کالیفرنیا پیشی ایالت نیویورک در تایید ویروس موارد

ساکرامنتو, کالیفرنیا. - کالیفرنیا پیشی گرفته است نیویورک برای اکثر coronavirus موارد در کشور گزارش بیش از 409,

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. - کالیفرنیا پیشی گرفته است نیویورک برای اکثر coronavirus موارد در کشور گزارش بیش از 409,000 عفونت بعد از تنظیم یک رکورد در روز سه شنبه برای دولت را بیشتر تایید موارد جدید در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر.

افزایش موارد می آید به عنوان کالیفرنیا بازگشایی خیلی از اقتصاد آن است. پس از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داده ایالت خاموش شدن ناگهانی برای بارها و داخل سالن ناهار خوری در حالی که اعمال محدودیت های سخت تر — از جمله ممنوعیت داخلی خدمات عبادت و حضوری آموزش در مدارس — تقریبا هر بزرگ شهرستان و برخی از آنهایی که کوچک که در آن شیوع بیشتر شدید.

اما نیویورک هنوز دور ترین coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور با بیش از 32,500. آن چهار برابر بیشتر از کالیفرنیا شمارش. نرخ آن از تایید عفونت در حدود 2100 در هر 100000 نفر است که دو بار در کالیفرنیا هستند.

کالیفرنیا موارد باید به طور پیوسته صعود با دولت تایید 12,807 موارد جدید در روز سه شنبه — بالاترین تک روز و در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر.

کالیفرنیا است که تا کنون پرجمعیت ترین ایالت ها با نزدیک به 40 میلیون نفر در حالی که نیویورک حدود 19.5 میلیون.

"ما یک دولت, دوباره, اندازه 21 متحده همراه, پس از آن تعجب آور نیست در حال حاضر در برخی از جهات به عنوان ما شروع به بازگشایی بخش های کلیدی اقتصاد ما ... ما که با اعداد شروع به بالا رفتن" Newsom گفت. "(آن را) هوشیار یادآور چرا ما با توجه به چیزهایی که به طور جدی به عنوان ما هستند."

دولت آمریکا اطلاعات منتشر شده روز شنبه متوجه شد که گزارش و تایید coronavirus موارد بسیار دست کم گرفتن تعداد واقعی از عفونت و انعکاس نتایج حاصل از یک کوچکتر مطالعه در ماه گذشته.

آمریکا نیز تا به حال سازگار و تست شکست که کارشناسان می گویند به کمک یک undercount ویروس ها واقعی هستند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مطالعه گفت: درست COVID-19 میزان بیش از 10 برابر بالاتر از موارد گزارش شده در بسیاری از مناطق ایالات متحده از اواخر مارس تا اوایل آوریل. آن است که بر اساس COVID-19 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در روال نمونه خون در 16000 نفر در 10 ایالات متحده در منطقه است.

کالیفرنیا در ابتدا موفق در کند کردن روند گسترش ویروس. اما دولت تا به حال تیز برگشت با COVID-19 عفونت نرخ بالا رفتن به شدت در هفته های اخیر.

ساکنان کالیفرنیا شروع در ماه مارس شد و خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. دولت بهداشت و درمان دستور تعطیل کردن همه اما ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی.

در طول ماه مه و ژوئن کالیفرنیا بازگشایی خیلی از اقتصاد خود و مردم را از سر گرفت خرید در فروشگاه ها و ناهار خوری در رستوران.

میزان بازگشایی شد آشکار در داده ها نشان داد که در کالیفرنیا نرخ بیکاری در ماه ژوئن به عنوان دولت اضافه شدن یک رکورد 558,000 شغل.

اما عفونت شروع به افزایش و دور جدیدی از کسب و کار محدودیت های تحمیل شد از جمله ممنوعیت داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها.

Los Angeles County, پرجمعیت ترین با 10 میلیون نفر گزارش شده است که افراد جوان تر رانندگی شد گسترش عفونت های جدید.

بیش از نیمی از شهرستان موارد جدید آمد از افراد زیر سن 41, شهرستان COVID-19 مرگ کل در 4,154. با موارد مثبت شکوه 161,670 این شهرستان را وزارت بهداشت گفت.

"تراژدی از آنچه شاهدش هستیم این است که بسیاری از ما جوانتر ساکنان در حال تعامل با یکدیگر و پیوستن به توصیه می شود اقدامات پیشگیری در حالی که ما ساکنان مسن در ادامه به تجربه نتایج حاصل از این افزایش گسترش با بدترین سلامت از جمله مرگ" بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این داستان درست شده است نشان می دهد که تعداد نیویورک مرگ و میر است 32,250 نه 72,302 و نیویورک مرگ و میر است که چهار برابر بیشتر از کالیفرنیا تلفات نه هشت بار.

__

آسوشیتد پرس نویسنده جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن