چین را انکار می کند و با استفاده از ویروس برای رشد و حضور در دریای چین جنوبی

پکن - یک نگاه به تحولات اخیر در دریای چین جنوبی که در آن چین است که در برابر حفره دار همسایه کوچکتر در چند اخت

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399

پکن - یک نگاه به تحولات اخیر در دریای چین جنوبی که در آن چین است که در برابر حفره دار همسایه کوچکتر در چند اختلافات ارضی بر سر جزایر صخره های مرجانی و تالابهای. آب های عمده حمل و نقل مسیر برای تجارت جهانی و سرشار از ماهی و ممکن است ذخایر نفت و گاز.

___

چین را رد ادعای بهره برداری از ویروس نگرانی

چین وزیر امور خارجه است و رد ادعا می کند که این کشور بهره برداری از شیوع کروناویروس به گسترش رد پای آن در دریای جنوب چین برچسب زدن چنین اتهاماتی به عنوان "مزخرف محض."

دولت عضو و وزیر امور خارجه وانگ یی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه چین همکاری نزدیک در anti-virus تلاش کشورهای جنوب شرق آسیا چند تا از آنها با هم تداخل دارند ادعای ارضی با چین در این آبراه استراتژیک حیاتی.

در حالی که چین شده است پله تا حضور خود را در منطقه وانگ گفت: کشورهای دیگر دلالت ایالات متحده و متحدان آن شده اند ایجاد بی ثباتی نظامی پرواز و دریا گشت.

"خود بد نیت و نفرت حرکت به معنای ایجاد اختلاف بین چین و کشورهای جنوب شرق آسیا) و تضعیف سخت-برنده ثبات در منطقه" وانگ گفت.

___

چین افزایش بودجه دفاع با وجود رکود اقتصادی

چین می گوید که افزایش هزینه های دفاعی با 6.6 درصد در سال 2020 با وجود رکود بزرگ در رشد اقتصادی این کشور به دلیل شیوع کروناویروس.

افزایش است که کمترین میزان در سال, اما هنوز هم اجازه می دهد چین برای گسترش توانایی خود را برای به اجرا درآوردن آن ادعای ارضی در دریای جنوب چین و رشد آن حضور نظامی خود را در غرب اقیانوس آرام و اقیانوس هند. یکی دیگر از اولویت های کلیدی در حفظ یک تهدید در برابر تایوان و خود حاکم بر جزیره دموکراسی چین در نظر قلمرو خود به ارمغان آورده و تحت کنترل خود توسط نیروی نظامی در صورت لزوم.

درصد دو رقمی را افزایش می دهد فقط چند سال پیش که چین دومین دفاع بودجه در جهان پس از ایالات متحده هزینه های سال جاری را در مجموع 1.3 تریلیون یوان ($180 میلیارد دلار) با توجه به وب سایت کنگره خلق ملی به مجلس تشریفاتی است که با افتتاح آن سالانه جلسه جمعه.

___

کشورهای جنوب شرق آسیا برش هزینه های دفاعی

مطالعه می گوید کشورهای جنوب شرق آسیا در حال کاهش هزینه های دفاعی به عنوان یک نتیجه از بحران اقتصادی در آورده با کروناویروس شیوع بالقوه باز کردن اتاق برای چین بیشتر برای اثبات ادعای خود در منطقه است.

Aristyo Rizka Darmawan یک امنیت دریایی متخصص در دانشگاه اندونزی می نویسد که کاهش هزینه های دفاعی دیده می شود به عنوان راه نسبتا آسان برای کاهش هزینه های زمانی که کشورهای در حال مواجهه با فشار بر بودجه خود را.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"اندونزی به عنوان مثال اعلام کرده است آن را بریده بریده دفاع از خود در بودجه سال جاری حدود US$588 میلیون. تایلند نیز کاهش می یابد دفاع از خود در تخصیص توسط $555 میلیون. مالزی و ویتنام و فیلیپین تمام صورت مشابه فشار" Darmawan نوشت و در مجله آنلاین از موسسه Lowy استرالیا فکر می کنم تانک . "کمتر از هزینه های دفاعی را همواره ميانگين کمتر گشت در دریا."

چین حفظ کرده است حضور خود را در دریای چین جنوبی در طول شیوع ویروس. اخیر اصطکاک شامل کشتی های چینی سایه مالزی معدنی در عملیات اکتشاف و غرق شدن یک قایق ماهیگیری ویتنامی چینی امنیت دریایی کشتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب