کالیفرنیا رکورد با 2M هکتار سوخته تا کنون در سال جاری

دریاچه تراش، کالیفرنیا - آتش سوزی بیش از 2 میلیون هکتار در کالیفرنیا در سال جاری سوزانده شده است، تنظیم یک رکو

توسط MINERALNEWS در 18 شهریور 1399

دریاچه تراش، کالیفرنیا - آتش سوزی بیش از 2 میلیون هکتار در کالیفرنیا در سال جاری سوزانده شده است، تنظیم یک رکورد ایالتی حتی به عنوان خدمه نبرد ده ها تن از فروغ در حال رشد در درجه حرارت چرخش دوشنبه که تیره و تار شبکه برق و تهدید قطع برق برای میلیون ها نفر است.

قابل توجه ترین چیز در مورد رکورد این است که چگونه در اوایل آن تنظیم شد ، با خطرناک ترین بخش از سال پیش رو ، گفت : لین Tolmachoff ، سخنگوی وزارت جنگلداری کالیفرنیا و حفاظت از آتش سوزی ، و یا کال آتش.

او می گوید: «کمی بی اهمیت است چون سپتامبر و اکتبر از لحاظ تاریخی بدترین ماه های ما برای آتش سوزی هستند.» او می گوید: «معمولاً گرم است و سوخت ها واقعاً خشک می شوند. و بیشتر اتفاقات بادمان را می بینیم.»

ارتفاع قبلی ۱٫۹۶ میلیون جریب (۷۹۳٬۱۸۴ هکتار) بود که در سال ۲۰۱۸ سوزانده شد. کال آتش در سال ۱۹۸۷ شروع به ردیابی اعداد کرد.

آتش نشانان تلاش کردند تا چندین فروغ خطرناک را پیش از بادهای خشک و گرم که پیش بینی می شد خطر آتش سوزی را برای سطوح بحرانی در روزهای آینده بالا ببرند، کورال کنند. دستورات تخلیه به جوامع کوهستانی بیشتری گسترش یافت به عنوان بزرگترین فروغ از طریق جنگل ملی سیرا.

دبرا ریوس وقتی دستور تخلیه زادگاهش اوبری درست در شمال شرقی فرزنو صادر شد، خانه نبود. معاونان کلانتر به ملک مزرعه اش رفتند تا مادر ۹۲ ساله اش شرلی مک لین را بردارند. اونا دوباره توي يه مرکز تخليه متحد شدن

ریوس گفت: «امیدوارم مثل هیک آتش به مزرعه کوچکم ن رسد.» "در حال حاضر خوب به نظر نمی رسد. این یک آتش سوزی به شدت بزرگ است."

جاده های کوهستانی پر از اتومبیل ها و کامیون هایی بود که شهر حدود ۲۳۰۰ نفر را ترک می کردند.

آتش نشانانی که در زمین های شیب دار کار می کردند، شهر کوچک دریاچه شیور را از شعله های آتشی که در دامنه تپه ها به سمت لنگرگاه غرش می کردند، نجات دادند. حدود ۳۰ خانه در هملت دورافتاده بیگ کریک تخریب شدند.

توبی ویت ساکن این شهر گفت: «حدود نیمی از خانه های خصوصی شهر سوزانده شدند.» «کلمات حتی نمی توانند شروع به توصیف ویرانی های این جامعه کنند. و این یک جامعه بسیار نزدیک است."

صبر کنید به فرزنو بی گفت: یک مدرسه ابتدایی، کلیسا، کتابخانه، فروشگاه عمومی تاریخی و یک کارخانه بزرگ برق آبی در جامعه حدود 200 نفر از ساکنان بخشیده شد.

معاونان کلانتر به درب خانه رفتند تا مطمئن شوند ساکنان از دستورات خروج تبعیت می کنند. مقامات اميدوار بودند آتش را از هل دادن به غرب، احتمالا به سوی پارک ملی يوسیمیتی، باز دارند.

فروغ لقب آتش کریک بیش از 114 مایل مربع (295 کیلومتر مربع) از الوار پس از شکستن جمعه سوخته است. ۸۵۰ آتش نشان حاضر در صحنه هنوز هیچ مهاری دریافت نکرده بودند.

روز شنبه امدادگران در هليکوپترهای نظامی پس از آن که شعله های آتش آنها را در يک منطقه کمپینگ چوبی در شمال شرقی فرزنو به دام انداخت، ۲۰۷ نفر را به سوی ايمنی بلند کردند.

در کالیفرنیای جنوبی، خدمه تقلا کردند تا چندین آتش سوزی را که در دمای دریانوردی به زندگی غرش می کردند، استفاده کنند، از جمله آتشی که جاده های کوهستانی را در جنگل ملی آنجلس بسته بود. کال آتش گفت فروغ در شهرستان سن برناردینو به نام آتش ال دورادو صبح شنبه آغاز شده است و توسط یک دستگاه پیروتکنیک تولید دود مورد استفاده توسط یک زن و شوهر برای آشکار کردن جنسیت نوزاد خود ایجاد شده است.

آتش سوزی در جنگل ملی آنجلس تخلیه رصدخانه کوه ویلسون را مجبور کرد.

در شرق شهرستان سن دیگو، آتش سوزی پس از سوزاندن ۱۶ مایل مربع (۴۱٫۴۴ کیلومتر مربع) دست کم ۱۰ سازه را نابود کرد و باعث تخلیه در نزدیکی جامعه دورافتاده آلپاین شد.

درجه حرارت در طول روز در مناطق آتش نشانی نزدیک یا بیش از رقم های سه گانه. مرکز شهر لس آنجلس روز یکشنبه به ۱۱۱ درجه (۴۴ سانتیگراد) رسید و رکورد شکنی بالای ۱۲۱ درجه (۴۹٫۴ سانتیگراد) در محله وودلند هیلز در نزدیکی دره سن فرناندو ثبت شد. به گزارش سرویس ملی آب و هوا، این بالاترین دمایی بود که تا به حال در شهرستان لس آنجلس ثبت شده است.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de