرفت و دست خود را برنامه ریزی. مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی حمایت کردن و گفت: فرمانداران او اجازه آنها را به تماس خود را در "عکس های خود را" -- به اصطلاح مجوز آنها نیاز ندارد.

یکی از مورد علاقه من کالیفرنیا rebuffs از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد در هفته گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مجاز پرداخت 500 دلار هر مستند نشده کارگران — تا 1000 $در هر خانواده به عنوان جزئی آشتی خود را برای حمله به رئیس جمهور و جمهوری خواه سنای آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سناتور جمهوریخواه اصرار داشت که مهاجران بدون وضعیت قانونی بود را تکذیب کرد 1200 $در هر فرد ویروس, پرداخت مجاز در $2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال. کارگران ثبت نشده نیز نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

تبلیغات

بنابراین Newsom تاسیس یک صندوق امداد برای مهاجران فاقد وضعیت حقوقی. توسط دولت استانداردهای آن بسیار نیست. اما یک بار پرداخت کمک خواهد کرد که به طور موقت.

فرماندار را کنار بگذارند مبلغ 75 میلیون دلار برای 150,000 کارگران صدمه دیده توسط ویروس خاموش شدن است. پول توزیع خواهد شد محلی گروه غیر انتفاعی است که کمک به مهاجران است. علاوه بر این او مرتب برای موسسات خیریه برای جمع آوری یکی دیگر از 50 میلیون دلار برای حدود 100000 بیشتر مهاجران.

"ما احساس می کنیم یک حس عمیق از قدردانی برای افرادی که در ترس از اخراج اما هنوز هم پرداختن به نیازهای ضروری از ده ها میلیون نفر از کالیفرنیا," Newsom به خبرنگاران گفت:.

"در بخش بهداشت و درمان در کشاورزی و مواد غذایی در بخش های تولید و تدارکات بخش و بخش ساخت و ساز...

تبلیغات

"این دولت است که مراحل همیشه به کسانی که نیازمند حمایت بدون در نظر گرفتن وضعیت."

یک چیزی که قابل توجه بود که یک نسل پیش از هر والی که علنا ستایش مهاجران مستند نشده و به آنها پول مالیات تولید کرده بود بزرگ سیاسی میکند. حتی یک دهه پیش از آن خواهد سوخت برخی از آتش.

اکثر رای دهندگان فکر می کردم که کسانی که شکست قوانین مهاجرت و وارد این کشور به طور غیر قانونی سزاوار نیست مالیات دهندگان تامین می شود مزایای — حتی اگر آنها به پرداخت مالیات خود را — و باید اخراج شوند. ارائه مزایای صرفا دعوت بیشتر مهاجرت غیر قانونی.

در سال 1994 کالیفرنیا رای اکثریت برای گزاره 187 به انکار تحصیل غیر اورژانس, بهداشت و درمان و دیگر خدمات عمومی به مهاجران زندگی در اینجا به طور غیر قانونی. یک قاضی فدرال حکم آن خلاف قانون اساسی است.

تبلیغات

امروز مهاجران بدون وضعیت قانونی به طور کلی پذیرفته شده توسط شهروندان.

"آنها بخشی از این پارچه از آنچه ما در وزارت امور خارجه می گوید:" کیم جانسون, مدیر وزارت امور خارجه از خدمات اجتماعی. "ما می دانیم سهم خود را به جامعه ما است و آنها هم بر دوش ما اورژانس بهداشت بحران است."

یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده بود این بود که در حال حاضر وجود دارد کمی بیشتر Latinos از مردم سفید در کالیفرنیا زندگی می کنند. و اعضای خانواده از بسیاری از لاتین شهروندان باید یک اتصال مستقیم به مهاجرت های غیر قانونی.

من به نام علامت Baldassare رئیس و ناظر انتخابات از حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا. چه چیزی تغییر رای دهندگان ذهن در طول سال ؟

تبلیغات

"تجربه" Baldassare پاسخ داد. "رای دهندگان را کنار بگذارند و بلاغت و متوجه مهاجران اهمیت برای کالیفرنیا, اقتصاد و زندگی ما. تجربه شخصی در هر روز است. دانستن آنها. همسایگان. پدر و مادر در مدرسه است. مشغول به کار است. مصرف کنندگان. آنها یک واقعیت است نه یک مفهوم.

"کل مفهوم " ساخت دیوار' هرگز محبوب در کالیفرنیا است."

Baldassare به یاد می آورد وجود ندارد مقدار مقاومت مواجه سال گذشته زمانی که نماینده مجلس و فرماندار ساخته شده است مستند نشده مهاجرین زیر سن 26 واجد شرایط برای پزشکی, دولت بهداشت و درمان برنامه برای فقرا است. کودکان تا سن 18 سالگی و در حال حاضر واجد شرایط بودند.

در این سال Newsom پیشنهاد کرده است ارائه پزشکی برای سالمندان 65 ساله و مسن تر.

تبلیغات

یک PPIC نظرسنجی در ژانویه نشان داد که 82 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا — از جمله 96 درصد از دموکرات ها و 60 درصد از جمهوری خواهان — باور مهاجران مستند نشده باید مجاز به ماندن در اینجا از نظر قانونی.

در یک PPIC نظرسنجی در ماه سپتامبر گذشته به احتمال زیاد رای دهندگان پرسیده شد که آیا آنها در نظر گرفته مهاجران به نفع کالیفرنیا و یا یک بار. مصاحبه مشخص نیست که آیا مهاجران مستند نشده بود و یا در اینجا از نظر قانونی. پاسخ: 66% سود 28% یک بار. اما 58 درصد از جمهوری خواهان در نظر گرفته و آنها را در یک بار.

PPIC گزارش وجود 2.3 میلیون مستند نشده مهاجران در کالیفرنیا حدود 1.7 میلیون نفر از آنها در نیروی کار. که حدود 9 درصد از کل نیروی کار است.

Newsom گفت: آنها با پرداخت $2.5 میلیارد دلار در دولت و مالیات های محلی است. اما هیچ کس تا به حال هر جزئیات که به نظر می رسد کمی بالا با توجه به پایین بودن حقوق و دستمزد.

تبلیغات

بدون در نظر گرفتن فرماندار سزاوار اعتبار برای کمک به آنها را با پول اجاره.

"این حق اخلاقی و معنوی — و من می خواهم استدلال می کنند اقتصادی — چیزی که به انجام" فرماندار گفت.

خوشبختانه ملت بنیانگذاران اعطا قابل توجهی قدرت به ایالات متحده. و Newsom و دیگر فرمانداران در حال ورزش آن را با یا بدون ریاست جمهوری "مجوز."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن