شیکاگو سابق پلیس بالا مشاوره محلی شاهدانه شرکت

شیکاگو - رئیس سابق پلیس شیکاگو بخش مشاوره محلی شاهدانه شرکت امنیتی پس از بیش از $200,000 به سرقت رفته بود از آ

توسط MINERALNEWS در 12 بهمن 1398

شیکاگو - رئیس سابق پلیس شیکاگو بخش مشاوره محلی شاهدانه شرکت امنیتی پس از بیش از $200,000 به سرقت رفته بود از آن در طول یک سرقت در ماه گذشته.

دنی علائم مالک مکا مدرن شاهدانه گفت: شیکاگو تریبون که او آورده پلیس سابق سرپرست گری مک کارتی به عنوان یک مشاور به عنوان او به دنبال یک مجوز برای باز کردن یک جدید تفریحی قابلمه فروشگاه در رودخانه شمالی محله است.

در یک ایمیل به کاغذ مارکس گفت که آوردن در مک کارتی که آغاز شده و امنیت کسب و کار مشاوره ای پس از اخراج از نیروی پلیس در اواخر سال 2015 را حس می کند برای تعدادی از دلایل.

"گری است که دوستان ما با صاحبخانه در رودخانه های شمال و از آنجا که او زندگی می کند یک بلوک به دور از اموال او مشاوره در هر منحصر به فرد نگرانی های امنیتی از منطقه فوری," او نوشت. بعلاوه مکا را مامور امنیتی است که مایکل سلطه بازنشسته شیکاگو رئیس پلیس از کارآگاه که اغلب به ارمغان می آورد در زمانی که مشاوران این شرکت در حال برنامه ریزی پروژه های جدید است.

مک کارتی که یکی از حداقل 18 سابق مقامات اجرای قانون کار در شاهدانه امنیت در ایلینوی بلافاصله پاسخ به آسوشیتد پرس ایمیل به دنبال نظر فرستاده شنبه به همسرش.

مکا موجود پزشکی و تفریحی شاهدانه فروشگاه بسته شد در طول ساعات شب از Jan. 6 هنگامی که کسی با استفاده از آن کلید سیستم کارت به کسب و کار و غارت آن, پلیس گفت:.

مک کارتی شده بود سرپرست برای بیش از چهار سال وقتی که یک قاضی در اواخر 2015 دستور داد شهر به انتشار یک ویدئو که نشان داد یک افسر پلیس شلیک سیاه, نوجوان Laquan مک دونالد 16 برابر سال قبل است. شهردار در آن زمان رام امانوئل تحت انتقاد شدید تلاش برای جلوگیری از تصویری از حال ساخته شده و اخراج او مک کارتی را به عنوان بخشی از تلاش خود را برای بازگرداندن اعتماد عمومی به نیروی انتظامی و دولت او.

مک کارتی ناموفق بود برای شهردار در سال گذشته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن