نامزدهای بریس برای وار آخر هفته از آیووا مبارزه

DES MOINES, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال آماده شدن برای نهایی اتشی آخر هفته از مبارزات پیش از آیو

توسط MINERALNEWS در 11 بهمن 1398

DES MOINES, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال آماده شدن برای نهایی اتشی آخر هفته از مبارزات پیش از آیووا قفقاز ضربه شروع جنگ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, بازگشت به مبارزات انتخاباتی در روز جمعه یک روز پس از ضربه زدن به یکدیگر و مترقی رقیب ایالت ورمونت برنی ساندرز.

ساندرز همراه با سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا, گیر شد در واشنگتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه اما گام خود را برای نشان دادن قدرت خود در آیووا. وارن اعلام حمایت از دو برجسته دموکرات آیوا و شروع به پخش تلویزیونی و تبلیغات آنلاین استدلال او را بیشتر electable نامزد در شلوغ اولیه زمینه قادر به متحد کردن حزب و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خاموش کردن شک و تردید است که تبعیض جنسی می تواند به جلوگیری از یک زن از برنده شدن در کاخ سفید است. ساندرز' کمپین در ضمن میزبان کنسرت های موسیقی از گروه Bon Iver به عنوان بخشی از تلاش خود را به انرژی در مدارس ،

صحبت کردن در کاپیتول هیل Klobuchar گفت: "شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد" با استیضاح برنامه. اما او گفت که مبارزات انتخاباتی او را به جلو حرکت می کند و حتی اگر لازم است در واشنگتن در روز دوشنبه بعد از قفقاز.

"من فقط می گویند آن را," او گفت:. "از آنجا که من فقط باید ایمان مردم این کشور به واقع می خواهید کسی با تجربه ایستاده."

هر زمان که آنها به آیووا نامزدها را در یک مسابقه که بسیار سیال است. Sanders, بایدن, Buttigieg و وارن مفتول در کویل در بالا ترین نظرسنجی آیووا و Klobuchar نشان داده است نشانه هایی از قدرت در هفته های اخیر. هر کس به دنبال برای قوی نشان دادن در اینجا است که می تواند آنها را بلند می زنیم به بعد مسابقات کمک خواهد کرد که تصمیم به نامزدی حزب دموکرات.

در یک مسابقه است که پس از چندپاره و فاقد تأثیرگذاری مسابقات در حال تشدید در میان نامزدها به حداقل ظهور از آیووا به عنوان رهبر ایدئولوژیک خود را در خطوط. برای ساندرز و وارن های قفقاز نشان دهنده یک فرصت برای تحکیم حمایت از ترقی خواهان. آنها هر دو به عقب اولویت های چنین به عنوان حمایت جهانی از دولت بودجه مراقبت های بهداشتی تحت "مدیکر برای همه" و پاک کردن تقریبا تمام بدهی های دانشجویی. اما هیچ یک از آنها پدید آمده است به عنوان رهبر بلامنازع حزب چپ پهلو.

"تنها راه برای این مسئله این است که یکی برنده و دیگری از دست دادن" گفت: ربکا کاتز لیبرال دموکراتیک استراتژیست مستقر در نیویورک است. "من فکر می کنم آنچه شما می بینید مترقی بال بسیار بزرگ است و بسیاری از نیازهای. این چیزی است که در آن همه ناگهانی یکی می شود پیشرو مترقی و همه در خط سقوط. به خصوص اگر آنها در پایان یکی-دو (در آیووا) آن را قطع نمی کند و خشک شده."

متوسط خلال این حزب نیز در تلاش برای متحد کردن پشت گزینه های است که شامل بایدن Buttigieg و Klobuchar.

به عنوان یک معاون سابق رئیس جمهور است که رقابت در آیووا قفقاز برای بار سوم بایدن یک از چهرههای شناخته شده در کشور و حمایت از چندین پیشرو فعلی و سابق انتخاب رهبران. اما حضور در تظاهرات بوده است نسبتا کوچک در روزهای اخیر بالا بردن سوال در مورد دوام خود را پشتیبانی می کند. فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر ریخت $7.6 میلیون به آیووا — معنی آن را نمی ممکن است قادر به ارائه کمک های اضافی در کشورهای دیگر اگر بایدن نتواند انتظارات را برآورده.

بایدن همچنین تشدید حملات خود را در ساندرز سوال که آیا سناتور واقعا یک دموکرات با توجه به ایدئولوژی سوسیالیستی و دموکراتیک. ساندرز' اردوگاه دارای شانه ای بالا انداخت که گفت آن کار نمی کند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک اولیه و آن را نمی خواهد طنین انداز در حال حاضر.

Buttigieg در ضمن تحت فشار است تا ثابت کند که چشم ظاهر جمع آوری کمک های مردمی شماره ترجمه خواهد شد به انجمن پشتیبانی ارائه شده توسط دو جانبه بحث. او پرده برداری از یک ویدئو جمعه تاکید حزب وحدت. اما در حالی که مبارزات او با نام بردن از ساندرز به عنوان بیش از حد غیر قابل انعطاف در او و نظراتش و بایدن به عنوان آلوده با گذشته سیاسی brawls در طول زندگی حرفه ای طولانی در واشنگتن است.

در حالی که ساندرز و وارن شد به همان اندازه قادر به تصمیم نهایی خود را تجدید نظر در فرد همه هفته به دلیل استیضاح که افسار به واشنگتن ممکن است خسته کننده به خصوص برای Klobuchar. او تا به حال شده است به ظاهر به دست آوردن زمین در آیووا اما می بینیم که حرکت محو چرا که او قادر به استدلال نهایی در دولت است.

در یک تلفن تاون هال با نیوهمپشایر رای دهندگان جمعه Klobuchar خواست حامیان برای کمک به اطمینان حاصل شود که او را از دست نمی زمین در حالی که "انجام کار مهم است."

"من از شما درخواست برای اجرای, برای من, برای کمک به من," او گفت:. در یک یادداشت به خبرنگاران گفت او به کمپین گفت که او تنها نامزد انتخاباتی در همه 99, آیووا, شهرستان می تواند افزایش Klobuchar در شهرستانهای کوچکتر که در آن آستانه حمایت مورد نیاز را انتخاب کنید تا نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها پایین تر است.

"دستیابی به زنده ماندن در مناطق روستایی و متوسط حوزه خواهد شد و ما حرکت رو به جلو در نمایندگی شمارش" مدیر کمپین جاستین Buoen و ارشد حزبی مشاور هنجار Sterzenbach نوشت.

مسابقه چهارم سناتور مایکل بنت کلرادو اقدام به ارائه خود را در مقایسه با بقیه رشته با رونمایی جدید تلویزیون آگهی پخش در نیوهمپشایر که رای پس از آیووا.

یک رشته که زمانی بزرگترین در تاریخ مدرن از دست داده و یکی دیگر از اعضای در روز جمعه زمانی که John Delaney مسابقه خارج شد. سابق مریلند کنگره ریخت و میلیون ها دلار از پول خود را به مسابقه اما هرگز به دست آورده کشش.

"در این لحظه در زمان این است که هدف خدا برای من" Delaney سی ان ان گفت.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا برنت در شیکاگو و مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب