تماس به آزادی برخی از زندانیان فدرال در میان COVID-19 شیوع رشد

بیشتر گروه ها خواست زندانها به گام تا COVID-19 تست و اقدامات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان جمعیت

توسط MINERALNEWS در 31 فروردین 1399

بیشتر گروه ها خواست زندانها به گام تا COVID-19 تست و اقدامات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان جمعیت زندانی و همچنین به انتشار برخی از مجرم بلافاصله به عنوان caseloads رشد در چندین نهاد.

یک بار COVID-19 وارد زندان "آن به سرعت در حال گسترش و سپس آن را می تواند واقعا عواقب وخیم گفت:" امیلی Coyle, مدیر اجرایی Canadian Association of الیزابت فرای جوامع (CAEFS).

از آوریل 7 تعداد موارد تایید شده در ژولیت موسسه برای زنان در ژولیت, Que., رشد از 10 به 50 انجمن گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

این بدان معناست که حدود 60 درصد از زندانیان در این مرکز در حدود 75 کیلومتری شمال شرقی مونترال آلوده هستند این گروه گفت: به عنوان تنها 80 نفر زندانی هستند وجود دارد در حال حاضر. این گروه که طرفداران برای فدرال زندانی زنان اشاره می کند که تعداد موارد می تواند بالاتر با توجه به آزمون-نتیجه تاخیر.

زندان جایی است که نمی تواند شامل همه گیر Coyle گفت: به عنوان زندانیان نمی توانید جسمی فاصله خود از دیگران و دریافت ضعیف مراقبت های بهداشتی و امکانات در حال تمیز نیست.

دیگر زندان زنان در حال دیدن موارد بیش از حد.

گراند دره موسسه برای زنان در Kitchener, Ont., نه موارد تایید شده در حال حاضر این گروه گفت: در حالی که Fraser Valley موسسه برای زنان در Abbotsford, B. C., گزارش نخستین مورد تایید شده جمعه. Coyle گفت: Fraser Valley, مورد کارکنان یک زندانی.

شیوع بیماری نیست و محدود به زنان امکانات.

از جمعه 170 نفر از زندانیان آزمایش مثبت برای COVID-19 در فدرال تادیبی موسسات به اداره خدمات تادیبی کانادا از 510 نفر تست شده است. یک نفر کشته و 14 را بازیافت.

بزرگترین شیوع به نظر می رسد در B. C. ماموریت موسسه که در آن CSC سایت یادداشت های 60 تست مثبت. در روز شنبه استان افسر بهداشت دکتر بانی هنری گفت: تا 70 نفر از جمله 60 زندانیان نهفته بودند.

وجود دارد 66 اصلاح افسران با COVID-19 با توجه به بیانیه ای از اتحادیه تادیبی کانادا افسران صادر شنبه.

که شامل 15 در Port-Cartier موسسه 34 در ژولیت چهار در فدرال مرکز آموزشی و دو در دروموند نهاد همه در کبک به عنوان به خوبی به عنوان دو در انتاریو Grand Valley نهاد و نه در ماموریت موسسه B. C.

این CAEFS نگران است ژولیت یک مثال از آنچه اتفاق خواهد افتاد در دیگر موسسات بدون اقدام فوری.

قبل از همه گیر این CAEFS دفاتر دریافت حدود 10 تلفن تماس یک هفته از زندانیان به دنبال حمایت Coyle گفت. در حال حاضر آنها دریافت ده ها تن در روز است.

در ژولیت چه بود یک بار به نام تفکیک واحد استفاده می شود برای منزوی کردن بیمار زندانیان این گروه گفت: این گفته شده است — اندازه گیری گروه تماس بی رحمانه, تنبیه, فاقد انسانیت و بی اثر در شامل گسترش یافته است.

زندانیان نیز گفت: این انجمن که در اکثر موارد تنها علامت مردم در حال آزمایش است.

آن را نیز می شنود نگرانی از زندانيان خانواده.

"فرزندان خود نگران هستند در مورد آنها. آنها نگران فرزندان خود را که آنها می توانید ببینید. خانواده های آنها نگران هستند ... و احساس آنها می تواند هر چیزی در مورد این" Coyle گفت.

این گروه خواستار اقدام فوری از جمله آزادی بی خطر به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. این گروه باید شامل افراد بیشتر در معرض COVID-19 از جمله کسانی که بیش از 50 ساله, حامله, سکس با سیستم ایمنی بدن یا سایر عوامل, او گفت:.

گروه تماس بود و تکرار توسط کنگره از مردم بومی گفت: در بیانیه ای در روز جمعه شده است که آن را جذاب برای عمل برای بیش از یک ماه است.

آن را شنیده زندانیان توصیف شرایط زندان که شامل عدم پیگیری های اجتماعی فاصله پروتکل و فاقد محصولات بهداشتی در میان دیگر مشکلات است.

این کنگره تصریح کرد: آن "فراخوان فوری مراحل رسیدگی به ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی در فدرال زندانها و بلافاصله پس از انتشار کم خطر و غیر خشونت آمیز مجرم کسانی که نزدیک به پایان جملات و کسانی که با جدی شرایط بهداشتی مزمن."

همچنین جمعه ائتلافی از گروههای مدافع حقوق B. C. خواستار آزادی فوری به عنوان بسیاری از زندانیان که ممکن است پس از مرگ یک ماموریت موسسه زندانی این هفته است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Coyle همچنان امیدوار در مورد امکان آزادی زندانیان.

"ما نمی توانیم امیدوارم که وجود خواهد داشت یک پاسخ به تماس با ما," او گفت:.

"من امیدوار هستم که مردم را ببینید افرادی که در زندان به عنوان انسان است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن