کانادا بررسی راه هایی برای اتحاد دوباره خانواده تقسیم COVID-19 مرز بسته شدن

اتاوا—نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال در حال بررسی راه هایی برای دوباره اعضای خانواده تقسیم موقت محد

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

اتاوا—نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال در حال بررسی راه هایی برای دوباره اعضای خانواده تقسیم موقت محدودیت های مسافرتی در کانادا-مرز ایالات متحده.

ترودو اذعان اخیر گزارش های رسانه ای از اعضای خانواده و یا افراد مبتلا دائم-اقامت تبدیل دور مرز عوامل به عنوان یک نتیجه از یک متقابل ممنوعیت غیر ضروری مرزی سفر می کند.

اما او همچنین اشاره کرد که در حالی که برخی هنرپیشه ی برجسته ی حمایت از ایده های دیگران در مورد خطر بالقوه از موارد COVID-19 وارد شدن به استانهای خود را.

انتاریو برتر داگ فورد برای یک, شده است بسیار آوازی در مورد تمایل خود را برای حفظ این مرز بسته برای جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس ها, New Brunswick را بلین هیگز.

ترودو گفت: بدون توجه به آنچه که دولت تصمیم می گیرد آن را با ایمنی و رفاه کانادایی در خط مقدم.

او همچنین گفت که هر مرحله را نمی خواهد تحت تاثیر سفر بان کی مون که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد ژوئن 21, اما می تواند تمدید توجه به بحث های جاری میان دو کشور ،

"شده اند وجود دارد تعدادی از داستان در رسانه ها طی هفته های گذشته و چیزهایی که ما شنیده ایم از نمایندگان مجلس در خانواده هایی که اعضای خانواده که از هم جدا هستند به دلیل تابعیت در مرز ایالات متحده," ترودو گفت.

"ما شده اند به دنبال راه شاید اجازه می دهد اعضای خانواده — فرزندان و همسران یا والدین و شهروندان کانادایی یا مقیم دائم — قادر به دوباره تحت شرایط سخت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب