California virus ترساندن بسته سالن تاخیر مراسم عروسی

لس آنجلس - خیلی از کالیفرنیا تعطیل, با, پارک, اسب مسابقه آهنگ و کنسرت و قفل کردن درهای خود را در حالی که برخی

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

لس آنجلس - خیلی از کالیفرنیا تعطیل, با, پارک, اسب مسابقه آهنگ و کنسرت و قفل کردن درهای خود را در حالی که برخی از مردم به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را به عنوان بزرگترین کشور دولت تلاش برای گول زدن جدید کروناویروس.

یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواست در برابر مجامع عمومی از بیش از 250 نفر به یک آکواریوم باغ وحش های کنسرت و پارک های تفریحی و مکانهای دیگر به سرعت پاسخ بسیار زیبا با اطلاعیه که آنها بسته فروشگاه.

دیزنی لند توچال بستن آن دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی پارک در آناهایم برای بقیه ماه.

در لس آنجلس یک مراسم تحلیف برای 8,000 جدید شهروندان برنامه ریزی شده برای هفته آینده لغو شد به عنوان یک مراسم فارغ التحصیلی 45 جدید لس آنجلس افسران پلیس برای جمعه.

Los Angeles events برنامه ریز جیمی کوه گفت: دو نفر از مشتریان خود را حتی با قرار دادن خاموش خود را آخر هفته عروسی تا تابستان و پاییز. او انتظار دارد که یک سوم زن و شوهر ممکن است انجام این کار و همچنین در مورد آنها نه به خاطر مهمان لیست خواهد شد بیش از 250 فرد درپوش اما از آنجا که برخی از نزدیک ترین بستگان برنامه ریزی برای سفر از فنلاند. آنها از ترس آنها نمی توانند به ایالات متحده در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را تعطیل کند و به بسیاری از افراد از اروپا است.

"ما قصد نداریم به درخواست (مالی) مجازات و یا هر چیزی" کوه گفت: در مورد این رویداد تغییرات. "ما می دانیم که این وضعیت. ما درک می کنیم."

بیشتر برای او مهم است که کسب و کار او را به عنوان از دست دادن او را لغو یک همایش سالانه 5000 آسیایی آمریکایی وکلا. "این یک عمده, عمده منبع درآمد برای ما" کوه گفت.

همچنین روز پنج شنبه در لیگ اصلی بیس بال لغو افتتاح آن روز مراسم برای حداقل دو هفته معنی 56,000 طرفداران برنامه ریزی برای تماشای لس آنجلس داجرز بازی غول سان فرانسیسکو در ورزشگاه طفره زن در 26 مارس باید برای پیدا کردن چیزی دیگری را انجام دهد.

آنها نمی تواند رفتن به نژادها یا نه. اسب خواهد شد در حال اجرا در شمال کالیفرنیا را دروازه طلایی زمینه و جنوب کالیفرنیا سانتا آنیتا پارک اما تنها اسب سوارکاران خود را و چند مسابقه مقامات باشید. افرادی که می خواهید به محل شرط را مجبور به استفاده از شرط بندی نرم افزار.

مرکز گتی و گتی ویلا که قبلا برنامه ریزی شده برای نگه داشتن خود را باز موزه ها و زمینه در حالی که توقف تورهای گروهی و دیگر رویدادهای اواخر روز پنجشنبه اعلام کرد که این موزه در حال حاضر بسته.

"با توجه به سیالیت و عدم اطمینان از بحران کنونی گتی نمی تواند تعیین مدت از بسته شدن در این زمان" گتی مقامات در بیانیه ای گفت.

مردم می تواند فراموش کرده ام در مورد حضور در یک نمایش در LA سالن کنسرت والت دیزنی, که در آن نشان می دهد که لغو شده اند, از طریق, مارس 31.

به همین ترتیب در سان فرانسیسکو کوران تئاتر که در آن اجرای برنامه از "هری پاتر و نفرین کودک" شده اند به حالت تعلیق برای بقیه ماه. سان فرانسیسکو آمریکا هنرستان تئاتر نیز توقیف.

آکواریوم خلیج مانتری در شمال کالیفرنیا و لس آنجلس باغ وحش در حال بسته شدن است.

به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم تنها ماندن در خانه. در 95 ساله اصلی آشپزخانه کافه در لس آنجلس, برای مثال, شما می توانید راه رفتن در سمت راست و پیدا کردن یک صندلی در اواخر روز پنجشنبه صبح. به طور معمول وجود دارد خواهد بود یک خط snaking خوبی در خارج از درب در آن ساعت.

"روز منتقل می کند کمتر و کمتر" مردم گفت: مدیر کل خوزه والدز.

هنوز این یکی کالیفرنیا محل که نمی خواهد بسته شدن — حداقل در حال حاضر. به خود می بالد, بعد از همه, که آن را هرگز می بندد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

"ما اینجا هستیم تا به خدمت بدون توجه به آنچه" والدز گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اولگا رودریگز در سان فرانسیسکو و استفانی Dazio در لس آنجلس کمک به این داستان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب